Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Legia Warszawa 2008/09


Legia Warszawa 2008/09:

Bramkarze:

1. Wojciech Skaba (1984), POL, 2007 Odra Wodzisław 1-0
12. Konstantin Makhnovskiy (1989), UKR, 2008 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-0
82. Jan Mucha (1982), SVK, 2005 MSK Zilina 29-0 1

Obrońcy:

2. Ińaki Descarga (1976), ESP, 2008 UD Levante 3-0 1
3. Wojciech Szala (1976), POL, 2001 GKS Katowice 11-0 3 1
4. Dickson Choto (1981), ZIM, 2003 Pogoń Szczecin 19-0 3
11. Tomasz Kiełbowicz (1976), POL, 2001 Polonia Warszawa 14-0 2
15. Ińaki Astiz (1983), ESP, 2008 Osasuna Pampeluna (przyszedł w sierpniu 2008 z Osasuny Pampeluna) 26-1 5
17. Przemysław Wysocki (1989), POL, 2007 rezerwy (odszedł w styczniu 2009 do Piasta Gliwice) 0-0
17. Marcin Komorowski (1984), POL, 2009 Polonia Bytom (przyszedł w styczniu 2009 z Polonii Bytom) 6-0 1
23. Piotr Bronowicki (1981), POL, 2007 Górnik Łęczna (odszedł w styczniu 2009 do Piasta Gliwice) 0-0
24. Jakub Wawrzyniak (1983), POL, 2007 Widzew Łódź (odszedł w styczniu 2009 do Panathinaikosu Ateny) 16-1 2
25. Jakub Rzeźniczak (1986), POL, 2007 Widzew Łódź 23-1 5
26. Pance Cumbev (1979), MKD, 2008 Groclin Grodzisk Wielkopolski 9-1 3
27. Edson Luiz da Silva - Edson (1977), BRA, 2006 Sporting Lizbona (odszedł w styczniu 2009 do CF Nautico) 6-2

Pomocnicy:

5. Tito (1985), ESP, 2008 Espanyol Barcelona B 2-0
6. Roger Guerreiro - Roger (1982), POL, 2006 EC Juventude 28-4 5
7. Piotr Giza (1980), POL, 2007 Cracovia Kraków 22-5 3
8. Maciej Iwański (1981), POL, 2008 Zagłębie Lubin 30-4 2
14. Aleksandar Vuković (1979), SRB, 2005 GS Ergotelis (odszedł w styczniu 2009 do Iraklisu Saloniki) 9-0 2
16. Ariel Borysiuk (1991), POL, 2007 drużyna młodzieżowa TOP-u 54 Biała Podlaska 18-0 4
20. Sebastian Szałachowski (1984), POL, 2005 Górnik Łęczna 5-1
24. Patryk Koziara (1990), POL, 2009 drużyna młodzieżowa (przyszedł w styczniu 2009 z drużyny młodzieżowej) 0-0
28. Marcin Smoliński (1985), POL, 2007 Odra Wodzisław (odszedł w styczniu 2009 do ŁKS-u Łódź) 1-0
30. Martins Ekwueme (1985), NGA, 2007 Polonia Warszawa 3-0
31. Maciej Rybus (1989), POL, 2007 MSP Szamotuły 27-3 2
32. Miroslav Radović (1984), SRB, 2006 Partizan Belgrad 28-3 5
46. Krzysztof Ostrowski (1982), POL, 2009 Śląsk Wrocław (przyszedł w styczniu 2009 ze Śląska Wrocław) 5-0
78. Tomasz Jarzębowski (1978), POL, 2009 GKS Bełchatów (przyszedł w styczniu 2009 z GKS-u Bełchatów) 7-0

Napastnicy:

9. Bartłomiej Grzelak (1981), POL, 2007 Widzew Łódź 9-2 1
18. Kamil Majkowski (1989), POL, 2009 Wisła Płock (przyszedł w styczniu 2009 z Wisły Płock) 2-0
19. Takesure Chinyama (1982), ZIM, 2007 Groclin Grodzisk Wielkopolski 26-19 3
22. Piotr Rocki † (1974), POL, 2008 Groclin Grodzisk Wielkopolski 16-0 1
23. Adrian Paluchowski (1987), POL, 2009 Znicz Pruszków (przyszedł w styczniu 2009 ze Znicza Pruszków) 7-2 1
40. Mikel Arruabarrena (1983), ESP, 2008 CD Tenerife (odszedł w styczniu 2009 do SD Eibar) 6-0

Trener: Jan Urban (1962), POL, 2007 wolny transfer
Asystenci trenera: Jose Antonio Vicuńa (1971), ESP, 2007 wolny transfer
Jacek Magiera (1977), POL, 2007 wolny transfer

Dyrektor sportowy: Mirosław Trzeciak (1968), POL, 2007 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET