Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Kaiserslautern 2008/09 |
FC Kaiserslautern 2008/09:
Bramkarze:
1. Tobias Sippel (1988), GER, 2006 rezerwy 15-0
29. Kevin Trapp (1990), GER, 2008 rezerwy 0-0
35. Luis Robles (1984), USA, 2007 DC United 20-0 1
Obrońcy:
2. Moussa Ouattara (1980), BFA, 2006 Legia Warszawa 24-0 9
3. Sven Muller (1980), GER, 2006 FC Nurnberg (odszedł w styczniu 2009 do Erzgebirge Aue) 0-0
4. Christopher Lamprecht (1985), GER, 2008 VfL Wolfsburg 4-0 1
5. Martin Amedick (1982), GER, 2008 Borussia Dortmund 31-4 1 1
6. Mathias Abel (1981), GER, 2008 FC Schalke 04 0-0
13. Mario Klinger (1986), GER, 2008 RW Essen 0-0
14. Manuel Hornig (1982), GER, 2008 Kickers Offenbach 13-1 1 1
17. Alexander Bugera (1978), GER, 2007 MSV Duisburg 21-0 1
23. Florian Dick (1984), GER, 2008 Karlsruher SC 31-3 10
28. Marcel Correia (1989), GER/POR, 2008 rezerwy 0-0
30. Fabian Muller (1986), GER, 2009 Erzgebirge Aue (przyszedł w styczniu 2009 z Erzgebirge Aue) 8-0 1
34. Fabian Schonheim (1987), GER, 2005 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2009 do SV Wehen) 3-0
38. Sascha Kotysch (1988), GER, 2006 rezerwy 14-0 3
Pomocnicy:
3. Dario Damjanović (1981), BOS, 2009 Luch-Energia Vladivostok (przyszedł w styczniu 2009 z Luch-Energia Vladivostok) 10-0 5
7. Sebastian Reinert (1987), GER, 2005 drużyna młodzieżowa 3-0
10. Anel Dzaka (1980), GER, 2008 TuS Koblenz 28-3 7 2
11. Danny Fuchs (1976), GER, 2009 VfL Bochum (przyszedł w styczniu 2009 z VfL Bochum) 13-1 3
15. Josh Simpson (1983), CAN, 2006 FC Millwall 22-3 2
16. Axel Bellinghausen (1983), GER, 2005 Fortuna Dusseldorf 22-1 4
19. Jiri Bilek (1983), CZE, 2009 Slovan Liberec (przyszedł w styczniu 2009 ze Slovana Liberec) 4-0
20. Dragan Paljić (1983), GER/SRB, 2008 TSG Hoffenheim (przyszedł w sierpniu 2008 z TSG Hoffenheim) 29-2 5
21. Aimen Demai (1982), TUN/ALG, 2006 FC Saarbrucken 28-1 8
22. Laurentiu Aurelian Reghecampf (1975), ROM, 2008 Alemannia Aachen 2-1 1
37. Ricky Pinheiro (1989), POR, 2008 drużyna młodzieżowa 8-1
Napastnicy:
8. Sidney Sam (1988), GER, 2008 Hamburger SV (przyszedł w sierpniu 2008 z Hamburgera SV) 26-4 4
9. Srdjan Lakić (1983), CRO, 2008 Hertha Berlin 25-12 6
11. Marcel Ziemer (1985), GER, 2005 rezerwy (odszedł w styczniu 2009 do SV Wehen) 9-0
18. Kai Hesse (1985), GER, 2008 TSG Hoffenheim (przyszedł w sierpniu 2008 z TSG Hoffenheim) 21-2 1
25. Said Husejinović (1988), BOS, 2009 Werder Brema (przyszedł w styczniu 2009 z Werderu Brema) 4-0
26. Erik Jendrisek (1986), SVK, 2007 MFK Ruzomberok 33-14 4
31. Alper Akcam (1987), GER/TUR, 2007 rezerwy 2-0
36. Sebastian Stachnik (1986), GER, 2007 Hannover 96 0-0
Trener: Milan Sasić (1958), CRO, 2008 wolny transfer (do 04.05.2009)
Alois Schwartz (1967), GER, 2009 rezerwy (od 05.05.2009)
Asystent trenera: Roger Lutz (1964), GER, 2007 trener SC Hauenstein
Trener bramkarzy: Gerald Ehrmann (1959), GER, 1998 piłkarz
Fizjoterapeuta: Dirk Pagenstecher (1975), GER, 2008 FC Koln
Prezes: Stefan Kuntz (1962), GER, 2008 dyrektor sportowy VfL Bochum |
|
|
|
|