Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Orebro SK 2008 |
Orebro SK 2008:
Bramkarze:
1. Peter Westman (1972), SWE, 1999 Ludvika FK 12-0
17. Richard Richardsson (1979), SWE, 2007 IFK Goteborg (odszedł w lipcu 2008 do IK Sirius) 1-0
82. John Alvbage (1982), SWE, 2008 Viborg FF (przyszedł w lipcu 2008 z Viborg FF) 18-0
Obrońcy:
3. Bertin Ze Ndille (1988), CMR, 2008 Canon Yaounde 19-0 3 1
4. Magnus Wikstrom (1977), SWE, 2007 Gefle IF 28-2 4
5. Per Johansson (1989), SWE, 2008 Djurgarden Sztokholm (przyszedł w lipcu 2008 z Djurgarden Sztokholm) 13-0 2
14. Glenn Holgersson (1979), SWE, 2006 Malmo FF 13-0
16. Moses Reed (1988), SWE, 2005 IFK Kumla (odszedł w lipcu 2008 do IFK Mariehamn) 0-0
18. Joakim Green (1986), SWE, 2007 Mellringe Eker IF 6-0
19. Patrik Haginge (1985), SWE, 2003 drużyna młodzieżowa (odszedł w lipcu 2008 do Djurgarden Sztokholm) 11-1
28. Oskar Johansson (1990), SWE, 2008 Karlslunds IF 1-0
Pomocniny:
7. Magnus Kihlberg (1973), SWE, 2008 Aalesunds SK 29-1 3
8. Fredrik Nordback (1979), FIN, 1997 drużyna młodzieżowa 29-2 3
9. Patrik Anttonen (1980), SWE, 1999 BK Forward 27-0 3
13. Robert Walker (1987), SWE, 2005 GIF Sundsvall 16-0 3
15. Eric Bassombeng (1983), CMR, 2008 Astres de Douala 17-4 2
22. James Frempong (1989), SWE, 2007 wychowanek 0-0
25. Nordin Gerzić (1983), BOS, 2007 Rynninge IK 28-4 6
27. Kristoffer Nafver (1986), SWE, 2003 drużyna młodzieżowa Adolfsbergs IK (odszedł w sierpniu 2008 do Djugardens IF) 12-1
Napastnicy:
6. Kim Olsen (1979), DEN, 2008 Silkeborg IF (przyszedł w lipcu 2008 z Silkeborg IF) 16-8 1 1
10. Robin Staaf (1986), SWE, 2008 Ramlosa Sodra FF (przyszedł w lipcu 2008 z Ramlosa Sodra FF) 10-4
11. Stefan Rodevag (1980), SWE, 2004 Falkenbergs FF 14-2 1
12. Yunus Ismail (1985), SOM, 2007 IK Franke 0-0
20. Samuel Wowoah (1976), LBR, 2008 Enosis Paralimni 30-1 2
21. Sebastian Henriksson (1974), SWE, 2006 Odd Grenland 20-3
23. Vitor Castro da Costa - Vitor (1988), BRA, 2008 Botafogo Rio de Janeiro (odszedł w lipcu 2008 do Botafogo Rio de Janeiro) 0-0
24. Stellan Carlsson (1985), SWE, 2008 BK Forward (przyszedł w lipcu 2008 z BK Forward) 1-0
26. Michael Jidsjo (1990), SWE, 2008 Karlslunds IF 1-0
29. Nedim Halilović (1979), BOS, 2006 NK Varteks (odszedł w lipcu 2008 do NK Rijeka) 5-0 1
33. Roni Porokara (1983), FIN, 2008 FC Honka 29-2 4
Trener: Sixten Bostrom (1963), FIN, 2008 wolny transfer
Asystent trenera: Alexander Axen (1971), SWE, 2008 FK Start |
|
|
|
|