Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Malmo FF 2008


Malmo FF 2008:

Bramkarze:

1. Jonas Sandkvist (1981), SWE, 2005 BoIS Landskrona 22-0
35. Dejan Garaca (1991), SWE, 2008 BK Forward 0-0
40. Dusan Melicharek (1983), CZE, 2008 AIF Mjallby 9-0

Obrońcy:

2. Ulrich Vinzents (1976), DEN, 2006 Odense BK 29-0 4
3. Daniel Theorin (1983), SWE, 2008 BoIS Landskrona (odszedł w lipcu 2008 do Gefle IF) 0-0
3. Robert Ahman-Persson (1987), SWE, 2008 Viborg FF (przyszedł w lipcu 2008 z Viborg FF) 18-1 3
4. Jimmy Dixon (1981), LBR, 2007 BK Hacken 21-1 3
5. Gabriel de Paulo Limeira - Gabriel (1983), BRA, 2006 EC Fortaleza 21-1 2
6. Marcus Halsti (1984), FIN, 2008 GAIS Goteborg 15-0 3
7. Anders Andersson (1974), SWE, 2005 Belenenses Lizbona 1-0
16. Christian Jardler (1982), SWE, 2006 SK Genclerbirligi 22-2 2
25. Behrang Safari (1985), SWE, 2002 drużyna młodzieżowa Lunds SK (odszedł w lipcu 2008 do FC Basel) 11-0 2
27. Anes Mravac (1989), SWE, 2007 drużyna młodzieżowa (odszedł w lipcu 2008 do IF Bunkeflo) 0-0
29. Jasmin Sudić (1990), SWE, 2008 rezerwy (przyszedł w lipcu 2008 z rezerw) 1-0 1

Pomocnicy:

10. Rick Kruijs (1985), HOL, 2008 FC Utrecht (przyszedł w lipcu 2008 z FC Utrecht) 4-0 2
11. Jeffrey Aubynn (1977), SWE, 2008 Aalesunds FK 26-4 5
13. Babis Stefanidis (1981), SWE, 2007 Helsingborgs IF 0-0
14. Guillermo Molins (1988), SWE, 2005 drużyna młodzieżowa Kavlinge GIF 27-2 4
15. Mike Jensen (1988), DEN, 2008 Brondby Kopenhaga (przyszedł w sierpniu 2008 z Brondby Kopenhaga) 11-0 1
17. Joakim Nilsson (1985), SWE, 2003 drużyna młodzieżowa 6-0
21. Jimmy Touma (1989), SWE, 2008 BK Forward (przyszedł w lipcu 2008 z BK Forward) 9-2
22. Robin Nilsson (1988), SWE, 2006 rezerwy (odszedł w lipcu 2008 do IFK Malmo) 12-0
23. Labinot Harbuzi † (1986), SWE, 2006 rezerwy Feyenoordu Rotterdam 19-2 4
26. Jiloan Hamad (1990), SWE, 2008 BK Forward 1-0
30. Daniel Andersson (1977), SWE, 2004 Ancona Calcio 24-3 6 1

Napastnicy:

9. Niklas Skoog (1974), SWE, 2001 Orebro SK (odszedł w lipcu 2008 do AIF Mjallby) 10-1
15. Andre Francisco do Nascimento - Andre Nascimento (1982), BRA, 2008 EC Araxa (przyszedł w marcu 2008 z EC Araxa i odszedł w lipcu 2008 do EC Araxa) 0-0
18. Edward Ofere (1986), NGA, 2005 Enugu Rangers 21-9 6
20. Ola Toivonen (1986), SWE, 2007 Orgryte IS 27-13 6
24. Agon Mehmeti (1989), SWE, 2006 drużyna młodzieżowa 21-3 1
28. Alex Nilsson (1992), SWE, 2008 drużyna młodzieżowa 1-0
31. Jonatan Johansson (1975), FIN, 2006 Norwich City 20-6 2 1

Trener: Roland Nilsson (1963), SWE, 2008 GAIS Goteborg
Trener bramkarzy: Jonnie Fedel (1966), SWE, 2008 rezerwy

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET