Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Charlton Athletic 1998/99


Charlton Athletic 1998/99:

Bramkarze:

1. Sasa Ilić (1972), SRB, 1997 FC St. Leonards 23-0 1
13. Andy Petterson (1969), AUS, 1996 Colchester United (odszedł w listopadzie 1998 do FC Portsmouth i przyszedł w lutym 1999 z FC Portsmouth) 10-0 1
28. Simon Royce (1971), ENG, 1998 Southend United 8-0
30. Mike Salmon (1964), ENG, 1989 FC Wrexham (odszedł w grudniu 1998 do Oxford United i przyszedł w grudniu 1998 z Oxford United) 0-0

Obrońcy:

2. Danny Mills (1977), ENG, 1998 Norwich City 36-2 10
3. Chris Powell (1969), ENG, 1998 Derby County 38-0 2
5. Richard Rufus (1975), ENG, 1993 wychowanek 27-1 1 2
6. Eddie Youds (1970), ENG, 1998 Bradford City 22-2 6
12. Steve Brown (1972), ENG, 1990 wychowanek 18-0 2
14. Mark Bowen (1963), WAL, 1997 Shimizu S-Pulse 6-0
20. Anthony Barness (1973), ENG, 1996 Chelsea Londyn 3-0
23. Stuart Balmer (1969), SCO, 1990 Celtic Glasgow (odszedł we wrześniu 1998 do Wiganu Athletic) 0-0
23. Carl Tiler (1970), ENG, 1998 FC Everton (przyszedł we wrześniu 1998 z FC Everton) 27-1 5
26. Paul Konchesky (1981), ENG, 1997 wychowanek 2-0
38. David Tuttle (1972), ENG, 1999 Crystal Palace (przyszedł w marcu 1999 z Crystal Palace i odszedł w maju 1999 do Crystal Palace) 0-0

Pomocnicy:

4. Neil Redfearn (1965), ENG, 1998 FC Barnsley 30-3 9
7. Shaun Newton (1975), ENG, 1992 wychowanek 16-0 2
8. Mark Kinsella (1972), IRL, 1996 Colchester United 38-3 3
11. John Robinson (1971), WAL, 1993 Brighton & Hove Albion 30-3 7
15. Keith Jones (1965), ENG, 1994 Southend United 22-1 1 1
16. Paul Mortimer (1968), ENG, 1994 Crystal Palace 17-1 1
27. Scott Parker (1980), ENG, 1997 wychowanek 4-0
39. Martin Pringle (1970), SWE, 1999 Benfica Lizbona (przyszedł w styczniu 1999 z Benfiki Lizbona) 18-3 1
40. Graham Stuart (1970), ENG, 1999 Sheffield United (przyszedł w marcu 1999 z Sheffield United) 9-3 2

Napastnicy:

9. Andy Hunt (1970), ENG, 1998 West Bromwich Albion 34-6 3
10. Clive Mendonca (1968), ENG, 1997 Grimsby Town 25-8
17. Mark Bright (1962), ENG, 1997 FC Sion 6-1
18. Matt Holmes (1969), ENG, 1997 Blackburn Rovers 0-0
19. Steve Jones (1970), ENG, 1998 FC Bournemouth 25-1 5
22. Kevin Lisbie (1978), JAM, 1996 drużyna młodzieżowa (odszedł w marcu 1999 do FC Gillingham i przyszedł w kwietniu 1999 z FC Gillingham) 1-0
29. Bradley Allen (1971), ENG, 1996 Queens Park Rangers (odszedł w lutym 1999 do Colchester United i przyszedł w marcu 1999 z Colchester United) 0-0
37. John Barnes (1963), ENG, 1999 Newcastle United (przyszedł w styczniu 1999 z Newcastle United) 12-0

Trener: Alan Curbishley (1957), ENG, 1990 Brighton & Hove Albion
Asystenci trenera: Mervyn Day (1955), ENG, 1998 wolny transfer
Keith Peacock (1945), ENG, 1998 trener drużyny młodzieżowej

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET