Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Southampton 1998/99 |
FC Southampton 1998/99:
Bramkarze:
1. Paul Jones (1967), WAL, 1996 Stockport County 31-0 1 1
13. Neil Moss (1975), ENG, 1997 FC Gillingham 7-0
32. Michael Stensgaard (1974), DEN, 1998 FC Kopenhaga (przyszedł w grudniu 1998 z FC Kopenhaga) 0-0
Obrońcy:
2. Jason Dodd (1970), ENG, 1989 Bath City 28-1 4 1
3. John Beresford (1966), ENG, 1998 Newcastle United 4-0
4. Carlton Palmer (1965), ENG, 1997 Leeds United (odszedł w styczniu 1999 do Nottingham Forest) 19-0 6
5. Claus Lundekvam (1973), NOR, 1996 SK Brann 33-0 2 1
6. Ken Monkou (1964), HOL/SUR, 1992 Chelsea Londyn 22-1 6
12. Richard Dryden (1969), ENG, 1996 Bristol City 4-0 1
15. Francis Benali (1968), ENG, 1987 drużyna młodzieżowa 23-0 2
18. Wayne Bridge (1980), ENG, 1998 wychowanek 23-0
19. Scott Marshall (1973), SCO, 1998 Arsenal Londyn (odszedł w marcu 1999 do Celtiku Glasgow i przyszedł w maju 1999 z Celtiku Glasgow) 2-0 1
23. Scott Hiley (1968), ENG, 1998 Manchester City 29-0 2
25. Garry Monk (1979), ENG, 1998 rezerwy (odszedł we wrześniu 1998 do Torquay United i przyszedł w październiku 1998 z Torquay United) 4-0 1
29. Phil Warner (1979), ENG, 1997 wychowanek 5-0
33. Patrick Colleter (1965), FRA, 1998 Olympique Marseille (przyszedł w grudniu 1998 z Olympique'u Marseille) 16-1 4
Pomocnicy:
4. Chris Marsden (1969), ENG, 1999 Birmingham City (przyszedł w lutym 1999 z Birmingham City) 14-2 5
7. Matthew Le Tissier (1968), ENG, 1986 wychowanek 30-7 10
8. Matt Oakley (1977), ENG, 1994 wychowanek 22-2 2
11. David Howells (1967), ENG, 1998 Tottenham Hotspur (odszedł w marcu 1999 do Bristol City i przyszedł w maju 1999 z Bristol City) 9-1 1
14. Stuart Ripley (1967), ENG, 1998 Blackburn Rovers 22-0 1
21. Andy Williams (1977), WAL, 1997 rezerwy 1-0
22. David Hughes (1972), ENG, 1991 FC Weymouth 9-0 1
28. Kevin Gibbens (1979), ENG, 1997 wychowanek 4-0
30. Hassan Kachloul (1973), MOR, 1998 AS Saint Etienne 22-5 5
Napastnicy:
9. Mark Hughes (1963), WAL, 1998 Chelsea Londyn 32-1 14
10. Egil Ostenstad (1972), NOR, 1996 Viking Stavanger 34-7 1
16. James Beattie (1977), ENG, 1998 Blackburn Rovers 35-5 4
17. Mark Paul (1979), ENG, 1998 rezerwy 0-0
24. Steve Basham (1977), ENG, 1998 FC Wrexham (odszedł w grudniu 1998 do Preston North End i przyszedł w grudniu 1998 z Preston North End, a następnie odszedł w lutym 1999 do Preston North End) 4-1
26. Cosimo Sarli (1979), ITA, 1997 drużyna młodzieżowa AC Torino (odszedł w styczniu 1999 do Eendracht Aalst) 0-0
27. David Hirst (1967), ENG, 1997 Sheffield Wednesday 2-0
31. Shayne Bradley (1979), ENG, 1998 wychowanek (odszedł w marcu 1999 do Swindon Town i przyszedł w maju 1999 ze Swindon Town) 3-0
35. Marian Pahars (1976), ŁOT, 1999 Skonto Ryga (przyszedł w marcu 1999 ze Skonto Ryga) 6-3 2
Trener: Dave Jones (1956), ENG, 1997 Stockport County |
|
|
|
|