Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
AC Perugia 1996/97 |
AC Perugia 1996/97:
Bramkarze:
1. Aleksandar Kocić (1969), SRB, 1996 FK Vojvodina (odszedł w styczniu 1997 do UD Levante) 16-0 2
12. Gianpaolo Spagnulo (1964), ITA, 1996 FC Genoa 1-0
13. Marco Storari (1977), ITA, 1995 drużyna młodzieżowa 0-0
35. Luca Bucci (1969), ITA, 1997 AC Parma (przyszedł w styczniu 1997 z AC Parma) 17-0 1 1
Obrońcy:
2. Martino Traversa (1974), ITA, 1996 Pescara Calcio 10-0 2 1
3. Alberto Di Chiara (1964), ITA, 1996 AC Parma 25-0 4
4. Marcello Castellini (1973), ITA, 1996 AC Parma 27-1 8 1
5. Giacomo Dicara (1970), ITA, 1994 Pescara Calcio 29-2 10 1
14. Salvatore Matrecano (1970), ITA, 1996 Udinese Calcio 26-1 8 2
17. Silvano Cernicchi (1976), ITA, 1996 rezerwy 0-0
21. Andrea Cottini (1976), ITA, 1995 drużyna młodzieżowa 12-0 1
30. Marco Materazzi (1973), ITA, 1997 AS Carpi (przyszedł w styczniu 1997 z AS Carpi) 14-2 1 1
33. Paolo Guastalvino (1979), ITA, 1996 drużyna młodzieżowa 0-0
38. Bratislav Mijalković (1971), SRB, 1997 Partizan Belgrad (przyszedł w kwietniu 1997 z Partizana Belgrad) 8-0 1
Pietro Vierchowod (1959), ITA, 1996 Juventus Turyn (odszedł we wrześniu 1996 do AC Milan) 0-0
Pomocnicy:
6. Rocco Pagano (1963), ITA, 1992 Pescara Calcio (odszedł w styczniu 1997 do Ancony Calcio) 5-0
7. Michel Kreek (1971), HOL, 1996 AC Padova 32-3 8
8. Antonio Manicone (1966), ITA, 1996 Inter Mediolan 12-0 1
10. Federico Giunti (1971), ITA, 1991 rezerwy 30-4 5 1
15. Gennaro Gattuso (1978), ITA, 1995 drużyna młodzieżowa 8-0 2
19. Carmine Gautieri (1970), ITA, 1996 AS Bari 31-4 5 1
20. Massimiliano Allegri (1967), ITA, 1995 Cagliari Calcio (odszedł w styczniu 1997 do AC Padovy) 15-3 5 1
23. Pasquale Rocco (1970), ITA, 1994 SC Pisa (odszedł w grudniu 1996 do AC Torino) 7-0 2
24. Roberto Goretti (1976), ITA, 1995 drużyna młodzieżowa 29-2 9
26. Fausto Pizzi (1967), ITA, 1996 SSC Napoli 28-4 2
29. Cataldo Montesanto (1977), ITA, 1996 drużyna młodzieżowa 0-0
31. Giovanni Renna (1978), ITA, 1996 drużyna młodzieżowa 0-0
32. Riccardo Gaucci (1976), ITA, 1996 rezerwy 0-0
36. Petter Rudi (1973), ROM, 1997 FK Molde (przyszedł w styczniu 1997 z FK Molde) 14-1
Napastnicy:
9. Edoardo Artistico (1969), ITA, 1996 Ancona Calcio (odszedł w grudniu 1996 do Salernitany Sport) 3-1
11. Milan Rapaić (1973), CRO, 1996 Hajduk Split 30-4 3
18. Marco Negri (1970), ITA, 1995 Cosenza Calcio 27-15
27. Emiliano Testini (1977), ITA, 1996 drużyna młodzieżowa 1-0
28. Maurizio Baciocchi (1977), ITA, 1996 Centese Calcio 1-0 1
34. Muller (1966), BRA, 1997 FC Sao Paulo (przyszedł w styczniu 1997 z FC Sao Paulo) 7-0
Trener: Giovanni Galeone (1941), ITA, 1995 wolny transfer (do 24.12.1996)
Nevio Scala (1947), ITA, 1997 wolny transfer (od 01.01.1997)
Asystent trenera: Maurizio Trombetta (1962), ITA, 1995 Udinese Calcio (do 24.12.1996) |
|
|
|
|