Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Everton 1999/00 |
FC Everton 1999/00:
Bramkarze:
1. Thomas Myhre (1973), NOR, 1997 Viking Stavanger (odszedł w listopadzie 1999 do Glasgow Rangers i przyszedł w grudniu 1999 z Glasgow Rangers, a następnie odszedł w marcu 2000 do Birmingham City i przyszedł w maju 2000 z Birmingham City) 4-0
13. Paul Gerrard (1973), ENG, 1999 Oxford United 34-0 3
35. Steve Simonsen (1979), ENG, 1998 Tranmere Rovers 1-0
Obrońcy:
2. Alec Cleland (1970), SCO, 1998 Glasgow Rangers 9-0 1
3. Michael Ball (1979), ENG, 1996 wychowanek 25-1 3
4. Richard Gough (1962), SCO, 1999 San Jose Earthquakes 29-1 3
5. Dave Watson (1961), ENG, 1986 Norwich City 6-0 3
6. David Unsworth (1973), ENG, 1998 Aston Villa 33-6 4
14. David Weir (1970), SCO, 1998 Heart of Midlothian 35-2 3 1
15. Richard Dunne (1979), IRL, 1996 wychowanek 31-0 4 2
18. Terry Phelan (1967), IRL, 1997 Chelsea Londyn (odszedł w październiku 1999 do Crystal Palace i przyszedł w styczniu 2000 z Crystal Palace, a następnie odszedł w lutym 2000 do Fulhamu Londyn) 1-0
19. Abel Xavier (1972), POR, 1999 PSV Eindhoven (przyszedł w sierpniu 1999 z PSV Eindhoven) 20-0 1
27. Peter Clarke (1982), ENG, 1999 drużyna młodzieżowa 0-0
28. Slaven Bilić (1968), CRO, 1997 West Ham United (odszedł w marcu 2000 do Hajduka Split) 0-0
Pomocnicy:
7. John Collins (1968), SCO, 1998 AS Monaco 35-2 4 1
10. Don Hutchison (1971), SCO, 1998 Sheffield United 37-6 6 1
11. Scot Gemmill (1971), SCO, 1999 Nottingham Forest 14-1 1
12. Mark Pembridge (1970), WAL, 1999 Benfica Lizbona 31-2 3
18. Stephen Hughes (1976), ENG, 2000 Arsenal Londyn (przyszedł w marcu 2000 z Arsenalu Londyn) 11-1 2
21. Mitch Ward (1971), ENG, 1997 Sheffield United 10-0 1
22. Peter Degn (1977), DEN, 1999 Aarhus GF 0-0
24. Tony Grant (1974), ENG, 1996 Swindon Town (odszedł we wrześniu 1999 do Tranmere Rovers i przyszedł w grudniu 1999 z Tranmere Rovers, a następnie odszedł w grudniu 1999 do Manchesteru City) 2-0
30. Gareth Farrelly (1975), IRL, 1997 Aston Villa (odszedł w listopadzie 1999 do Boltonu Wanderers) 0-0
32. John O'Kane (1974), ENG, 1998 FC Burnley (odszedł w listopadzie 1999 do Boltonu Wanderers) 0-0
33. Joe Parkinson (1971), ENG, 1993 FC Bournemouth (zakończył karierę w listopadzie 1999) 0-0
36. Jamie Milligan (1980), ENG, 1998 wychowanek 1-0
39. Kevin McLeod (1980), ENG, 1999 wychowanek 0-0
Napastnicy:
8. Nick Barmby (1974), ENG, 1996 FC Middlesbrough 37-9 7
9. Kevin Campbell (1970), ENG, 1999 SK Trabzonspor 26-12 1
16. Danny Cadamarteri (1979), ENG, 1996 wychowanek (odszedł w listopadzie 1999 do Fulhamu Londyn i przyszedł w listopadzie 1999 z Fulhamu Londyn) 17-1 1
17. Francis Jeffers (1981), ENG, 1997 wychowanek 21-6 1
20. Phil Jevons (1979), ENG, 1997 wychowanek 3-0
23. Joe-Max Moore (1971), ENG, 1999 New England Revolution (przyszedł w grudniu 1999 z New England Revolution) 15-6 1
26. Tommy Johnson (1971), ENG, 1999 Celtic Glasgow (przyszedł we wrześniu 1999 z Celtiku Glasgow i odszedł w listopadzie 1999 do Celtiku Glasgow) 3-0 1
26. Mark Hughes (1963), WAL, 2000 FC Southampton (przyszedł w marcu 2000 z FC Southamptonu) 9-1 2
31. Michael Branch (1978), ENG, 1998 Manchester City (odszedł w październiku 1999 do Birmingham City i przyszedł w listopadzie 1999 z Birmingham City, a następnie odszedł w listopadzie 1999 do Wolverhampton Wanderers) 0-0
Trener: Walter Smith † (1948), SCO, 1998 Glasgow Rangers
Asystent trenera: Archie Knox (1947), SCO, 1998 Glasgow Rangers
Trener bramkarzy: Chris Woods (1959), ENG, 1998 piłkarz FC Burnley |
|
|
|
|