Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Carl Zeiss Jena 2005/06 |
Carl Zeiss Jena 2005/06:
Bramkarze:
Daniel Kraus (1984), GER, 2002 drużyna młodzieżowa 5-0 1
Christian Person (1980), GER, 2005 FC Magdeburg 31-0 2
Norman Wohlfeld (1987), GER, 2005 drużyna młodzieżowa 0-0
Obrońcy:
Michael Bochtler (1975), GER, 2005 FV Illertissen 2-0
Tim Erfen (1982), GER, 2005 MSV Duisburg (A) 10-1 1
Holger Hasse (1978), GER, 2005 Erzgebirge Aue 31-1 9 1
Felix Holzner (1985), GER, 2004 wychowanek 14-0
Faruk Hujdurović (1970), BOS, 2004 Energie Cottbus (odszedł w styczniu 2006 do FC Eschborn) 17-0 6
Krzysztof Kowalik (1971), POL, 2004 VfB Possneck 20-0 2
Alexander Maul (1976), GER, 2003 Jahn Regensburg 34-3 3 1
Ralf Schmidt (1985), GER, 2003 wychowanek 32-1 3
Toni Wachsmuth (1986), GER, 2004 drużyna młodzieżowa 5-0 1
Pomocnicy:
Michael Anicić (1974), SRB, 2006 SV Darmstadt (przyszedł w styczniu 2006 z SV Darmstadt) 4-0
Raik Hildebrandt (1986), GER, 2004 wychowanek 1-0
Toni Jurascheck (1986), GER, 2005 drużyna młodzieżowa 3-0
Andreas Keil (1985), GER, 2004 drużyna młodzieżowa 0-0
Stefan Kuhne (1980), GER, 2006 Holstein Kiel (przyszedł w styczniu 2006 z Holstein Kiel) 16-1 2
Kais Manai (1972), TUN, 2002 Preussen Munster 15-1
Carsten Paulick (1981), GER, 2005 VFC Plauen (odszedł w styczniu 2006 do VFC Plauen) 9-0 1
Kevin Schlitte (1981), GER, 2006 Germania Halberstadt (przyszedł w styczniu 2006 z Germanii Halberstadt) 13-1 3
Ronny Thielemann (1973), GER, 2005 Sachsen Leipzig 33-2 11 1
Tobias Werner (1985), GER, 2003 drużyna młodzieżowa 32-1 11
Torsten Ziegner (1977), GER, 2004 FSV Mainz 31-8 9
Napastnicy:
Manuel Endres (1979), GER, 2005 FC Schweinfurt (odszedł w styczniu 2006 do Hallescher FC) 5-0
Sebastian Hahnge (1978), GER, 2003 Dynamo Drezno 36-15 1
Miroslav Jović (1971), SRB, 2000 Energie Cottbus 3-0
Maik Kunze (1977), GER, 2005 Erzgebirge Aue 23-2 2
Visar Rushiti (1977), ALB, 2005 DVV Coburg (odszedł w styczniu 2006 do SpVgg Bayreuth) 2-0
Fiete Sykora (1982), GER, 2005 Hansa Rostock (A) 27-9 6 1
Daniel Zaccanti (1978), ARG, 2006 FC Luzern (przyszedł w styczniu 2006 z FC Luzern) 9-3 1
Mark Zimmermann (1974), GER, 2004 Sachsen Leipzig 31-8 5
Trener: Heiko Weber (1965), GER, 2004 wolny transfer
Asystent trenera: Marco Kampfe (1971), GER, 2004 wolny transfer
Dyrektor sportowy: Olaf Holetschek (1968), GER, 2005 rezerwy |
|
|
|
|