Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Coventry City 2000/01


Coventry City 2000/01:

Bramkarze:

1. Magnus Hedman (1973), SWE, 1997 AIK Sztokholm 15-0
13. Chris Kirkland (1981), ENG, 1999 drużyna młodzieżowa 23-0 1 1
23. Morten Hyldgaard (1978), DEN, 2000 Scunthorpe Town (odszedł w marcu 2001 do Grimsby Town i przyszedł w maju 2001 z Grimsby Town) 0-0
34. Alan Miller (1970), ENG, 2000 Blackburn Rovers (przyszedł w październiku 2000 z Blackburn Rovers i odszedł w listopadzie 2000 do Blackburn Rovers) 1-0

Obrońcy:

2. Marc Edworthy (1972), ENG, 1998 Crystal Palace 24-1 1
4. Paul Williams (1971), ENG, 1995 Derby County 30-0 6
5. Colin Hendry (1965), SCO, 2000 Glasgow Rangers (odszedł w grudniu 2000 do Boltonu Wanderers) 2-0
6. Richard Shaw (1968), ENG, 1995 Crystal Palace 24-0 1
12. Paul Telfer (1971), SCO, 1995 Luton Town 31-0
14. Carlton Palmer (1965), ENG, 2000 Nottingham Forest (odszedł w grudniu 2000 do FC Watford i przyszedł w styczniu 2001 z FC Watford, a następnie odszedł w lutym 2001 do Sheffield Wednesday i przyszedł w maju 2001 z Sheffield Wednesday) 15-0 4 1
17. Gary Breen (1973), IRL, 1997 Birmingham City 31-1 8
19. Ivan Guerrero (1977), HON, 2000 CD Motagua (przyszedł w październiku 2000 z CD Motagua) 3-0
20. Tomas Antonelius (1973), SWE, 1999 AIK Sztokholm 0-0
24. Marcus Hall (1976), ENG, 1994 wychowanek 21-0 2
26. Muhamed Konjić (1970), BOS, 1999 AS Monaco 8-0
41. Calum Davenport (1983), ENG, 2000 wychowanek 1-0

Pomocnicy:

7. David Thompson (1977), ENG, 2000 FC Liverpool 25-2 9 1
8. Youssef Chippo (1973), MOR, 1999 FC Porto 32-0 6
10. Mustapha Hadji (1971), MOR, 1999 Deportivo La Coruńa 29-6 1 1
15. John Eustace (1979), ENG, 1999 Dundee United 32-2 11
21. Gavin Strachan (1978), SCO, 1999 FC Dundee 2-0
22. Barry Quinn (1979), IRL, 1997 wychowanek 25-0 4
30. Laurent Delorge (1979), BEL, 1998 AA Gent 0-0
32. Lee Carsley (1974), IRL, 2000 Blackburn Rovers (przyszedł w grudniu 2000 z Blackburn Rovers) 21-2 6
42. Robert Betts (1981), ENG, 1999 drużyna młodzieżowa (odszedł w lutym 2001 do Plymouth Argyle i przyszedł w maju 2001 z Plymouth Argyle) 1-0

Napastnicy:

5. John Hartson (1975), WAL, 2001 FC Wimbledon (przyszedł w lutym 2001 z FC Wimbledon) 12-6 4
9. Cedric Roussel (1978), BEL, 1999 AA Gent (odszedł w lutym 2001 do Wolverhampton Wanderers) 16-2
11. Ysrael Zuńiga (1976), PER, 2000 FC Melgar 15-1 2
16. John Aloisi (1976), AUS, 1998 FC Portsmouth 18-3
18. Craig Bellamy (1979), WAL, 2000 Norwich City (przyszedł w sierpniu 2000 z Norwich City) 34-6 7
28. Jay Bothroyd (1982), ENG, 2000 drużyna młodzieżowa Arsenalu Londyn 8-0
29. Runar Normann (1978), NOR, 1999 SK Lillestrom 0-0
31. Jairo Martinez (1979), HON, 2000 CD Motagua (przyszedł w październiku 2000 z CD Motagua) 0-0

Trener: Gordon Strachan (1957), SCO, 1996 asystent trenera
Scout: Mark McGhee (1957), SCO, 2000 wolny transfer (do 24.09.2000)

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET