Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Derby County 2000/01


Derby County 2000/01:

Bramkarze:

1. Mart Poom (1972), EST, 1997 FC Portsmouth 33-0
24. Andy Oakes (1977), ENG, 1999 FC Port Vale 6-0
32. Lee Grant (1983), ENG, 2000 wychowanek 0-0

Obrońcy:

2. Horacio Carbonari (1974), ARG, 1998 Rosario Central 27-1 7
3. Stefan Schnoor (1971), GER, 1998 Hamburger SV (odszedł w listopadzie 2000 do VfL Wolfsburg) 8-0 2
3. Brian O'Neil (1972), SCO, 2000 VfL Wolfsburg (przyszedł w listopadzie 2000 z VfL Wolfsburg) 4-0 1
15. Danny Higginbotham (1978), GIB, 2000 Manchester United 26-0 3
16. Lilian Martin (1971), FRA, 2000 Olympique Marseille 9-0 3
17. Youl Mawene (1979), FRA, 2000 RC Lens 8-0 2
18. Richard Jackson (1980), ENG, 1999 FC Scarborough 2-0
19. Steve Elliott (1978), ENG, 1997 drużyna młodzieżowa 6-0 1
21. Chris Riggott (1980), ENG, 1999 drużyna młodzieżowa 31-3 5
22. Bjorn Otto Bragstad (1971), NOR, 2000 SK Rosenborg 12-0
23. Paul Boertien (1979), ENG, 2000 Crewe Alexandra 8-1 3
27. Con Blatsis (1977), AUS, 2000 South Melbourne (odszedł w grudniu 2000 do Sheffield Wednesday i przyszedł w lutym 2001 z Sheffield Wednesday) 2-0 1
29. Ian Evatt (1981), ENG, 2000 drużyna młodzieżowa 1-0
34. Taribo West (1974), NGA, 2000 AC Milan (przyszedł w listopadzie 2000 z AC Milan) 18-0 3

Pomocnicy:

4. Darryl Powell (1971), JAM, 1995 FC Portsmouth 27-1 3
5. Rory Delap (1976), IRL, 1998 Carlisle United 33-3 3
6. Craig Burley (1971), SCO, 1999 Celtic Glasgow 24-2 5
7. Seth Johnson (1979), ENG, 1999 Crewe Alexandra 30-1 10 1
10. Georgi Kinkladze (1973), GEO, 1999 Ajax Amsterdam 24-1 2
11. Lee Morris (1980), ENG, 1999 Sheffield United (odszedł w marcu 2001 do Huddersfield Town i przyszedł w maju 2001 z Huddersfield Town) 20-0 2
14. Lars Bohinen (1969), NOR, 1998 Blackburn Rovers (odszedł w styczniu 2001 do FC Lyngby) 2-0
14. Thordur Gudjonsson (1973), ISL, 2001 UD Las Palmas (przyszedł w styczniu 2001 z UD Las Palmas) 10-1 1
20. Stefano Eranio (1966), ITA, 1997 AC Milan 28-2 8
28. Simo Valakari (1973), FIN, 2000 FC Motherwell 11-1 3
30. Adam Murray (1981), ENG, 1998 wychowanek 14-0 1
31. Adam Bolder (1980), ENG, 2000 Hull City 2-0
33. Lewis Hunt (1982), ENG, 2000 drużyna młodzieżowa 0-0

Napastnicy:

8. Dean Sturridge (1973), ENG, 1995 Torquay United (odszedł w styczniu 2001 do Leicester City) 14-1 1
9. Deon Burton (1976), JAM, 1998 FC Barnsley 32-5 4 1
12. Malcolm Christie (1979), ENG, 1998 FC Nuneaton 34-8 5
25. Branko Strupar (1970), BEL, 1999 Racing Genk 9-6 1

Trener: Jim Smith † (1940), ENG, 1995 wolny transfer
Trener bramkarzy: Eric Steele (1954), ENG, 1997 wolny transfer

Kierownik drużyny młodzieżowej: John Peacock (1956), ENG, 1998 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET