Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Arsenal Londyn 2000/01 |
Arsenal Londyn 2000/01:
Bramkarze:
1. David Seaman (1963), ENG, 1990 Queens Park Rangers 24-0
13. Alexander Manninger (1977), AUT, 1997 Grazer AK 11-0
24. John Lukić (1960), ENG, 1996 Leeds United 3-0
31. Stuart Taylor (1980), ENG, 2000 Bristol Rovers (odszedł w sierpniu 2000 do Crystal Palace i przyszedł w październiku 2000 z Crystal Palace, a następnie odszedł w lutym 2001 do Peterborough United i przyszedł w maju 2001 z Peterborough United) 0-0
Obrońcy:
2. Lee Dixon (1964), ENG, 1988 Stoke City 29-1 2
3. Igors Stepanovs (1976), ŁOT, 2000 Skonto Ryga (przyszedł we wrześniu 2000 ze Skonto Ryga) 9-0
5. Martin Keown (1966), ENG, 1993 FC Everton 28-0 3
6. Tony Adams (1966), ENG, 1983 wychowanek 26-1 7
12. Lauren Bisan Etame-Mayer - Lauren (1977), CMR, 2000 RCD Mallorca 18-2 2
16. Silvinho (1974), BRA, 1999 Corinthians Sao Paulo 24-2 3
20. Matthew Upson (1979), ENG, 1997 Luton Town (odszedł w grudniu 2000 do Nottingham Forest, przyszedł w grudniu 2000 z Nottingham Forest, a następnie odszedł w marcu 2001 do Crystal Palace i przyszedł w maju 2001 z Crystal Palace) 2-0
22. Oleg Luzhny (1968), UKR, 1999 Dynamo Kijów 19-0 1
23. Nelson Vivas (1969), ARG, 2000 Celta Vigo 12-0
29. Ashley Cole (1980), ENG, 2000 Crystal Palace 17-3 3
35. Moritz Volz (1983), GER, 1999 drużyna młodzieżowa FC Schalke 04 0-0
Pomocnicy:
4. Patrick Vieira (1976), FRA, 1996 AC Milan 30-6 5 2
7. Robert Pires (1973), FRA, 2000 Olympique Marseille 33-4 1
8. Fredrik Ljungberg (1977), SWE, 1998 Halmstads BK 30-6 3
15. Ray Parlour (1973), ENG, 1991 drużyna młodzieżowa 33-4 4
17. Edu (1978), BRA, 2001 Corinthians Sao Paulo (przyszedł w styczniu 2001 z Corinthians Sao Paulo) 5-0
18. Gilles Grimandi (1970), FRA, 1997 AS Monaco 30-1 3 1
19. Stefan Malz (1972), GER, 1999 TSV 1860 Monachium 1-0
30. Paolo Vernazza (1979), ENG, 2000 FC Portsmouth (odszedł w grudniu 2000 do FC Watford) 2-1
36. Jermaine Pennant (1983), ENG, 1999 drużyna młodzieżowa 0-0
38. Alberto Mendez (1974), GER/ESP, 2000 SpVgg Unterhaching 0-0
49. Sebastian Svard (1983), DEN, 2000 drużyna młodzieżowa FC Kopenhaga 0-0
Napastnicy:
10. Dennis Bergkamp (1969), HOL, 1995 Inter Mediolan 25-3 2
11. Sylvain Wiltord (1974), FRA, 2000 Girondins Bordeaux (przyszedł w sierpniu 2000 z Girondins Bordeaux) 27-8
14. Thierry Henry (1977), FRA, 1999 Juventus Turyn 35-17 4
21. Tomas Danilevicius (1978), LTU, 2000 Lausanne Sport (odszedł w marcu 2001 do Dunfermline Athletic i przyszedł w kwietniu 2001 z Dunfermline Athletic) 2-0
25. Nwankwo Kanu (1976), NGA, 1999 Inter Mediolan 27-3 1
46. Jo Kuffour (1981), ENG/GHA, 2000 wychowanek 0-0
Trener: Arsene Wenger (1949), FRA, 1996 Nagoya Grampus Eight
Asystent trenera: Pat Rice (1949), NIR, 1996 trener drużyny młodzieżowej
Scout: Damien Comolli (1972), FRA, 1996 wolny transfer |
|
|
|
|