Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Galatasaray Stambuł 2002/03 |
Galatasaray Stambuł 2002/03:
Bramkarze:
1. Faryd Mondragón (1971), COL, 2001 FC Metz 32-0 5
15. Aykut Ercetin (1982), TUR, 2003 VfB Stuttgart (A) (przyszedł w styczniu 2003 z VfB Stuttgart (A)) 0-0
16. Kerem Inan (1980), TUR, 1997 drużyna młodzieżowa 1-0
61. Mehmet Bolukbasi (1978), TUR, 1997 Akcaabat Sebatspor 1-0
Obrońcy:
2. Mehmet Polat (1978), TUR, 2002 SK Gaziantepspor (przyszedł w sierpniu 2002 z SK Gaziantepspor) 13-1 2
3. Bulent Korkmaz (1968), TUR, 1987 wychowanek 30-1 3
5. Emre Asik (1973), TUR, 2000 SK Istanbulspor 17-0 1 1 1
12. Abel Xavier (1972), POR, 2003 FC Liverpool (przyszedł w styczniu 2003 z FC Liverpool) 11-0 2
19. Cihan Haspolatli (1980), TUR, 2002 SK Kocaelispor 23-2 4
21. Sergio Almaguer (1969), MEX, 2002 Cruz Azul (przyszedł we wrześniu 2002 z Cruz Azul i odszedł w styczniu 2003 do Cruz Azul) 4-0 1
21. Suat Usta (1981), TUR, 2003 rezerwy PSV Eindhoven (przyszedł w styczniu 2003 z rezerw PSV Eindhoven) 5-0 2
23. Vedat Inceefe (1974), TUR, 2000 SK Istanbulspor 18-0 4
35. Ilker Erbay (1984), TUR, 2002 rezerwy 1-0
51. Ahmet Gorkem Gork (1983), TUR, 2002 rezerwy 1-0
52. Servet Gokcen (1986), TUR, 2002 drużyna młodzieżowa 1-0
57. Hakan Unsal (1973), TUR, 2002 Blackburn Rovers 24-1 4
67. Ergun Penbe (1972), TUR, 1994 SK Genclerbirligi 27-2
Pomocnicy:
4. Joao Batista (1975), BRA, 2001 SK Gaziantepspor 17-0 5
8. Suat Kaya (1967), TUR, 1992 SK Konyaspor 10-1 3
10. Felipe (1977), BRA, 2002 Atletico Mineiro 14-2
11. Hasan Sas (1976), TUR, 1998 SK Ankaragucu 20-1 6 1
15. Faruk Atalay (1981), TUR, 2002 SK Bursaspor (odszedł w styczniu 2003 do FC Karnten) 0-0
18. Ayhan Akman (1977), TUR, 2001 Besiktas Stambuł 21-2 3
20. Mohamed Adama Sarr (1983), SEN, 2002 AC Milan (odszedł w styczniu 2003 do AC Milan, a następnie Ancony Calcio) 7-1
20. Volkan Arslan (1978), TUR, 2003 SK Kocaelispor (przyszedł w styczniu 2003 z SK Kocaelispor) 12-2 1 1
22. Umit Davala (1973), TUR, 2002 AC Milan 23-1 4
30. Sabri Sarioglu (1984), TUR, 2001 drużyna młodzieżowa 3-0
53. Sinan Turan (1985), TUR, 2002 drużyna młodzieżowa 0-0
54. Onur Cubukcu (1985), TUR, 2002 drużyna młodzieżowa 0-0
Napastnicy:
6. Arif Erdem (1972), TUR, 2000 Real Sociedad 25-11 5
7. Berkant Goktan (1980), TUR, 2001 Bayern Monachium 11-3 2
9. Umit Karan (1976), TUR, 2001 SK Genclerbirligi 28-16 2 1
10. Haim Revivo (1972), ISR, 2003 Fenerbahce Stambuł (przyszedł w styczniu 2003 z Fenerbahce Stambuł) 13-3
14. Elvir Baljić (1974), BOS, 2002 Real Madryt 16-2
17. Fabio Pinto (1980), BRA, 2002 Internacional Porto Alegre 18-0 2
25. Christian (1975), BRA, 2002 Palmeiras Sao Paulo (odszedł w lutym 2003 do Gremio Porto Alegre) 11-3 1
33. Sedat Debreli (1983), TUR, 2001 drużyna młodzieżowa 2-0
50. Ali Lukunku (1976), DRC, 2003 Standard Liege (przyszedł w styczniu 2003 ze Standardu Liege) 13-5 1
55. Serkan Aykut (1975), TUR, 2000 SK Samsunspor (odszedł w sierpniu 2002 do SK Samsunspor) 0-0
Trener: Fatih Terim (1953), TUR, 2002 wolny transfer
Trener kondycyjny: Cevat Guler (1959), TUR, 2002 wolny transfer |
|
|
|
|