Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Fenerbahce Stambuł 2002/03 |
Fenerbahce Stambuł 2002/03:
Bramkarze:
1. Rustu Recber (1973), TUR, 1994 SK Antalyaspor 23-0 2
13. Oguz Daglaroglu (1979), TUR, 1998 drużyna młodzieżowa 6-0
19. Recep Biler (1981), TUR, 2000 SK Turgutluspor 5-0
24. Volkan Demirel (1981), TUR, 2002 SK Kartalspor 1-0
Obrońcy:
2. Ismail Gulduren (1979), TUR, 2002 SK Genclerbirligi 0-0
3. Ogun Temizkanoglu (1969), TUR, 1999 SK Trabzonspor 20-2 1 1
4. Mustafa Dogan (1976), GER, 1996 KFC Uerdingen 13-0 3
5. Umit Ozat (1976), TUR, 2001 SK Genclerbirligi 30-1 8
6. Zoran Mirković (1971), SRB, 2000 Juventus Turyn 15-0 3 1
8. Erhan Albayrak (1977), TUR, 2003 Arminia Bielefeld (przyszedł w styczniu 2003 z Arminii Bielefeld) 10-0 2 1
22. Fatih Akyel (1977), TUR, 2002 RCD Mallorca 25-0 6 1 3
26. Erman Yildirim (1983), TUR, 2002 drużyna młodzieżowa 3-0
33. Can Arat (1984), TUR, 2002 rezerwy 2-0
Pomocnicy:
7. Hakan Bayraktar (1976), TUR, 2001 SK Gaziantepspor 26-0 3
8. Milan Rapaić (1973), CRO, 2000 AC Perugia (odszedł w styczniu 2003 do Hajduka Split) 6-1
11. Ali Akdeniz (1975), TUR, 2001 SK Samsunspor 4-0
14. Eris Ceyhun (1977), TUR, 2001 Siirtspor 23-4 4
18. Ercan Abdullah (1971), TUR, 1999 SK Trabzonspor 12-0 5
20. Yusuf Simsek (1975), TUR, 2000 SK Denizlispor 12-2 2
23. Ariel Ortega (1974), ARG, 2002 River Plate (odszedł w styczniu 2003 na wolny transfer) 14-5 2 1
28. Samuel Johnson (1973), GHA, 1999 SK Gaziantepspor 30-4 7
29. Kemal Aslan (1981), TUR, 2003 SK Gaziantepspor (przyszedł w styczniu 2003 z SK Gaziantepspor) 15-1 2
30. Ali Gunes (1978), TUR, 2000 SC Freiburg 23-1 4
32. Miroslav Stević (1970), SRB, 2002 Borussia Dortmund 18-1 3
35. Fahri Tatan (1983), TUR, 2002 drużyna młodzieżowa 5-0 1
Simao (1968), BRA, 2002 AD Sao Caetano (odszedł w sierpniu 2002 do SK Ankaragucu) 0-0
Napastnicy:
9. Akin Serhat (1981), TUR, 2000 Karlsruher SC 22-6 3
10. Haim Revivo (1972), ISR, 2000 Celta Vigo (odszedł w styczniu 2003 do Galatasaray Stambuł) 9-2 2
10. Sergey Rebrov (1974), UKR, 2003 Tottenham Hotspur (przyszedł w styczniu 2003 z Tottenhamu Hotspur) 13-2
15. Vladimir Bestchastnykh (1974), RUS, 2003 Spartak Moskwa (przyszedł w styczniu 2003 ze Spartaka Moskwa) 12-1
16. Cem Karaca (1976), TUR, 2002 SK Yozgatspor 13-0 2
17. Tuncay Sanli (1982), TUR, 2002 SK Sakaryaspor 29-9 3
21. Washington (1975), BRA, 2002 AA Ponte Preta 12-9 2
25. Semih Senturk (1983), TUR, 2002 SK Izmirspor 13-3
27. Erhan Uyaroglu (1982), TUR, 2000 drużyna młodzieżowa 2-0
29. Oktay Derelioglu (1975), TUR, 2001 SK Trabzonspor (odszedł w styczniu 2003 do SK Samsunspor) 2-0
36. Bilal Kisa (1983), TUR, 2001 drużyna młodzieżowa 1-0
Trener: Werner Lorant (1948), GER, 2002 wolny transfer (do 09.12.2002)
Oguz Cetin (1963), TUR, 2002 asystent trenera (od 10.12.2002 do 06.04.2003)
Tamer Guney † (1936), TUR, 2003 koordynator drużyny młodzieżowej (od 10.04.2003)
Asystent trenera: Oguz Cetin (1963), TUR, 2000 piłkarz SK Adanaspor (do 10.12.2002)
Koordynator drużyny młodzieżowej: Tamer Guney † (1936), TUR, 2000 wolny transfer |
|
|
|
|