Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Everton 2001/02 |
FC Everton 2001/02:
Bramkarze:
1. Paul Gerrard (1973), ENG, 1999 Oxford United 13-0
13. Steve Simonsen (1979), ENG, 1998 Tranmere Rovers 25-0 1
25. Andy Pettinger (1984), ENG, 2000 drużyna młodzieżowa Scunthorpe United (odszedł w maju 2002 do rezerw) 0-0
26. Thomas Myhre (1973), NOR, 2001 FC Kopenhaga (odszedł w listopadzie 2001 do Besiktasu Stambuł) 0-0
Obrońcy:
2. Steve Watson (1974), ENG, 2000 Aston Villa 25-4 1
3. Alessandro Pistone (1975), ITA, 2000 Newcastle United 25-1 7
4. Alan Stubbs (1971), ENG, 2001 Celtic Glasgow 31-2 5
5. David Weir (1970), SCO, 1998 Heart of Midlothian 36-4 5 1
6. David Unsworth (1973), ENG, 1998 Aston Villa 33-3 6
12. Michael Ball (1979), ENG, 1996 wychowanek (odszedł w sierpniu 2001 do Glasgow Rangers) 0-0
15. Gary Naysmith (1978), SCO, 2000 Heart of Midlothian 24-0 3
20. Alec Cleland (1970), SCO, 1998 Glasgow Rangers 3-0
24. Abel Xavier (1972), POR, 1999 PSV Eindhoven (odszedł w styczniu 2002 do FC Liverpool) 12-0 1
27. Peter Clarke (1982), ENG, 1999 drużyna młodzieżowa 7-0 2
28. Tony Hibbert (1981), ENG, 2000 wychowanek 10-0 1
Pomocnicy:
7. Niclas Alexandersson (1971), SWE, 2000 Sheffield Wednesday 31-2 1
11. Mark Pembridge (1970), WAL, 1999 Benfica Lizbona 14-1
12. Jesper Blomqvist (1974), SWE, 2001 wolny transfer (przyszedł w listopadzie 2001 z wolnego transferu) 15-1 2
14. Idan Tal (1975), ISR, 2000 Maccabi Petach Tikva 7-0
16. Thomas Gravesen (1976), DEN, 2000 Hamburger SV 25-2 7 1
17. Scot Gemmill (1971), SCO, 1999 Nottingham Forest 32-1 4
18. Paul Gascoigne (1967), ENG, 2000 FC Middlesbrough (odszedł w marcu 2002 do FC Burnley) 18-1 2
22. Tobias Linderoth (1979), SWE, 2002 Stabaek IF (przyszedł w styczniu 2002 ze Stabaek IF) 8-0
24. David Ginola (1967), FRA, 2002 Aston Villa (przyszedł w lutym 2002 z Aston Villa) 5-0
26. Lee Carsley (1974), IRL, 2002 Coventry City (przyszedł w lutym 2002 z Coventry City) 8-1
29. Kevin McLeod (1980), ENG, 1999 wychowanek 0-0
Napastnicy:
8. Tomasz Radzinski (1973), CAN, 2001 Anderlecht Bruksela (przyszedł w sierpniu 2001 z Anderlechtu Bruksela) 27-6 1
9. Kevin Campbell (1970), ENG, 1999 SK Trabzonspor 23-4 2
10. Duncan Ferguson (1971), SCO, 2000 Newcastle United 22-6 5 1
19. Joe-Max Moore (1971), ENG, 1999 New England Revolution 16-2 2
21. Danny Cadamarteri (1979), ENG, 2000 Fulham Londyn (odszedł w lutym 2002 do Bradford City) 3-0
30. Nick Chadwick (1982), ENG, 2000 wychowanek 9-3
Trener: Walter Smith † (1948), SCO, 1998 Glasgow Rangers (do 28.02.2002)
David Moyes (1963), SCO, 2002 Preston North End (od 01.03.2002)
Asystent trenera: Archie Knox (1947), SCO, 1998 Glasgow Rangers
Trener bramkarzy: Chris Woods (1959), ENG, 1998 piłkarz FC Burnley |
|
|
|
|