Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
PAE Levadiakos 2007/08 |
PAE Levadiakos 2007/08:
Bramkarze:
1. Nikos Karakostas (1976), GRE, 2007 AS Rodos 5-0 1
12. Srdjan Blazić (1982), MON, 2007 Rudar Pljevlja 24-0 2
83. Giannis Firinidis (1983), GRE, 2006 Agrotikos Asteras 2-0
Obrońcy:
3. Fritz Emeran (1976), RWA, 2007 Asteras Trypolis 23-0 3 1
4. Anastasios Pastos (1978), GRE, 2001 Doxa Katokopias 7-0 2
6. Georgios Paraskevaidis (1982), GRE, 2007 Ethnikos Asteras 20-0 4
11. Konstantinos Loumpoutis (1979), GRE, 2008 Anorthosis Famagusta (przyszedł w styczniu 2008 z Anorthosisu Famagusta) 9-0 1
16. Paraskevas Andralas (1978), GRE, 2006 PAOK Saloniki 24-3 6 1
17. Jacques-Olivier Paviot (1976), FRA, 2008 FC Ionikos (przyszedł w styczniu 2008 z FC Ionikos) 7-0 2
18. Ilias Tsellos (1990), GRE, 2006 drużyna młodzieżowa 0-0
28. Theodossis Theodosiadis (1975), GRE, 2005 AE Larisa 15-0 5
32. Christos Mitsis (1980), GRE, 2007 PAS Giannena (odszedł w styczniu 2008 do FC Panaitolikos) 3-0 1
33. Goran Popov (1984), MKD, 2007 AO Aigaleo 20-0 5
Pomocnicy:
2. Athanasios Moulopoulos (1985), GRE, 2007 Ethnikos Asteras 5-0
5. Anderson Oliveira (1980), BRA, 2006 Vasco da Gama 28-1 3
7. Mirnes Sisić (1981), SVN, 2007 Iraklis Saloniki (odszedł w styczniu 2008 do Olympiakosu Pireus) 9-2 2
8. Leonardo (1986), BRA, 2007 Thrasyvoulos Fylis 27-6 3
10. Ivan Rusev (1979), BUL, 2005 AEK Ateny 15-0 3
13. Georgios Zisopoulos (1984), GRE, 2005 PAOK Saloniki 26-1 3
14. Samuel Pietre (1984), FRA, 2007 Paris SG 12-0
15. Yero Dia (1982), FRA, 2007 Ethnikos Asteras 5-0 2
21. Bassala Toure (1976), MAL, 2005 AO Kerkyra 14-1 1
22. Dimitrios Diamantis (1979), GRE, 2007 PAS Giannena 13-0 1 1
26. Sebastian Schindzielorz (1979), GER, 2007 wolny transfer 22-0 8 1
Napastnicy:
7. Jose Luis - Joselu (1981), ESP, 2008 FC Atromitos (przyszedł w styczniu 2008 z FC Atromitos) 11-1 3
9. Eduardo Ariel Bustos Montoya (1976), ARG, 2007 AC Quilmes 25-8 3 1
11. Zsolt Laczko (1986), HUN, 2007 Olympiakos Pireus (odszedł w styczniu 2008 do Olympiakosu Pireus, a następnie do Leicester City) 7-0 1
23. Patrick Dimbala (1982), BEL, 2007 Ethnikos Asteras 30-6 3
25. Elie Kroupi (1979), WKS, 2008 AC Arezzo (przyszedł w styczniu 2008 z AC Arezzo) 8-0 1
41. Nikos Nikolaou (1988), GRE, 2006 wychowanek 0-0
Trener: Georgi Wassilew (1946), BUL, 2007 wolny transfer (do 05.03.2008)
Babis Tennes (1953), GRE, 2008 wolny transfer (od 06.03.2008) |
|
|
|
|