Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Royal Antwerp FC 2003/04 |
Royal Antwerp 2003/04:
Bramkarze:
1. Yves Feys (1969), BEL, 2001 Cercle Brugge 22-0 1
20. Angel Javier Pindado Hernandez - Pindado (1976), ESP, 2004 Atletico Madryt B (przyszedł w styczniu 2004 z Atletico Madryt B) 1-0
21. Govert Boyen (1977), BEL, 2002 Oud-Heverlee Leuven 5-0
27. Naybmoussa Ouattara (1984), GUI, 2003 rezerwy 0-0
28. Gennadi Tumilovich (1971), BLR, 2003 FK Rostselmash (odszedł w lutym 2004 do Luch-Energia Vladivostok) 8-0 2
Obrońcy:
2. Edwin Ouon (1981), RWA, 2002 rezerwy Cagliari Calcio 23-0 3
3. Stefan Leleu (1970), BEL, 1999 KV Kortrijk 21-0 8 1
4. Bernt Evens (1978), BEL, 2000 VV Patro 32-1 6
5. Harald Pinxten (1977), BEL, 2001 KVV Heusden-Zolder 22-1 3 1
6. Mohammed Cisse (1982), GUI, 2003 AC Horoya 18-2 5
7. Phil Bardsley (1985), SCO, 2004 rezerwy Manchesteru United (przyszedł w styczniu 2004 z rezerw Manchesteru United) 6-0 1 1
16. Zoran Ljubinković (1982), SRB, 2002 Spartak Subotica 0-0
18. Zoran Campara (1972), SRB, 2004 Beitar Jerozolima (przyszedł w styczniu 2004 z Beitaru Jerozolima) 13-0 3
24. Alex Yi (1982), USA, 2002 UCLA Bruins 9-0 2
25. Liviu Ciobotariu (1971), ROM, 2004 RAEC Mons (przyszedł w styczniu 2004 z RAEC Mons) 14-0 4
29. Lieven Bosmans (1983), BEL, 2003 rezerwy 0-0
Pomocnicy:
7. Gunter Ribus (1978), BEL, 1997 drużyna młodzieżowa (zakończył karierę w styczniu 2004) 3-0
8. Arkadiusz Kubik (1972), POL, 2002 Zagłębie Lubin 16-0 4 1
10. William Verbeeck (1976), BEL, 1994 drużyna młodzieżowa 7-0 1
12. Gideon Imagbudu (1978), NGA, 2002 Eendracht Aalst 24-1 7
13. Souleymane Mamam (1985), TOG, 2003 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2003 z wolnego transferu) 19-1 9
14. Tony Sergeant (1977), BEL, 2000 KMSK Deinze 23-3 3
17. Faruk Atalay (1981), TUR, 2004 SV Pasching (przyszedł w styczniu 2004 z SV Pasching) 13-0 2 2
18. Csaba Bernath (1979), HUN, 2003 Debreceni VSC (odszedł w styczniu 2004 do Debreceni VSC) 9-0 1
20. Yasser Abdulrahman Hussain (1984), QAT, 2002 rezerwy Manchesteru United (odszedł w styczniu 2004 do Al Sadd) 9-0
22. Gabor Bukran (1975), HUN, 2003 SV Salzburg 11-0 1
Napastnicy:
9. Darko Pivaljević (1975), SRB, 2003 FK Rad (odrejestrowany w styczniu 2004) 18-4 3
9. Dong Fangzhuo (1985), CHN, 2004 rezerwy Manchesteru United (przyszedł w styczniu 2004 z rezerw Manchesteru United) 9-1 1
11. Omar Mussa (1980), BUR, 2001 KVV Heusden-Zolder (odszedł w styczniu 2004 do Al Wakra) 13-1 1 1
11. Marcos Pereira (1975), BRA, 2004 VV Sint Truiden (przyszedł w styczniu 2004 z VV Sint Truiden) 6-0 2
15. Arthur Gomez (1984), GAM, 2002 rezerwy Manchesteru United 10-1 2
17. Colin Heath (1983), ENG, 2003 rezerwy Manchesteru United (odszedł w styczniu 2004 do rezerw Manchesteru United) 13-0 2
19. Patrick Goots (1966), BEL, 1999 KFC Turnhout 28-8 4 1
23. Asanda Sishuba (1980), RPA, 2003 Excelsior Mouscron 26-0 2
26. Philippe Snelders (1984), BEL, 2002 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2004 do KFC Dessel) 1-0
26. Eddie Johnson (1984), ENG, 2004 rezerwy Manchesteru United (przyszedł w styczniu 2004 z rezerw Manchesteru United) 11-5 1
Trener: Rene Desaeyere (1947), BEL, 2003 FCV Dender (do 12.10.2003)
Dojcin Perazić (1946), SRB, 2003 wolny transfer (od 13.10.2003 do 02.01.2004)
Marc Grosjean (1958), BEL, 2004 wolny transfer (od 03.01.2004) |
|
|
|
|