Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Standard Liege 2003/04 |
Standard Liege 2003/04:
Bramkarze:
1. Hector Fabian Carini (1979), URU, 2002 Juventus Turyn 31-1
16. Olivier Werner (1985), BEL, 2003 wychowanek 0-0
18. Dimitri Habran (1975), BEL, 2003 KV Mechelen 3-0
38. Jeremy Devriendt (1986), BEL, 2003 drużyna młodzieżowa Royal Charleroi 0-0
Obrońcy:
2. Roberto Bisconti (1973), BEL, 2003 FC Walsall 25-0 8
3. Ivica Dragutinović (1975), SRB, 2000 AA Gent 29-0 7
5. Juan Ramón Curbelo (1979), URU, 2004 Fenix Montevideo (przyszedł w styczniu 2004 z Fenix Montevideo) 13-3 1
8. Joseph Enakarhire (1982), NGA, 1999 Enugu Rangers 26-0 8
11. Gonzague Vandooren (1979), BEL, 2001 SK Lierse 29-0 6 1
13. Godwin Okpara (1972), NGA, 2001 Paris SG 10-0 3
19. Onder Turaci (1981), TUR, 2002 RAA La Louviere 32-2 2
26. Gonzalo Sorondo (1979), URU, 2003 Inter Mediolan (przyszedł we wrześniu 2003 z Interu Mediolan) 23-2 1 1
Pomocnicy:
4. Laurent Gomez (1984), BEL, 2001 drużyna młodzieżowa 2-0
7. Aleksandar Mutavdzić (1977), SRB, 2002 GB Antwerpia 8-0
10. Almani Moreira (1978), GBI, 2001 Boavista Porto 27-4 4
12. Papy Kimoto (1976), DRC, 2003 KSC Lokeren 17-2 1
15. Jonathan Walasiak (1982), BEL, 2000 drużyna młodzieżowa 31-10 4
20. Mohammed Aliyu Datti (1982), NGA, 2003 AC Milan 28-8 4
21. Miljenko Mumlek (1972), CRO, 2003 NK Varteks (przyszedł we wrześniu 2003 z NK Varteks) 24-2 4
22. Bjorn Helge Riise (1983), NOR, 2003 Aalesunds FK 8-0 1
23. Jinks Dimvula (1982), BEL, 2000 drużyna młodzieżowa 0-0
24. Mustapha Oussalah (1982), MOR, 1999 RFC Seraing (odszedł w styczniu 2004 do AA Gent) 6-0 1
24. Gilles Colin (1984), BEL, 2004 rezerwy (przyszedł w styczniu 2004 z rezerw) 2-0
25. Danny Boffin (1965), BEL, 2004 VV Sint Truiden (przyszedł w styczniu 2004 z VV Sint Truiden) 4-0 1
Napastnicy:
6. Mohamed El Yamani (1982), EGY, 2003 KV Mechelen 3-0 1
9. Alexandros Kaklamanos (1974), GRE, 2003 AA Gent 28-7 3
11. Emile Mpenza (1978), BEL, 2003 FC Schalke 04 (przyszedł w sierpniu 2003 z FC Schalke 04) 28-21
14. Jurgen Cavens (1978), BEL, 2003 FC Twente (odszedł w styczniu 2004 do AA Gent) 7-0
17. Sambegou Bangoura (1982), GUI, 2003 KSC Lokeren 20-5 1
25. Mohamed Tchite (1984), BUR, 2002 Victory Sport Mukura (odrejestrowany w styczniu 2004) 2-0
26. Cedric Olondo (1982), DRC, 2001 drużyna młodzieżowa (odszedł we wrześniu 2003 do Seraing United) 0-0
Trener: Dominique D'Onofrio † (1953), BEL, 2002 wolny transfer |
|
|
|
|