Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Olimpia Poznań 1992/93 |
Olimpia Poznań 1992/93:
Bramkarze:
Dominik Drożdżyński (1973), POL, 1992 wychowanek 1-0
Aleksander Kłak (1970), POL, 1993 Igloopol Dębica (przyszedł w lutym 1993 z Igloopolu Dębica) 15-0 1
Jarosław Matusiak (1965), POL, 1992 Naprzód Rydułtowy 4-0
Grzegorz Stencel (1962), POL, 1989 Bałtyk Gdynia 14-0 1
Obrońcy:
Michał Gębura (1964), POL, 1992 Lech Poznań (przyszedł w sierpniu 1992 z Lecha Poznań i odszedł w lutym 1993 do Assyriska FF) 11-1 2
Mariusz Lisowski (1964), POL, 1992 Cracovia Wellington (odszedł w styczniu 1993 na wolny transfer) 13-0
Robert Michalak (1974), POL, 1991 rezerwy (odszedł w styczniu 1993 do Igloopolu Dębica) 6-0 1
Rafał Molewski (1969), POL, 1986 wychowanek 27-2 7
Jacek Motyliński (1962), POL, 1989 Górnik Konin (odszedł w styczniu 1993 do Igloopolu Dębica) 14-2 2
Sławomir Różycki (1963), POL, 1991 ŁKS Łódź 6-0
Krzysztof Sadzawicki (1970), POL, 1990 Górnik Knurów 28-0 4 1
Piotr Soczyński (1967), POL, 1992 Fenerbahce Stambuł 17-0 3
Krzysztof Wewiór (1965), POL, 1992 Petrochemia Płock 3-0 1
Marek Wierzbicki (1965), POL, 1992 KP Wałbrzych (przyszedł w październiku 1992 z KP Wałbrzych) 7-0
Pomocnicy:
Paweł Bocian (1973), POL, 1990 drużyna młodzieżowa Unii Swarzędz 14-0 3
Andrzej Borówko (1960), POL, 1986 Groclin Grodzisk Wielkopolski 29-4 1
Jerzy Brzęczek (1971), POL, 1988 Raków Częstochowa (odszedł w sierpniu 1992 do Lecha Poznań) 1-0
Marcin Ciliński (1968), POL, 1993 Miedź Legnica (przyszedł w styczniu 1993 z Miedzi Legnica) 16-1 4
Jarosław Gierejkiewicz (1965), POL, 1993 Miedź Legnica (przyszedł w styczniu 1993 z Miedzi Legnica) 17-0 1
Bartosz Hinc (1977), POL, 1992 wychowanek 0-0
Maciej Kukuła (1972), POL, 1990 wychowanek 7-0 2
Andrzej Magowski † (1966), POL, 1990 Elana Toruń (odszedł w styczniu 1993 do Igloopolu Dębica) 9-0 1
Piotr Marzec (1973), POL, 1992 wychowanek 6-0
Dariusz Matusiak (1963), POL, 1992 Widzew Łódź (przyszedł w listopadzie 1992 z Widzewa Łódź) 16-0 2
Tomasz Molewski (1971), POL, 1991 Hutnik Warszawa (odszedł w styczniu 1993 do Igloopolu Dębica) 6-0
Mirosław Szymkowiak (1976), POL, 1992 wychowanek 4-0 2
Marian Toporski (1971), POL, 1992 wychowanek 2-0
Dariusz Wojciechowski (1974), POL, 1991 wychowanek 26-1 2
Napastnicy:
Tomasz Dłużyk (1975), POL, 1992 wychowanek 3-0
Daniel Drożdżyński (1973), POL, 1992 wychowanek 1-0
Adam Grad † (1969), POL, 1992 ŁKS Łódź 24-1 2
Jacek Krzystolik (1964), POL, 1990 Pogoń Szczecin 2-0
Artur Majewski (1977), POL, 1992 wychowanek 1-0
Jarosław Michalewicz (1965), POL, 1992 Sokół Pniewy (przyszedł we wrześniu 1992 z Sokoła Pniewy) 18-2 2
Grzegorz Mielcarski (1971), POL, 1989 Polonia Bydgoszcz (odszedł w styczniu 1993 do Servette Genewa) 11-5 5
Mirosław Okoński (1958), POL, 1992 Lech Poznań (przyszedł w listopadzie 1992 z Lecha Poznań) 9-0
Bogusław Pachelski (1962), POL, 1992 FC Perpignan 18-4 1
Sławomir Suchomski (1966), POL, 1989 Wda Świecie 20-5 2
Trener: Andrzej Wojciechowski (1950), POL, 1992 wolny transfer (do 02.11.1992)
Paweł Kowalski † (1937), POL, 1992 wolny transfer (od 04.11.1992 do 28.04.1993)
Janusz Białek (1955), POL, 1993 asystent trenera (od 30.04.1993)
Asystent trenera: Janusz Białek (1955), POL, 1992 Stal Mielec (od 03.09.1992 do 30.04.1993) |
|
|
|
|