Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
SK Lierse 2004/05 |
SK Lierse 2004/05:
Bramkarze:
1. Yves van der Straeten (1971), BEL, 2000 CS Maritimo 30-0 1
12. Patrick Deman (1968), BEL, 1997 AA Gent 2-0
22. Cliff Mardulier (1982), BEL, 1999 drużyna młodzieżowa 6-0 1
Obrońcy:
3. Jonas de Roeck (1979), BEL, 2001 Royal Antwerp 19-1 2
4. Laurent Fassotte (1977), BEL, 2002 RWD Molenbeek 25-1 2 1
5. Michael Nnaji (1983), NGA, 2001 ES Tunis 4-1
7. Nicolas Timmermans (1982), BEL, 2003 KFC Strombeek 19-0 1
14. Jimmy Smet † (1977), BEL, 2002 RWD Molenbeek 14-0 6
16. Timothy Dreesen (1987), BEL, 2004 wychowanek 5-0 1
23. Bertrand Crasson (1971), BEL, 2003 Anderlecht Bruksela (odszedł w styczniu 2005 do FC Bruksela) 0-0
24. Hasan Kacić (1976), CRO, 2001 NK Slaven Belupo 17-0 2
25. Igor Sasa Nikolovski (1973), MKD, 2001 SK Trabzonspor 26-0 2
Elio Balbi (1988), BEL, 2004 drużyna młodzieżowa 2-0
Thomas de Corte (1988), BEL, 2004 drużyna młodzieżowa 1-0
Cedric de Troetsel (1988), BEL, 2004 drużyna młodzieżowa 2-0
Kevin Dijck (1985), BEL, 2004 drużyna młodzieżowa 2-0
Robin Jacobs (1987), BEL, 2004 drużyna młodzieżowa 1-0
Pomocnicy:
2. Adolph Tohoua (1983), WKS, 2002 Rio Sport d'Anyama 29-3
6. Stef Wils (1982), BEL, 1999 drużyna młodzieżowa 26-3 5
8. Kristof Imschoot (1980), BEL, 2001 KSK Beveren 30-6 2
9. Werry Sels (1974), BEL, 2001 KSK Beveren (odszedł w styczniu 2005 do FC Bruksela) 9-0 1
17. Ninoslav Milenković (1977), BOS, 2004 Leotar Trebinje 26-1 7
20. Milen Georgiev (1974), BUL, 2004 Naftex Pomorie (odszedł w styczniu 2005 do Naftex Pomorie) 1-0
99. Dan Marius Mitu (1976), ROM, 2002 RWD Molenbeek 28-10 6 1
Yony Buyens (1988), BEL, 2004 drużyna młodzieżowa 1-0
Dirk Mathyssen (1988), BEL, 2004 drużyna młodzieżowa 1-0
Matthias Pittoors (1987), BEL, 2004 drużyna młodzieżowa 1-0 1
Napastnicy:
9. Nelson Martin Crossa (1977), URU, 2005 CD Everton (przyszedł w styczniu 2005 z CD Everton) 4-0 1
10. Archie Thompson (1978), AUS, 2001 Marconi Stallions 29-14 5
11. Laurent Delorge (1979), BEL, 2002 Coventry City 27-6 3
15. Bjorn de Wilde (1979), BEL, 2002 Eendracht Aalst (odszedł w styczniu 2005 do KV Oostende) 8-4 1
19. Jurgen Raeymaeckers (1985), BEL, 2003 wychowanek 18-2 1
21. Issame Charai (1982), BEL, 2003 Berchem Sport 4-0
27. Esteban Solari (1980), ARG, 2004 Chioggia Sottomarina 22-4
Trener: Paul Put (1956), BEL, 2004 wolny transfer
Trener bramkarzy: Rene Cool (1945), BEL, 2004 wolny transfer |
|
|
|
|