Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
KSC Lokeren 2004/05 |
KSC Lokeren 2004/05:
Bramkarze:
1. Zvonko Milojević (1971), SRB, 2003 Anderlecht Bruksela 16-0 1
12. Jugoslav Lazić (1979), SRB, 2004 NK Napredak 17-0
19. Filip de Wilde (1964), BEL, 2004 Sturm Graz (odszedł w styczniu 2005 do KFC Geel) 0-0
20. Griffin de Vroe (1984), BEL, 2001 drużyna młodzieżowa 1-0
Obrońcy:
2. Ibrahima Sory Conte (1981), GUI, 2002 FC Satellite 16-0
3. Joao Carlos Pinto - Chaves (1982), BRA, 2004 CSKA Sofia 30-1 2
4. Olivier Doll (1973), BEL, 2004 Anderlecht Bruksela 26-1 4
5. Zanzan Atte-Oudeyi (1980), TOG, 2003 GBA Antwerpia 1-0 1
16. Mamadou Diallo (1984), GUI, 2004 FC Satellite 18-0 2
21. Mamadou Coulibaly (1980), WKS, 2000 FC Satellite (odszedł w styczniu 2005 do FC Nordsjaelland) 13-0 6
22. Lezou Doba (1977), WKS, 2002 FC Satellite 9-1 4 1
24. Michael van Hoey (1982), BEL, 1999 drużyna młodzieżowa 14-0
26. Madi Panandetiguiri (1984), BFA, 2005 drużyna młodzieżowa Girondins Bordeaux (przyszedł w styczniu 2005 z drużyny młodzieżowej Girondins Bordeaux) 13-0 5
28. Frederik de Winne (1985), BEL, 2004 wychowanek 1-0
Pomocnicy:
6. Arnar Vidarsson (1978), ISL, 1997 FH Hafnarfjordur 32-1 3
8. Arnar Gretarsson (1972), ISL, 2000 AEK Ateny 33-5 2
10. Runar Kristinsson (1969), ISL, 2000 SK Lillestrom 22-1 4
11. Davy de Beule (1981), BEL, 1999 wychowanek (odrejestrowany w sierpniu 2004 i odszedł w styczniu 2005 do AA Gent) 2-1
11. Marc Hendrikx (1974), BEL, 2004 Anderlecht Bruksela (zarejestrowany od sierpnia 2004) 29-5 5
13. Killian Overmeire (1985), BEL, 2003 wychowanek 5-0
15. Aboubacar Camara M'Baye (1985), GUI, 2004 FC Satellite 24-0 3
30. Glenn Coppens (1985), BEL, 2004 wychowanek 2-1
Napastnicy:
7. Correa Ademilson - Ademilson (1974), BRA, 2004 CF Irapuato 27-4 2
9. Marel Baldvinsson (1980), ISL, 2003 Stabaek IF 14-0 1 2
14. Patrick Zoundi (1982), BFA, 2000 Planete Champion 18-0 3
17. Marcel Roma (1979), BRA, 2004 Jeonbuk Hyundai (odszedł w styczniu 2005 do AC Marilia) 5-0 1
18. Tailson (1975), BRA, 2004 EC Juventude 28-9 2 1
23. Xavier Deschacht (1985), BEL, 2004 AA Gent 3-0
25. Aristide Bance (1984), BFA, 2003 Santos FC Ouagadougou 28-6 4
Trener: Frank van der Elst (1961), BEL, 2003 wolny transfer (do 20.12.2004)
Willy Reynders (1954), BEL, 2004 scout (od 21.12.2004)
Asystent trenera: Rudy Cossey (1961), BEL, 1999 trener
Trener bramkarzy: Roger van den Bossche (1952), BEL, 1999 Anderlecht Bruksela
Scout: Willy Reynders (1954), BEL, 2002 wolny transfer (do 21.12.2004) |
|
|
|
|