Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Radomiak Radom 2005/06


Radomiak Radom 2005/06:

Bramkarze:

Piotr Banasiak (1987), POL, 2005 drużyna młodzieżowa 0-0
Tomasz Borkowski (1976), POL, 2005 RKS Radomsko 21-0 1
Paweł Gałczyński (1982), POL, 2004 Włocłavia Włocławek 11-0
Waldemar Grzanka (1974), POL, 2005 Pogoń Szczecin 2-0

Obrońcy:

Andrzej Bednarz (1980), POL, 2006 Piast Gliwice (przyszedł w styczniu 2006 z Piasta Gliwice) 13-1 4
Nikolay Branfilov (1977), BLR, 2005 Wisła Płock (odszedł w styczniu 2006 do Podbeskidzia Bielsko-Biała) 16-2 6
Svetoslav Byrkanichkov (1974), BUL, 2006 ŁKS Łódź (przyszedł w styczniu 2006 z ŁKS-u Łódź) 8-1
Jakub Cieciura (1983), POL, 2004 Stal Głowno (odszedł w styczniu 2006 do GKS-u Bełchatów) 17-2 1
Piotr Duda (1981), POL, 2005 Polonia Warszawa 24-0 1
Przemysław Michalski (1983), POL, 2003 Mazowsze Płock 7-0 2
Krzysztof Nykiel (1982), POL, 2006 Polonia Warszawa (przyszedł w styczniu 2006 z Polonii Warszawa) 14-0 4
Krzysztof Sadzawicki (1970), POL, 2005 RKS Radomsko (odszedł w styczniu 2006 do GKS-u Katowice) 10-0 1
Mikołaj Skórnicki (1979), POL, 2005 MG MZKS Kozienice 13-0 4
Rafał Szwed (1973), POL, 2005 Widzew Łódź 22-2 3
Zbigniew Wachowicz (1972), POL, 2003 Korona Kielce 31-7 7 1

Pomocnicy:

Adam Bała (1973), POL, 2005 Zagłębie Sosnowiec (odszedł w styczniu 2006 do Podbeskidzia Bielsko-Biała) 10-0
Artur Błażejewski (1981), POL, 2006 Ruch Chorzów (przyszedł w styczniu 2006 z Ruchu Chorzów) 9-1 2
Tomasz Brzyski (1982), POL, 2005 Górnik Łęczna 32-2 9
Nemanja Cvetković (1980), SRB, 2006 FK Obilic (przyszedł w styczniu 2006 z FK Obilic) 12-0 1 1
Jacek Kacprzak (1970), POL, 2004 Ceramika Opoczno 19-0 1
Aleksandar Majić (1978), SRB, 2006 Kujawiak Włocławek (przyszedł w styczniu 2006 z Kujawiaka Włocławek) 4-0 1
Rafał Piętka (1980), POL, 2006 Zagłębie Lubin (przyszedł w styczniu 2006 z Zagłębia Lubin) 17-2
Dariusz Rysiewski (1972), POL, 2002 Ceramika Opoczno 14-0 1
Nenad Studen (1979), BOS, 2005 Wisła Płock 9-1 4
Maciej Terlecki (1977), POL, 2005 Pogoń Szczecin (odszedł w styczniu 2006 do Polonii Warszawa) 16-4 2 1
Raimondas Vileniskis (1976), LTU, 2005 Żalgiris Wilno (odszedł w styczniu 2006 do Żalgirisu Wilno) 15-2 6

Napastnicy:

Daniel Barzyński (1983), POL, 2004 Pogoń Siedlce 24-1 2
Maxwell Kalu (1976), NGA, 2006 Kujawiak Włocławek (przyszedł w styczniu 2006 z Kujawiaka Włocławek) 15-3 1
Maciej Lesisz (1985), POL, 2002 wychowanek (odszedł w styczniu 2006 do ŁKS-u Łomża) 3-0
Aleksandr Osipowicz (1977), BLR, 2005 Żalgiris Wilno (odszedł w styczniu 2006 do Lokomotiv Witebsk) 9-4 1
Tomasz Sajdak (1984), POL/GER, 2006 Polonia Warszawa (przyszedł w styczniu 2006 z Polonii Warszawa) 7-1 2
Abel Salami (1979), NGA, 2005 wolny transfer (odszedł w styczniu 2006 do KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) 10-1 3
Łukasz Siciak (1980), POL, 2004 Mazowsze Grójec (odszedł w styczniu 2006 do Mazowsza Grójec) 5-0
Piotr Uss (1977), POL, 2006 Piast Gliwice (przyszedł w styczniu 2006 z Piasta Gliwice) 14-1 3
Klaudiusz Ząbecki (1984), POL, 2005 Wisła Płock 15-1 4

Trener: Mieczysław Broniszewski (1948), POL, 2005 wolny transfer (do 09.12.2005)
Mariusz Kuras (1965), POL, 2005 wolny transfer (od 10.12.2005 do 15.04.2006)
Arkadiusz Skonieczny (1956), POL, 2006 asystent trenera (od 16.04.2006 do 20.04.2006)
Witold Mroziewski (1959), POL, 2006 Mazowsze Grójec (od 21.04.2006)
Asystenci trenera: Zbigniew Wachowicz (1972), POL, 2006 piłkarz (od 20.04.2006)
Arkadiusz Skonieczny (1956), POL, 2005 trener (do 16.04.2006)

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET