Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
ADO Den Haag 2003/04 |
ADO den Haag 2003/04:
Bramkarze:
1. Dorus de Vries (1980), HOL, 2003 Stormvogels Telstar 18-0
12. Patrick de Groot (1978), HOL, 1997 wychowanek 0-0
24. Roland Jansen (1967), HOL, 2001 Sparta Rotterdam 16-0
Obrońcy:
2. Maurice Verberne (1971), HOL, 2001 TOP Oss (odszedł we wrześniu 2003 do MVV Maastricht) 4-0
2. Alberto Saavedra (1981), ESP, 2003 CD Numancia (przyszedł we wrześniu 2003 z CD Numancia) 18-0 3 1
3. Jan Paul Saeijs (1978), HOL, 1997 HVV den Haag 13-2 5
4. Daniel Rijaard (1976), HOL, 2002 Excelsior Rotterdam 26-0 5
5. Youssef El Akchaoui (1981), MOR, 2003 Union Berlin 22-1 2
13. Jeffrey van As (1972), HOL, 2002 NAC Breda 22-0 5
14. Robert van Boxel (1983), HOL, 2003 PSV Eindhoven 12-0 2
15. Kofi Mensah (1978), HOL, 2003 NAC Breda 14-0 4 1
16. Mirano Carrilho (1975), HOL, 2002 RW Essen 20-0 2
17. Mario van Heinigen (1976), HOL, 2001 UVS 0-0
25. Marlon Kruis (1980), HOL, 2000 RVC 0-0
26. Michael Ros (1981), HOL, 2002 rezerwy Sparty Rotterdam 8-0 2
Pomocnicy:
6. Arjan van der Laan (1969), HOL, 2002 FC Twente (odszedł w styczniu 2004 do FC Dordrecht) 11-0
6. Kazuyuki Toda (1977), JPN, 2004 Shimizu S-Pulse (przyszedł w styczniu 2004 z Shimizu S-Pulse) 16-0 2
7. Ferrie Bodde (1982), HOL, 2000 wychowanek 27-1 8
8. Tom "Tommie" van der Leegte (1977), HOL, 2003 FC Twente 30-0 6
11. Roy Stroeve (1977), HOL, 2002 Heracles Almelo 31-10 1
18. Tarik Oulida (1974), HOL, 2003 AC Sedan 8-0 1
19. Marcel Pronk (1983), HOL, 2002 wychowanek 8-1
20. Leonardo (1976), BRA, 2003 Feyenoord Rotterdam 23-0
27. Stefan Huisman (1983), HOL, 2004 rezerwy 0-0
Napastnicy:
9. Romeo Castelen (1983), HOL, 2000 wychowanek 28-4 1
10. Cedric van der Gun (1979), HOL, 2003 Ajax Amsterdam (przyszedł we wrześniu 2003 z Ajaxu Amsterdam) 26-6 7
21. Peter Hofstede (1967), HOL, 2002 FC Emmen 19-5 1
22. Gijs Cales (1977), HOL, 2002 RBC Roosendaal (odszedł w styczniu 2004 do VVV Venlo) 14-2
22. Regilio Simons (1973), HOL, 2004 Kyoto Purple Sanga (przyszedł w styczniu 2004 z Kyoto Purple Sanga) 15-3 1
23. Rik Platvoet (1975), HOL, 2003 Heracles Almelo 12-0
28. Geoffrey Knijnenburg (1983), HOL, 2004 wychowanek 0-0
29. Daniel Koegler (1981), HOL, 2002 wychowanek 1-0
30. Imro Murse (1986), HOL, 2003 wychowanek 1-0
Trener: Marinus Israel (1942), HOL, 2001 Al Wahda (do 31.12.2003)
Lex Schoenmaker (1947), HOL, 2004 asystent trenera (od 01.01.2004)
Asystent trenera: Lex Schoenmaker (1947), HOL, 1995 trener (do 01.01.2004) |
|
|
|
|