Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
AC Perugia 1998/99 |
AC Perugia 1998/99:
Bramkarze:
1. Angelo Pagotto (1973), ITA, 1997 AC Milan (odszedł w lutym 1998 do AC Reggiana) 7-0 1
12. Juan Carlos Docabo (1970), ARG, 1997 Deportes Temuco 1-0
28. Marco Roccati (1970), ITA, 1998 FC Bologna (przyszedł we wrześniu 1998 z FC Bologna; odrejestrowany w styczniu 1999) 9-0 2
35. Andrea Mazzantini (1968), ITA, 1999 Inter Mediolan (przyszedł w styczniu 1999 z Interu Mediolan) 17-0 2
42. Armando Pantanelli (1971), ITA, 1999 AC Reggiana (przyszedł w lutym 1999 z AC Reggiana) 0-0
Obrońcy:
2. Ze Maria (1973), BRA, 1998 AC Parma (odszedł w styczniu 1999 do AC Parma, a następnie do Palmeiras Sao Paulo) 11-0
3. Gianluca Colonnello (1971), ITA, 1997 Pescara Calcio 30-0 5
5. Gabriele Grossi (1972), ITA, 1998 AC Reggiana (odszedł w styczniu 1999 do Pescary Calcio) 2-0
6. Massimiliano Tangorra (1970), ITA, 1997 US Foggia (odszedł we wrześniu 1998 do FC Genoa) 0-0
13. Roberto Ripa (1967), ITA, 1998 Ancona Calcio 21-0 3
14. Salvatore Matrecano (1970), ITA, 1996 Udinese Calcio 29-1 6 2 1
15. Martin Rivas (1977), URU, 1998 Inter Mediolan 26-0 3
23. Pasquale Rocco (1970), ITA, 1997 AC Torino (odszedł w styczniu 1999 do US Cremonese) 5-0
24. Sean Sogliano (1971), ITA, 1998 US Ravenna 20-0 5
26. Andrea Sussi (1973), ITA, 1998 Ascoli Calcio (odszedł we wrześniu 1998 do Reggina Calcio) 1-0 1
34. Luca Mezzano (1977), ITA, 1999 Inter Mediolan (przyszedł w styczniu 1999 z Interu Mediolan) 8-0 1
39. Hilario (1974), POR, 1999 GD Chaves (przyszedł w styczniu 1999 z GD Chaves) 10-0 5
41. Paulo da Silva (1980), PAR, 1999 Cerro Porteńo (przyszedł w styczniu 1999 z Cerro Porteńo) 0-0
Pomocnicy:
4. Renato Olive (1971), ITA, 1998 Fidelis Andria 27-2 11 2 1
7. Hidetoshi Nakata (1977), JPN, 1998 Shonan Bellmare 33-10 1
8. Alessandro Cucciari (1969), ITA, 1997 US Lecce (odszedł w październiku 1998 do Ternany Calcio) 0-0
10. Antonino Bernardini (1974), ITA, 1997 AS Roma (odszedł w październiku 1998 do Salernitany Sport) 2-1
16. Riccardo Maspero (1970), ITA, 1998 US Lecce (odszedł w styczniu 1999 do US Lecce, a następnie do AC Reggiana) 10-1
18. Antonio Manicone (1966), ITA, 1996 Inter Mediolan (odszedł w styczniu 1999 do Cosenzy Calcio) 1-0
20. Pietro Strada (1969), ITA, 1999 rezerwy AC Parma (przyszedł w styczniu 1999 z rezerw AC Parma) 7-0
21. Sergio Quinto Campolo (1972), ITA, 1998 Ancona Calcio 15-0 2
25. Gianluca Petrachi (1969), ITA, 1998 Ancona Calcio 28-5 3
27. Davide Baiocco (1976), ITA, 1998 AC Siena (odszedł w październiku 1998 do US Viterbese) 1-0
31. Giovanni Tedesco (1972), ITA, 1998 Salernitana Sport (przyszedł w październiku 1998 z Salernitany Sport) 23-4 5 2
32. Emerson Pereira (1973), BRA, 1999 Maccabi Hajfa (przyszedł w styczniu 1999 z Maccabi Hajfa) 2-0
36. Davide Tentoni (1970), ITA, 1999 Ancona Calcio (przyszedł w styczniu 1999 z Ancony Calcio) 9-0
37. Luca Bordichini (1979), ITA, 1997 drużyna młodzieżowa 0-0
40. Mika Lehkosuo (1970), FIN, 1999 HJK Helsinki (przyszedł w styczniu 1999 z HJK Helsinki) 11-0 1
Massimo Lombardo (1973), SUI, 1997 Grasshoppers Zurich (odszedł w listopadzie 1998 do FC Lugano) 0-0
Renzo Tasso (1973), ITA, 1998 Como Calcio (odszedł w listopadzie 1998 do Fidelis Andria) 0-0
Napastnicy:
9. Sandro Tovalieri (1965), ITA, 1997 Sampdoria Genua (odszedł w październiku 1998 do Ternany Calcio) 4-0 1
11. Milan Rapaić (1973), CRO, 1996 Hajduk Split 34-9 3
17. Alessandro Melli (1969), ITA, 1997 AC Parma 13-1 1
19. Tomislav Erceg (1971), CRO, 1998 Hajduk Split (odszedł w styczniu 1999 do Hajduka Split) 4-0
20. Diego Pellegrini (1970), ITA, 1998 Ancona Calcio (odszedł w styczniu 1999 na wolny transfer) 9-0 1
29. Christian Bucchi (1977), ITA, 1998 Settempeda Calcio 27-5 2
33. Ivan Kaviedes (1977), ECU, 1999 CS Emelec (przyszedł w styczniu 1999 z CS Emelec) 14-4
Trener: Ilario Castagner † (1940), ITA, 1998 wolny transfer (do 09.02.1999)
Vujadin Boskov † (1931), SRB, 1999 wolny transfer (od 10.02.1999) |
|
|
|
|