Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Middlesbrough 2002/03 |
FC Middlesbrough 2002/03:
Bramkarze:
1. Mark Schwarzer (1972), AUS, 1997 Bradford City 38-0 1
25. Mark Crossley (1969), WAL, 2000 Nottingham Forest (odszedł w listopadzie 2002 do Stoke City i przyszedł w marcu 2003 ze Stoke City) 0-0
34. Sam Russell (1982), ENG, 2002 wychowanek (odszedł w lutym 2003 do FC Darlington) 0-0
35. Bradley Jones (1982), AUS, 2001 drużyna młodzieżowa (odszedł w grudniu 2002 do Stockport County i przyszedł w styczniu 2003 ze Stockport County) 0-0
Obrońcy:
2. Robbie Stockdale (1979), SCO, 2000 Sheffield Wednesday 14-0 3
3. Franck Queudrue (1978), FRA, 2001 RC Lens 31-1 7 2 1
4. Ugo Ehiogu † (1972), ENG, 2000 Aston Villa 32-3 5
5. Gianluca Festa (1969), ITA, 1997 Inter Mediolan (odszedł w sierpniu 2002 do FC Portsmouth) 0-0
5. Chris Riggott (1980), ENG, 2003 Derby County (przyszedł w styczniu 2003 z Derby County) 5-2 1
6. Gareth Southgate (1970), ENG, 2001 Aston Villa 36-2 3
15. Tony Vidmar (1970), AUS, 2002 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2002 z wolnego transferu) 12-0
28. Colin Cooper (1967), ENG, 1998 Nottingham Forest 20-0
29. Jason Gavin (1980), IRL, 1998 drużyna młodzieżowa (odszedł w listopadzie 2002 do Grimsby Town i przyszedł w styczniu 2003 z Grimsby Town, a następnie odszedł w marcu 2003 do Huddersfield Town i przyszedł w maju 2003 z Huddersfield Town) 0-0
30. Stuart Parnaby (1982), ENG, 2000 Halifax Town 21-0 1
33. David Murphy (1984), ENG, 2001 wychowanek 8-0
38. Andrew Davies (1984), ENG, 2002 wychowanek 1-0
Pomocnicy:
7. George Boateng (1975), HOL, 2002 Aston Villa 28-0 6
10. Juninho Paulista (1973), BRA, 2002 Atletico Madryt 10-3 1
12. Jonathan Greening (1979), ENG, 2001 Manchester United 38-2 6
14. Geremi (1978), CMR, 2002 Real Madryt 33-7 2
17. Stewart Downing (1984), ENG, 2001 wychowanek 2-0
18. Mark Wilson (1979), ENG, 2001 Manchester United (odszedł w marcu 2003 do Stoke City i przyszedł w maju 2003 ze Stoke City) 6-0 1 1
20. Guidoni Junior Doriva - Doriva (1972), BRA, 2003 Celta Vigo (przyszedł w styczniu 2003 z Celty Vigo) 5-0
23. Carlos Arturo Marinelli (1982), ARG, 1999 Boca Juniors (odszedł w styczniu 2003 do AC Torino) 7-0 1
24. Phil Stamp (1975), ENG, 2001 FC Millwall (odszedł w sierpniu 2002 do Heart of Midlothian) 0-0
27. John Eustace (1979), ENG, 2003 Coventry City (przyszedł w styczniu 2003 z Coventry City i odszedł w lutym 2003 do Coventry City) 1-0 1
31. Luke Wilkshire (1981), AUS, 2000 wychowanek 14-0 1 1
32. Allan Johnston (1973), SCO, 2001 Glasgow Rangers (odszedł w grudniu 2002 do Sheffield Wednesday) 0-0
Napastnicy:
8. Szilard Nemeth (1977), SVK, 2001 Inter Bratysława 28-7
9. Massimo Maccarone (1979), ITA, 2002 FC Empoli 34-9 3
11. Alen Boksić (1970), CRO, 2000 Lazio Rzym (zakończył karierę w lutym 2003) 18-2 2
16. Joseph-Desire Job (1977), CMR, 2002 FC Metz 28-4 1
19. Malcolm Christie (1979), ENG, 2003 Derby County (przyszedł w styczniu 2003 z Derby County) 12-4
20. Dean Windass (1969), ENG, 2001 Sheffield Wednesday (odszedł w listopadzie 2002 do Sheffield United i przyszedł w grudniu 2002 z Sheffield United, a następnie odszedł w styczniu 2003 do Sheffield United) 2-0
21. Michael Ricketts (1978), ENG, 2003 Bolton Wanderers (przyszedł w styczniu 2003 z Bolton Wanderers) 9-1 1
26. Noel Whelan (1974), ENG, 2000 Coventry City (odszedł w marcu 2003 do Crystal Palace i przyszedł w maju 2003 z Crystal Palace) 15-1 2
40. Arthuro Bernhardt (1982), BRA, 1999 drużyna młodzieżowa Hamburgera SV 0-0
Trener: Steve McClaren (1961), SCO, 2001 asystent trenera Manchesteru United
Asystent trenera: Bill Beswick (1950), ENG, 2001 trener mentalny Manchesteru United
Trener bramkarzy: Paul Barron (1953), ENG, 2001 Aston Villa
Trener techniczny: Steve Round (1970), ENG, 2001 Derby County |
|
|
|
|