Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Jagiellonia Białystok 2005/06


Jagiellonia Białystok 2005/06:

Bramkarze:

1. Andrzej Olszewski (1975), POL, 2002 Hapoel Beit-Shan (odszedł w styczniu 2006 do KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) 5-0
1. Adam Piekutowski (1974), POL, 2006 Wisła Kraków (przyszedł w styczniu 2006 z Wisły Kraków) 2-0
12. Kamil Wałuszko (1987), POL, 2005 wychowanek (odszedł w styczniu 2006 do Supraślanki Supraśl) 0-0
13. Andrzej Krzyształowicz (1970), POL, 2005 Legia Warszawa (odszedł w styczniu 2006 z APOEL-u Nikozja) 1-0
13. Maciej Zając (1978), POL, 2006 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (przyszedł w styczniu 2006 z Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie) 16-0
33. Adam Stachowiak (1986), POL, 2005 Unia Swarzędz (odszedł w styczniu 2006 do Odry Wodzisław) 10-0

Obrońcy:

2. Przemysław Kulig (1980), POL, 2001 Jeziorak Iława (odszedł w styczniu 2006 do Górnika Łęczna) 14-2 1
3. Krzysztof Zalewski (1978), POL, 1999 KP Wasilków 13-0 1
5. Arkadiusz Kubik (1972), POL, 2005 Widzew Łódź 30-3 3
14. Marek Wasiluk (1987), POL, 2004 wychowanek 0-0
18. Łukasz Kubik (1978), POL, 2005 PAE Levadiakos (odszedł w styczniu 2006 do Lechii Gdańsk) 8-0 1
20. Adrian Napierała (1982), POL, 2004 Pogoń Szczecin 12-0 4
22. Jacek Chańko (1974), POL, 2003 Stomil Olsztyn 22-3 3 1
29. Robert Kolasa (1972), POL, 2004 Cracovia Kraków 21-0 3
32. Łukasz Nawotczyński (1981), POL, 2005 GKS Katowice 30-0 4

Pomocnicy:

2. Madrin Piegzik (1978), POL, 2006 Szczakowianka Jaworzno (przyszedł w styczniu 2006 ze Szczakowianki Jaworzno) 15-1 2
4. Michał Trzeciakiewicz (1984), POL, 2005 Kujawiak Włocławek 15-2 3 1
6. Grzegorz Juzwa (1986), POL, 2004 wychowanek 0-0
8. Iwo Zubrzycki (1984), POL, 2005 Znicz Pruszków 16-0 3
9. Dariusz Łatka (1978), POL, 2002 Hutnik Kraków 19-2 4
19. Paweł Sobolewski (1979), POL, 2003 Warmia Grajewo 27-1 4
21. Robert Speichler (1980), POL, 2002 Hetman Zamość 18-2 1
25. Adrian Gudewicz (1987), POL, 2004 wychowanek 0-0
27. Ariel Jakubowski (1977), POL, 2005 Lech Poznań 11-0 5 1
28. Jacek Markiewicz (1976), POL, 2004 RKS Radomsko 31-4 6
31. Adam Kompała (1973), POL, 2005 Podbeskidzie Bielsko-Biała (odszedł w styczniu 2006 do Piasta Gliwice) 6-1 2

Napastnicy:

7. Remigiusz Sobociński (1974), POL, 2005 Kujawiak Włocławek 28-4 5
10. Wojciech Kobeszko (1980), POL, 2002 Ceramika Opoczno 24-2 3
11. Dzidosław Żuberek (1973), POL, 2001 ŁKS Łódź 18-2
17. Tomasz Moskal (1975), POL, 2006 Górnik Polkowice (przyszedł w styczniu 2006 z Górnika Polkowice) 12-4 3
24. Tomasz Pawlak (1980), POL, 2004 Polar Wrocław (odszedł w styczniu 2006 do Jaroty Jarocin) 4-1 2
30. Ernest Konon (1974), POL, 2004 Śląsk Wrocław 30-9 4

Trener: Adam Nawałka (1957), POL, 2004 Sandecja Nowy Sącz (do 20.04.2006)
Mirosław Dymek (1970), POL, 2006 trener bramkarzy (od 21.04.2006)
Asystenci trenera: Yuriy Shatalov (1963), UKR, 2006 trener Kanii Gostyń (od 22.04.2006)
Ryszard Jankowski (1960), POL, 2006 Kania Gostyń (od 22.04.2006)
Wiesław Jancewicz (1960), POL, 2004 wolny transfer (do 21.04.2006)
Trener bramkarzy: Mirosław Dymek (1970), POL, 2003 piłkarz Jagiellonii Białystok (do 21.04.2006)

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET