Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Bologna 2000/01 |
FC Bologna 2000/01:
Bramkarze:
1. Gianluca Pagliuca (1966), ITA, 1999 Inter Mediolan 34-0 3
12. Marco Roccati (1975), ITA, 2000 AC Pistoiese (odszedł w październiku 2000 do FC Dundee) 0-0
12. Ferdinando Coppola (1978), ITA, 2000 SSC Napoli (przyszedł w październiku 2000 z SSC Napoli) 0-0
22. Andrea Ferrari (1977), ITA, 1997 rezerwy 0-0
32. Mickael Fabre (1984), FRA, 2000 drużyna młodzieżowa FC Nantes 0-0
Obrońcy:
2. Giovanni Bia (1968), ITA, 1998 Brescia Calcio 21-4 5
3. Pierre Wome (1979), CMR, 1999 AS Roma 19-1 4
5. Marcello Castellini (1973), ITA, 2000 Sampdoria Genua 25-0 4 1
6. Emanuele Brioschi (1975), ITA, 2000 AC Venezia 24-1 5
11. Claiton (1984), BRA, 2001 rezerwy AC Milan (przyszedł w styczniu 2001 z rezerw AC Milan) 1-0
16. Alessandro Gamberini (1981), ITA, 1999 wychowanek 15-0 3
17. Alessandro Dal Canto (1975), ITA, 2000 AC Venezia (odszedł w październiku 2000 do Vicenzy Calcio) 1-0 1
19. Giulio Falcone (1974), ITA, 1999 AC Fiorentina 29-0 6 1
23. Massimo Tarantino (1971), ITA, 1997 Inter Mediolan 10-0 2
27. Niccoló Galli † (1983), ITA, 2000 drużyna młodzieżowa Arsenalu Londyn (zginął 10.02.2001 w wypadku samochodowym) 1-0
28. Pasquale Padalino (1972), ITA, 2000 AC Fiorentina 15-0 4
Pomocnicy:
4. Giovanni Piacentini (1968), ITA, 1999 Atalanta Bergamo 18-1
7. Carlo Nervo (1971), ITA, 1996 US Tolentino 30-3 5
8. Lima (1971), BRA, 2000 US Lecce 29-0 4 1 1
11. Roberto Goretti (1976), ITA, 2000 SSC Napoli (odszedł w październiku 2000 do AC Perugia) 1-0
14. Renato Olive (1971), ITA, 2000 AC Perugia 31-3 9
15. Max Tonetto (1974), ITA, 2000 AC Milan (odszedł w październiku 2000 do US Lecce) 1-0
15. Enzo Maresca (1980), ITA, 2000 Juventus Turyn (przyszedł w październiku 2000 z Juventusu Turyn) 23-0 4
20. Tomas Locatelli (1976), ITA, 2000 Udinese Calcio 30-5 1
21. Jonathan Binotto (1975), ITA, 1998 Hellas Verona 21-1 1 2
Napastnicy:
9. Igor Kolyvanov (1968), RUS, 1996 US Foggia 1-0
10. Giuseppe Signori (1968), ITA, 1998 Sampdoria Genua 23-16 3
13. Julio Ricardo Cruz (1974), ARG, 2000 Feyenoord Rotterdam (przyszedł w sierpniu 2000 z Feyenoordu Rotterdam) 27-7 5
17. Francesco Quintavalla (1982), ITA, 2000 AS Carpi 1-0
18. Giacomo Cipriani (1980), ITA, 2000 US Lecce 21-5 1
25. Luis Airton Oliveira (1969), BEL, 2000 Cagliari Calcio 17-1 3
26. Luigi Della Rocca (1984), ITA, 2000 wychowanek 1-0
31. Bjorn Runstrom (1984), SWE, 2000 drużyna młodzieżowa Hammarby IF 0-0
Trener: Francesco Guidolin (1955), ITA, 1999 wolny transfer
Asystent trenera: Maurizio Trombetta (1962), ITA, 1999 wolny transfer
Trener bramkarzy: Lorenzo Di Iorio (1954), ITA, 2000 SSC Napoli |
|
|
|
|