Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Metz 2000/01 |
FC Metz 2000/01:
Bramkarze:
1. Faryd Mondragón (1971), COL, 2000 Independiente Buenos Aires 30-0 3
16. David Klein (1973), FRA, 2000 AC Ajaccio 2-0
30. Johan Liebus (1978), FRA, 2000 UC Le Mans 0-0
37. Sebastien Chabbert (1978), FRA, 2001 RC Lens (przyszedł w styczniu 2001 z RC Lens) 2-0
Obrońcy:
2. Pascal Pierre (1968), FRA, 1992 Stade Brest 27-1 7
3. Philippe Gaillot (1965), FRA, 1993 FC Valenciennes 25-1
4. Sebastien Schemmel (1975), FRA, 1998 AS Nancy (odszedł w styczniu 2001 do West Hamu United) 19-0 9
5. Sylvain Kastendeuch (1963), FRA, 1994 FC Toulouse 22-0
14. Geoffray Toyes (1973), FRA, 1997 Girondins Bordeaux 24-0 2
18. Sylvain Marchal (1980), FRA, 1998 rezerwy 8-0 3
19. Stephane Morisot (1978), FRA, 1999 ES Troyes 4-0
23. Stephane Borbiconi (1979), FRA, 1999 rezerwy 1-0 1
24. Schuman Bah (1974), GUI, 2001 FC Chateauroux (przyszedł w styczniu 2001 z FC Chateauroux) 3-0 1
26. David Regis (1968), USA, 2000 Cagliari Calcio 19-0 4
31. Vinh-Long Willemin (1982), FRA, 2000 wychowanek 1-0
Pomocnicy:
6. Mario Espartero (1978), FRA, 2000 CS Louhans 10-2 3
7. Ludovic Asuar (1976), FRA, 1998 Olympique Marseille 9-0
8. Christophe Bastien (1976), FRA, 1999 AS Nancy 25-2 3 1
10. Frederic Meyrieu (1968), FRA, 1997 FC Sion 32-6 10
11. Patricio D'Amico (1975), ARG, 2000 CA Belgrano 9-0 2
12. Gregory Proment (1978), FRA, 1997 rezerwy 26-0 7
13. Gunter van Handenhoven (1978), BEL, 1998 AA Gent 16-0
22. Gregory Leca (1980), FRA, 2000 rezerwy 16-0 2
25. Danny Boffin (1965), FRA, 1997 Anderlecht Bruksela (odszedł w styczniu 2001 do VV Sint Truiden) 20-1
25. Didier Lang (1970), FRA, 2001 FC Sochaux (przyszedł w styczniu 2001 z FC Sochaux) 1-0 1
32. Mbemba Sylla (1982), GUI, 2000 wychowanek 0-0
34. Kasim Yildiz (1980), FRA/TUR, 2000 wychowanek 0-0
35. Alexandre Frutos (1982), FRA, 2000 rezerwy 3-0
Napastnicy:
21. Sergiy Skachenko (1972), UKR, 2000 Torpedo Moskwa (odszedł w styczniu 2001 do Neuchatel Xamax) 8-0
15. Tressor Moreno (1979), COL, 2001 Alianza Lima (przyszedł w styczniu 2001 z Alianzy Lima) 8-1
17. Djima Oyawole (1976), TOG, 2000 CS Louhans (odszedł w styczniu 2001 do Young Boys Berno) 4-0
20. Jonathan Jager (1978), FRA, 2000 CS Louhans 26-6 2
27. Gerald Baticle (1969), FRA, 2000 AJ Auxerre 34-14 3
28. Youns Diani (1977), FRA, 2000 AS Beauvais 0-0
29. Eric Hassli (1981), FRA, 2000 wychowanek 18-2 5
33. Daniel Gomez (1979), FRA, 2000 UC Le Mans 0-0
Trener: Joel Muller (1952), FRA, 1989 asystent trenera (do 31.12.2000)
Albert Cartier (1960), FRA, 2001 asystent trenera (od 01.01.2001)
Asystent trenera: Albert Cartier (1960), FRA, 1996 wolny transfer (do 31.12.2000)
Trener bramkarzy: Pascal Janin (1960), FRA, 1996 wolny transfer |
|
|
|
|