Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Odra Wodzisław 1998/99


Odra Wodzisław 1998/99:

Bramkarze:

Marek Bęben (1958), POL, 1998 Polonia Bytom 4-0
Mariusz Pawełek (1981), POL, 1998 Silesia Lubomia 0-0
Maciej Polak (1973), POL, 1998 Wawel Kraków 3-0 1
Grzegorz Tomala (1974), POL, 1998 Górnik Pszów 23-0 1

Obrońcy:

Paweł Adamczyk (1967), POL, 1999 Wisła Kraków (przyszedł w styczniu 1999 z Wisły Kraków) 15-0
Piotr Jegor (1968), POL, 1996 Stal Mielec 30-0 5
Jacek Matyja (1970), POL, 1999 Wisła Kraków (przyszedł w styczniu 1999 z Wisły Kraków) 14-0 2
Krzysztof Smoliński (1979), POL, 1998 Moto Jelcz Oława (odszedł w styczniu 1999 do Wisły Kraków) 7-0 1
Piotr Sowisz (1971), POL, 1990 Przyszłość Rogów 26-0 2
Mirosław Staniek † (1968), POL, 1994 Górnik Zabrze 10-1 3
Mirosław Szwarga (1966), POL, 1995 Górnik Pszów 13-0
Daniel Tumas (1978), POL, 1999 Włókniarz Kietrz (przyszedł w styczniu 1999 z Włókniarza Kietrz) 1-0

Pomocnicy:

Arkadiusz Bałuszyński (1974), POL, 1997 Włókniarz Kietrz 12-0 1
Adam Jachimowicz (1975), POL, 1999 Włókniarz Kietrz (przyszedł w styczniu 1999 z Włókniarza Kietrz) 3-0
Dariusz Jackiewicz (1973), POL, 1999 Amica Wronki (przyszedł w styczniu 1999 z Amiki Wronki) 12-1
Marek Kołek (1979), POL, 1998 Czarni Gorzyce 1-0 1
Piotr Kuś (1979), POL, 1998 GKS Jastrzębie 1-0
Marcin Malinowski (1975), POL, 1997 Polonia Bytom 28-0 1
Janusz Nylec (1971), POL, 1998 Wawel Kraków (odszedł w styczniu 1999 do Wawela Kraków) 9-0 1
Przemysław Pluta (1978), POL, 1995 wychowanek 19-2
Rafał Policht (1974), POL, 1998 Okocimski Brzesko 25-4 3
Paweł Sibik (1971), POL, 1995 Lechia Dzierżoniów 29-2 5
Roman Skorupa (1967), POL, 1995 Concordia Knurów (odszedł w styczniu 1999 do Groclinu Grodzisk Wielkopolski) 12-0 1
Ryszard Staniek (1971), POL, 1998 Legia Warszawa 18-4
Grzegorz Wisełka (1973), POL, 1998 GKS Jastrzębie (odszedł w styczniu 1999 do GKS-u Jastrzębie) 2-0
Jan Woś (1974), POL, 1991 drużyna młodzieżowa 30-1 2

Napastnicy:

Arkadiusz Kampka (1970), POL, 1999 Górnik Zabrze (przyszedł w styczniu 1999 z Górnika Zabrze) 12-1
Adam Kryger (1969), POL, 1998 Lech Poznań 11-0 1
Mariusz Nosal (1974), POL, 1997 Górnik Zabrze 30-14 1
Sławomir Paluch (1975), POL, 1995 Górnik Zabrze (odszedł w styczniu 1999 do Wisły Kraków) 12-0 2
Marcin Pawłowski (1977), POL, 1997 Polonia Bytom 4-0

Trener: Albin Mikulski (1957), POL, 1998 wolny transfer (do 30.09.1998)
Jerzy Wyrobek † (1949), POL, 1998 wolny transfer (od 01.10.1998)
Asystent trenera: Ryszard Wieczorek (1962), POL, 1998 piłkarz
Trener bramkarzy: Marek Bęben (1958), POL, 1998 piłkarz Szombierek Bytom

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET