Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Widzew Łódź 1998/99 |
Widzew Łódź 1998/99:
Bramkarze:
Tomasz Lech (1972), POL, 1999 Gwardia Warszawa (przyszedł w marcu 1999 z Gwardii Warszawa) 1-0
Marcin Ludwikowski (1977), POL, 1998 Warta Poznań 1-0
Sławomir Olszewski (1973), POL, 1998 Unia Tarnów 28-0 2
Obrońcy:
Piotr Bazler (1981), POL, 1998 wychowanek 1-0
Daniel Bogusz (1974), POL, 1993 Jagiellonia Białystok 27-3 4
Łukasz Gorszkow (1974), POL, 1998 Górnik Zabrze 24-0 4
Tomasz Łapiński (1969), POL, 1987 Pogoń Łapy 30-0 4
Krzysztof Maciejczuk (1977), POL, 1998 Jagiellonia Białystok (przyszedł we wrześniu 1998 z Jagiellonii Białystok i odszedł w styczniu 1999 do Stomilu Olsztyn) 5-0 1
Mirosław Matejko (1976), POL, 1998 Hetman Białystok (przyszedł we wrześniu 1998 z Hetmana Białystok i odszedł w styczniu 1999 do Hetmana Białystok) 2-0
Andrzej Michalczuk (1967), UKR, 1992 Chemik Bydgoszcz 19-1 2
Rafał Siadaczka (1972), POL, 1995 Petrochemia Płock (odszedł w styczniu 1999 do Austrii Wiedeń) 14-0
Michał Stasiak (1981), POL, 1999 MKS MOS Zduńska Wola (przyszedł w styczniu 1999 z MKS-u MOS Zduńska Wola) 5-0
Pomocnicy:
Adrian Budka (1980), POL, 1998 MKS MOS Zduńska Wola 7-0
Marek Citko (1974), POL, 1995 Jagiellonia Białystok 20-2 1
Dariusz Gęsior (1969), POL, 1997 Ruch Chorzów 30-5 2
Sławomir Gula (1972), POL, 1998 Ruch Chorzów 18-0 5
Rafał Kaczmarczyk (1972), POL, 1998 Stomil Olsztyn 24-1 5 1
Rafał Kubiak (1977), POL, 1997 Ceramika Opoczno (odszedł w styczniu 1999 do KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) 0-0
Łukasz Masłowski (1981), POL, 1999 MKS MOS Zduńska Wola (przyszedł w styczniu 1999 z MKS-u MOS Zduńska Wola) 4-0
Radosław Michalski (1969), POL, 1996 Legii Warszawa 30-9 5
Piotr Szarpak (1971), POL, 1993 Hutnik Kraków (odszedł w październiku 1998 do GKS-u Bełchatów) 5-0 1
Mirosław Szymkowiak (1976), POL, 1995 Olimpia Poznań 11-4 1
Arkadiusz Świętosławski (1979), POL, 1996 Włókniarz Aleksandrów Łódzki 9-1
Maciej Terlecki (1977), POL, 1997 ŁKS Łódź 27-2 6
Napastnicy:
Andrzej Borowski (1975), POL, 1998 Chojniczanka Chojnice 14-0
Sławomir Chałaśkiewicz (1963), POL, 1998 Carl Zeiss Jena (odszedł w styczniu 1999 do Startu Łódź) 3-0
Chioma Chimezie (1979), NGA, 1998 Hutnik Warszawa (odszedł w styczniu 1999 do Hutnika Warszawa) 2-0
Zbigniew Czajkowski (1972), POL, 1997 Zagłębie Lubin 10-1 1
Michał Pietrzak (1979), POL, 1998 Łodzianka Łódź 1-0
Marek Szemoński (1976), POL, 1997 Górnik Zabrze (odszedł w październiku 1998 do Lecha Poznań) 3-0
Artur Wichniarek (1977), POL, 1997 Lech Poznań 25-20 6
Marcin Zając (1975), POL, 1996 Start Łódź 5-0 1
Trener: Andrzej Pyrdoł (1945), POL, 1998 asystent trenera (do 28.07.1998)
Wojciech Łazarek † (1937), POL, 1998 wolny transfer (od 29.07.1998 do 25.10.1998)
Marek Dziuba (1955), POL, 1998 wolny transfer (od 26.10.1998)
Asystent trenera: Jan Tomaszewski (1948), POL, 1998 wolny transfer |
|
|
|
|