Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Amica Wronki 1997/98 |
Amica Wronki 1997/98:
Bramkarze:
Czesław Michniewicz (1970), POL, 1996 Polonia Gdańsk 0-0
Jarosław Stróżyński (1969), POL, 1996 GKP Gorzów 34-0 1
Obrońcy:
Łukasz Antczak (1975), POL, 1997 Górnik Wojkowice 7-0
Marek Bajor (1970), POL, 1997 Widzew Łódź 30-2 6
Maciej Grzegórzek (1973), POL, 1997 Kotwica Kołobrzeg (odszedł w styczniu 1998 do Chemika Police) 0-0
Bartosz Jurkowski (1974), POL, 1996 Jeziorak Iława (odszedł w styczniu 1998 do Stomilu Olsztyn) 1-0
Sławomir Kosmela (1972), POL, 1995 Kotwica Kołobrzeg (odszedł w styczniu 1998 do Lechii Zielona Góra) 0-0
Ireneusz Kościelniak (1974), POL, 1998 KS Myszków (przyszedł w styczniu 1998 z KS-u Myszków) 13-0 3
Zbigniew Małachowski (1964), POL, 1993 Warta Poznań 32-0
Mirosław Siara (1971), POL, 1995 Radomiak Radom 27-1 7 1
Yuriy Shatalov (1963), UKR, 1993 Warta Poznań 3-0
Grzegorz Wódkiewicz (1971), POL, 1995 Zawisza Bydgoszcz (odszedł w styczniu 1998 do Zagłębia Lubin) 8-1 1
Pomocnicy:
Rafał Andraszak (1978), POL, 1997 Jantar Ustka 0-0
Radosław Biliński (1972), POL, 1994 Pogoń Szczecin 33-3 2
Piotr Dubiela (1971), POL, 1995 Kotwica Kołobrzeg 26-1 3
Dariusz Jackiewicz (1973), POL, 1996 Jeziorak Iława 23-1 7
Mirosław Kalita (1970), POL, 1996 Wisłoka Dębica 23-0 1
Piotr Kasperski (1972), POL, 1997 Roda JC (przyszedł w sierpniu 1997 z Rody JC) 5-1
Robert Kolendowicz (1980), POL, 1997 MSP Szamotuły 0-0
Sławomir Maciuszek (1973), POL, 1997 Polonia Bytom 29-0 7
Grzegorz Motyka (1972), POL, 1997 Hutnik Kraków 32-2 2
Andrzej Przerada (1968), POL, 1998 Petrochemia Płock (przyszedł w styczniu 1998 z Petrochemii Płock) 16-1 2
Tomasz Sokołowski (1977), POL, 1996 Igloopol Dębica 30-3 3 1
Napastnicy:
Nathaniel Ayanwale (1972), NGA, 1997 Enugu Rangers International 4-0 1
Maxwell Kalu (1976), NGA, 1997 Udoji United 8-2 1
Grzegorz Król (1978), POL, 1997 Lech Poznań 29-4
Paweł Kryszałowicz (1974), POL, 1995 Zawisza Bydgoszcz 32-10 4
Remigiusz Sobociński (1974), POL, 1998 Jeziorak Iława (przyszedł w styczniu 1998 z Jezioraka Iława) 15-3
Tomasz Suwary (1974), POL, 1995 Stilon Gorzów 13-2
Trener: Stanisław Gzil (1949), POL, 1997 wolny transfer (do 27.10.1997)
Wojciech Wąsikiewicz † (1946), POL, 1997 wolny transfer (od 28.10.1997)
Asystent trenera: Marian Kurowski (1949), POL, 1997 trener
Trener bramkarzy: Zbigniew Pleśnierowicz (1958), POL, 1996 piłkarz |
|
|
|
|