Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Wisła Kraków 1997/98 |
Wisła Kraków 1997/98:
Bramkarze:
Dawid Bułka (1976), POL, 1997 Świt Krzeszowice 0-0
Artur Sarnat (1970), POL, 1993 Cracovia Kraków 34-0 2
Jakub Wierzchowski (1977), POL, 1998 Górnik Łęczna (przyszedł w styczniu 1998 z Górnika Łęczna) 0-0
Obrońcy:
Paweł Adamczyk (1967), POL, 1997 Śląsk Wrocław 28-0 5
Jarosław Giszka † (1965), POL, 1984 Gryf Słupsk (odszedł w styczniu 1998 na wolny transfer) 6-0 1
Grzegorz Jurczyk (1975), POL, 1998 Victoria Jaworzno (przyszedł w styczniu 1998 z Victorii Jaworzno) 0-0
Grzegorz Kaliciak (1975), POL, 1998 VV Sint Truiden (przyszedł w styczniu 1998 z VV Sint Truiden) 16-4 1
Grzegorz Kazimierski (1972), POL, 1997 Garbarnia Kraków 18-0 2
Dariusz Łatka (1978), POL, 1997 wychowanek 4-0
Jacek Matyja (1970), POL, 1993 Błękitni Kielce 33-3 6
Stanisław Owca (1967), POL, 1994 Warta Poznań (odszedł w styczniu 1998 do Dalina Myślenice) 4-0
Marcin Pasionek (1977), POL, 1994 wychowanek 16-0 4
Łukasz Skrzyński (1978), POL, 1995 wychowanek 0-0
Kazimierz Węgrzyn (1967), POL, 1998 SV Ried (przyszedł w styczniu 1998 z SV Ried) 16-1 5
Bogdan Zając (1972), POL, 1995 Kamax Kańczuga 26-2 1
Marek Zając (1973), POL, 1997 Hutnik Kraków 17-0 2
Pomocnicy:
Michał Biskup (1974), POL, 1997 Aluminium Konin (odszedł w styczniu 1998 na wolny transfer) 13-1 2
Krzysztof Bukalski (1970), POL, 1998 Racing Genk (przyszedł w styczniu 1998 z Racing Genk) 8-0 1
Ryszard Czerwiec (1968), POL, 1998 EA Guingamp (przyszedł w styczniu 1998 z EA Guingamp) 15-4
Adam Dąbrowski (1971), POL, 1996 Petrochemia Płock (odszedł w listopadzie 1997 do Cracovii Kraków) 2-0
Guy Armand Feutchine (1976), CMR, 1996 Union Douala (odszedł w listopadzie 1997 do Cracovii Kraków) 7-0
Radosław Kałużny (1974), POL, 1998 Zagłębie Lubin (przyszedł w styczniu 1998 z Zagłębia Lubin) 15-4 3
Tomasz Kulawik (1969), POL, 1991 Zagłębie Sosnowiec 34-10 1
Paweł Nowak (1979), POL, 1996 wychowanek 14-0 1
Grzegorz Pater (1974), POL, 1993 wychowanek 30-8 4
Krzysztof Piszczek † (1978), POL, 1995 Skawinka Skawina 7-0 1
Arunas Pukelevicius (1973), LTU, 1998 Żalgiris Wilno (przyszedł w styczniu 1998 z Żalgirisu Wilno) 2-0 1
Ibrahim Sunday (1980), NGA, 1998 FC Nigerdock (przyszedł w styczniu 1998 z FC Nigerdock) 10-3 1
Łukasz Surma (1977), POL, 1994 wychowanek 22-0 2
Wiktor Sydorenko (1972), UKR, 1995 Stal Rzeszów (odszedł w styczniu 1998 do Wawela Kraków) 11-1 1 1
Paweł Weinar (1977), POL, 1995 wychowanek 12-0 1
Napastnicy:
Daniel Dubicki (1975), POL, 1998 ŁKS Łódź (przyszedł w styczniu 1998 z ŁKS-u Łódź) 15-3 1
Marek Koniarek (1962), POL, 1997 SK Vorwarts Steyr (odszedł w styczniu 1998 do GKS-u Katowice) 12-0 3
Grzegorz Niciński (1973), POL, 1998 Pogoń Szczecin (przyszedł w styczniu 1998 z Pogoni Szczecin) 16-5 2
Janusz Świerad (1970), POL, 1995 Zagłębie Lubin (odszedł w styczniu 1998 do Wawela Kraków) 4-1
Rafał Wójcik (1978), POL, 1995 LZS Żabno 6-0 1
Trener: Wojciech Łazarek † (1937), POL, 1997 Hapoel Taibe (do 10.05.1998)
Jerzy Kowalik (1961), POL, 1998 asystent trenera (od 11.05.1998)
Asystenci trenera: Adam Musiał † (1948), POL, 1998 wolny transfer (od 01.01.1998)
Jerzy Kowalik (1961), POL, 1997 trener Górnika Wieliczka (do 11.05.1998)
Kazimierz Kmiecik (1951), POL, 1997 trener
Zdzisław Kapka (1954), POL, 1987 piłkarz |
|
|
|
|