Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Widzew Łódź 2007/08 |
Widzew Łódź 2007/08:
Bramkarze:
1. Jakub Hładowczak (1987), POL, 2007 Sandecja Nowy Sącz 3-0
21. Bartosz Fabiniak (1982), POL, 2006 Pogoń Szczecin 27-0
22. Rafał Misztal (1984), POL, 2008 GKS Bełchatów (przyszedł w styczniu 2008 z GKS-u Bełchatów) 0-0
23. Bartosz Kaniecki (1988), POL, 2007 wychowanek 1-0
Obrońcy:
2. Joseph Dayo Oshadogan (1976), ITA, 2007 Ternana Calcio (odszedł w grudniu 2007 do rezerw) 12-1 4
4. Ugo Ukah (1984), NGA, 2007 Nuorese Calcio 24-0 8 1
5. Robert Kłos (1982), POL, 2006 Zagłębie Lubin 23-0 3 1
6. Wojciech Jarmuż (1984), POL, 2007 Unia Janikowo 6-0 1
17. Tomasz Lisowski (1985), POL, 2007 Górnik Łęczna 22-1 7
19. Piotr Stawarczyk (1983), POL, 2006 Okocimski Brzesko 17-0 1
20. Alain Bono (1983), CMR, 2007 Teramo Calcio (odszedł w grudniu 2007 do rezerw) 5-0 2
22. Mateusz Turek (1989), POL, 2007 wychowanek 0-0
29. Wojciech Szymanek (1982), POL, 2008 AO Aigaleo (przyszedł w styczniu 2008 z AO Aigaleo) 5-1 2
30. Radosław Kursa (1989), POL, 2007 UKS Bałucz 3-0
Pomocnicy:
7. Sławomir Szeliga (1982), POL, 2005 Stal Rzeszów 21-0
8. Łukasz Juszkiewicz (1983), POL, 2007 Górnik Zabrze 23-0 2
10. Stefano Napoleoni (1986), ITA, 2006 US Tor di Quinto 27-7 2
11. Mateusz Broź (1988), POL, 2007 rezerwy Wisły Kraków 4-0
14. Łukasz Masłowski (1981), POL, 2007 Górnik Łęczna 21-1 6
15. Gustavo (1985), BRA, 2008 Montedio Yamagata (przyszedł w styczniu 2008 z Montedio Yamagata) 1-0
16. Adrian Budka (1980), POL, 2006 Górnik Łęczna 27-4 2
18. Mindaugas Panka (1984), LTU, 2007 FK Vetra (przyszedł w sierpniu 2007 z FK Vetra) 17-1 6
24. Sasa Bogunović (1982), SRB, 2006 ZTE Zalaegerszegi 10-2 3
25. Piotr Kuklis (1986), POL, 2005 rezerwy 27-4 4 1
28. Łukasz Broź (1985), POL, 2006 Kmita Zabierzów 21-0 4 1 1
Napastnicy:
9. Łukasz Mierzejewski (1982), POL, 2007 Zagłębie Lubin (przyszedł w sierpniu 2007 z Zagłębia Lubin) 24-1 3
13. Krzysztof Sokalski (1986), POL, 2006 Górnik Łęczyca 7-0 2
20. Przemysław Oziębała (1986), POL, 2008 Zagłębie Sosnowiec (przyszedł w styczniu 2008 z Zagłębia Sosnowiec) 5-2 1
26. Piotr Grzelczak (1988), POL, 2006 wychowanek 13-0
27. Maciej Kowalczyk (1977), POL, 2008 Korona Kielce (przyszedł w styczniu 2008 z Korony Kielce) 9-1 2
31. Grzegorz Piechna (1976), POL, 2007 Torpedo Moskwa (przyszedł w sierpniu 2007 z Torpedo Moskwa i odszedł w styczniu 2008 do Polonii Warszawa) 7-0 1
33. Douglas (1982), BRA, 2007 CF Elche (odszedł w styczniu 2008 do CF Elche, a następnie do AS Varese) 4-0 1
34. Robert Kowalczyk (1989), POL, 2007 wychowanek 3-0
Trener: Michał Probierz (1972), POL, 2006 Polonia Bytom (do 11.09.2007)
Marek Zub (1964), POL, 2007 asystent trenera GKS-u Bełchatów (od 12.09.2007 do 20.04.2008)
Janusz Wójcik † (1953), POL, 2008 wolny transfer (od 21.04.2008)
Asystent trenera: Tomasz Muchiński (1966), POL, 2006 wolny transfer (do 20.04.2008)
Trener bramkarzy: Józef Młynarczyk (1953), POL, 2006 wolny transfer (do 20.04.2008) |
|
|
|
|