Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Cracovia Kraków 2007/08 |
Cracovia Kraków 2007/08:
Bramkarze:
12. Przemysław Wróbel (1990), POL, 2007 wychowanek 0-0
30. Sławomir Olszewski (1973), POL, 2003 Pogoń Szczecin 4-0 1
33. Marcin Cabaj (1980), POL, 2003 Podbeskidzie Bielsko-Biała 27-0 1 2
Obrońcy:
4. Przemysław Kulig (1980), POL, 2007 Górnik Łęczna 27-3 1
5. Tomasz Wacek (1976), POL, 1999 Karpaty Krosno 10-0 3
6. Krzysztof Radwański (1978), POL, 2002 Proszowianka Proszowice 30-0 1
13. Michał Karwan (1979), POL, 2005 Górnik Zabrze 4-0 1
15. Łukasz Skrzyński (1978), POL, 2002 Proszowianka Proszowice 15-0 3
16. Michał Świstak (1977), POL, 2003 Górnik Wieliczka (odszedł w styczniu 2008 do Górnika Wieliczka) 0-0
16. Piotr Polczak (1986), POL, 2008 GKS Katowice (przyszedł w styczniu 2008 z GKS-u Katowice) 13-2 1
17. Łukasz Tupalski (1980), POL, 2008 Groclin Grodzisk Wielkopolski (przyszedł w styczniu 2008 z Groclinu Grodzisk Wielkopolski) 10-1 2
22. Łukasz Uszalewski (1988), POL, 2005 wychowanek 0-0
25. Mateusz Urbański (1990), POL, 2007 wychowanek 6-0 1
26. Tomasz Baliga (1988), POL, 2005 wychowanek 1-0
27. Paweł Wojciechowski (1984), POL, 2005 Górnik Zabrze (odszedł w styczniu 2008 do Polonii Bytom) 7-0
Pomocnicy:
3. Jacek Wiśniewski (1974), POL, 2006 Górnik Zabrze (odszedł w styczniu 2008 do Wisły Płock) 12-0 1
8. Arkadiusz Baran (1979), POL, 2003 Stal Rzeszów 27-0 9
9. Dariusz Pawlusiński (1977), POL, 2005 GKS Bełchatów 29-5 5
10. Dariusz Kłus (1981), POL, 2007 ŁKS Łódź 27-1 8
17. Mateusz Jeleń (1988), POL, 2005 wychowanek (odszedł w styczniu 2008 do rezerw) 0-0
19. Paweł Nowak (1979), POL, 2002 Proszowianka Proszowice 29-1 4
20. Arpad Majoros (1983), HUN, 2008 ZTE Zalaegerszegi (przyszedł w styczniu 2008 ze ZTE Zalaegerszegi) 10-0 1
21. Marcin Bojarski (1977), POL, 2004 GKS Katowice 14-0 3
32. Paweł Szwajdych (1983), POL, 2006 Kmita Zabierzów 8-0 1
38. Kamil Karcz (1986), POL, 2006 rezerwy 0-0
Napastnicy:
11. Kamil Witkowski (1984), POL, 2007 Górnik Polkowice 23-6 3
14. Kacper Tatara (1988), POL, 2007 Stal Rzeszów 1-0
18. Tomasz Moskała (1977), POL, 2005 Groclin Grodzisk Wielkopolski 26-4 4
23. Łukasz Szczoczarz (1984), POL, 2007 Stal Rzeszów 10-1
24. Rafał Dzwonek † (1989), POL, 2007 wychowanek 0-0
34. Karol Kostrubała (1988), POL, 2006 wychowanek 14-0 1
37. Bartłomiej Dudzic (1988), POL, 2006 wychowanek 29-3 4
40. Karol Gregorek (1983), POL, 2008 Wisła Płock (przyszedł w lutym 2008 z Wisły Płock) 3-0
Trener: Stefan Majewski (1956), POL, 2006 wolny transfer
Asystent trenera: Lesław Ćmikiewicz (1948), POL, 2006 wolny transfer
Trener bramkarzy: Rafał Skórski (1979), POL, 2007 Hutnik Kraków |
|
|
|
|