Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
LASK Linz 2007/08 |
LASK Linz 2007/08:
Bramkarze:
1. Silvije Cavlina (1977), CRO, 2007 NK Sibenik 35-0 4
14. Ihsan Poyraz (1988), AUT, 2007 FSA Austria Magna 0-0
23. Michael Zaglmair (1987), AUT, 2005 BW Linz 1-0
Obrońcy:
3. Niklas Hoheneder (1986), AUT, 2004 wychowanek 35-1 1
4. Georg Margreitter (1988), AUT, 2007 BNZ Vorarlberg 8-0 1
5. Gerald Gansterer (1982), AUT, 2007 rezerwy Austrii Wiedeń 16-0 3 1
6. Tomasz Wisio (1982), POL, 2007 Skoda Xanthi 23-1 2
8. Jurgen Panis (1975), AUT, 2007 Admira Wacker 32-2 12 1
13. Wolfgang Klapf (1978), AUT, 2005 DSV Leoben 27-0 8 1
21. Davorin Kablar (1977), CRO, 2007 SV Ried 0-0
24. Thomas Piermayr (1989), AUT, 2007 FAL Linz 0-0
28. Michael Baur (1969), AUT, 2007 SV Pasching 35-2 8
Pomocnicy:
7. Matthias Dollinger (1979), AUT, 2007 Rapid Wiedeń (odszedł w styczniu 2008 do SC Schwanenstadt) 19-1 5
9. Ivica Vastić (1969), AUT, 2005 Austria Wiedeń 32-13 9
10. Almedin Hota (1976), BOS, 2006 FC Karnten 29-0 3
15. Wendel (1984), BRA, 2007 Corinthians Sao Paulo 24-4 8
16. Oliver Stadlbauer (1988), AUT, 2007 Union Perg (odszedł w styczniu 2008 do ESV Wels) 0-0
19. Florian Klein (1986), AUT, 2004 wychowanek 34-1 7
20. Christoph Saurer (1986), AUT, 2007 Austria Wiedeń 33-6 4
22. Harald Ruckendorfer (1982), AUT, 2004 rezerwy (odszedł w styczniu 2008 do SC Vocklabruck) 2-0
26. Ralph Spirk (1986), AUT, 2007 Grazer AK 3-0
27. Ali Hamdemir (1989), AUT, 2007 wychowanek 4-0
29. Mariano Torres (1987), ARG, 2008 Boca Juniors (przyszedł w styczniu 2008 z Boca Juniors) 7-0
30. Richard Wemmer (1981), AUT, 2008 FC Gratkorn (przyszedł w styczniu 2008 z FC Gratkorn) 4-0 2
31. Matias Rodriguez (1986), ARG, 2008 Boca Juniors (przyszedł w styczniu 2008 z Boca Juniors) 1-0
Napastnicy:
2. Sascha Pichler (1986), AUT, 2005 rezerwy AC Fiorentiny (odszedł w styczniu 2008 do SC Schwanenstadt) 5-1
11. Adi (1985), BRA, 2007 Nacional Sao Paulo 19-2 3
17. Christian Mayrleb (1972), AUT, 2007 SV Pasching 25-11 3 1
18. Mario Mijatović (1980), CRO, 2007 ASK Kottingbrunn 30-8 5
25. Benjamin Freudenthaler (1989), AUT, 2007 wychowanek 0-0
Trener: Karl Daxbacher (1953), AUT, 2006 rezerwy Austrii Wiedeń
Asystent trenera: Christian Stumpf (1966), AUT, 2006 wolny transfer
Dyrektor sportowy: Dominik Thalhammer (1970), AUT, 2007 wolny transfer |
|
|
|
|