Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Ruch Chorzów 1996/97 |
Ruch Chorzów 1996/97:
Bramkarze:
Ryszard Kołodziejczyk (1965), POL, 1983 wychowanek 11-0
Piotr Lech (1968), POL, 1986 Granica Kętrzyn 24-0 2
Obrońcy:
Marcin Baszczyński (1977), POL, 1995 Pogoń Nowy Bytom 26-0 6
Dariusz Fornalak (1965), POL, 1983 Stadion Śląski Chorzów (odszedł w styczniu 1997 do Sokoła Tychy) 12-0 3 1
Jerzy Gąsior (1970), POL, 1996 Odra Opole 17-0 4
Mirosław Jaworski (1965), POL, 1989 Śląsk Wrocław 25-1 7
Mamia Jikia (1975), GEO, 1997 Odiszi Zugdidi (przyszedł w styczniu 1997 z Odiszi Zugdidi) 13-1 2
Mirosław Mosór (1968), POL, 1987 wychowanek (odszedł w styczniu 1997 do Wawela Kraków) 13-0
Janusz Nawrocki (1961), POL, 1997 Sokół Tychy (przyszedł w maju 1997 z Sokoła Tychy) 8-0
Witold Wawrzyczek (1973), POL, 1994 Odra Wodzisław 27-2 5
Marek Wleciałowski (1970), POL, 1995 AKS Chorzów 21-0 6
Pomocnicy:
Arkadiusz Bąk (1974), POL, 1996 Amica Wronki (odszedł w styczniu 1997 do Polonii Warszawa) 14-2 2
Krzysztof Benedyk (1972), POL, 1996 Wisłoka Dębica (odszedł w styczniu 1997 do Wawela Kraków) 4-0
Daniel Dziarmaga † (1974), POL, 1997 Naprzód Rydułtowy (przyszedł w styczniu 1997 z Naprzodu Rydułtowy) 2-0
Arkadiusz Gaca (1970), POL, 1996 Naprzód Rydułtowy 24-1 2
Dariusz Gęsior (1969), POL, 1987 wychowanek (odszedł w styczniu 1997 do Widzewa Łódź) 16-4 1
Damian Gorawski (1979), POL, 1996 wychowanek 1-0
Dariusz Grzesik (1966), POL, 1995 GKS Katowice 8-0 1
Maciej Mizia (1965), POL, 1996 Intrat Wałcz 31-2 6
Bogdan Pieniążek (1972), POL, 1994 Wisłoka Dębica 29-0 4 1
Piotr Rowicki (1970), POL, 1995 Polonia Warszawa 26-1 3 1
Seweryn Siemianowski (1975), POL, 1997 BBKS Stal Bielsko-Biała (przyszedł w styczniu 1997 z BBKS-u Stal Bielsko-Biała) 6-0
Sergiusz Wiechowski (1974), POL, 1997 Gwardia Warszawa (przyszedł w styczniu 1997 z Gwardii Warszawa) 10-0
Napastnicy:
Mirosław Bąk (1961), POL, 1995 Athinaikos Ateny 31-8 3
Krzysztof Bizacki (1973), POL, 1997 Sokół Tychy (przyszedł w styczniu 1997 z Sokoła Tychy) 16-4 2
Sebastian Jurok (1976), POL, 1994 wychowanek (odszedł w styczniu 1997 do BKS-u Stal Bielsko-Biała) 1-0
Adam Katolik (1970), POL, 1995 Górnik Wojkowice (odszedł w styczniu 1997 do Górnika Lędziny) 5-0
Grzegorz Szeliga (1968), POL, 1996 Zagłębie Lubin (przyszedł w listopadzie 1996 z Ruchu Chorzów) 11-0 2
Mariusz Śrutwa (1971), POL, 1991 Polonia Bytom 31-14 6
Piotr Żaba (1971), POL, 1996 Carbo Gliwice (odszedł w styczniu 1997 do Concordii Knurów) 6-0
Trener: Jerzy Wyrobek † (1949), POL, 1995 wolny transfer (do 23.09.1996)
Orest Lenczyk (1942), POL, 1996 wolny transfer (od 24.09.1996)
Asystent trenera: Waldemar Fornalik (1963), POL, 1997 wolny transfer (od 01.02.1997) |
|
|
|
|