Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Zagłębie Lubin 1996/97 |
Zagłębie Lubin 1996/97:
Bramkarze:
Mirosław Dreszer (1965), POL, 1994 Eintracht Trier 26-0 1
Jędrzej Kędziora (1971), POL, 1995 Chrobry Głogów 6-0
Obrońcy:
Marcin Adamski (1975), POL, 1996 Warta Poznań (przyszedł w sierpniu 1996 z Warty Poznań) 15-0 4
Robert Bubnowicz (1971), POL, 1995 Miedź Legnica 24-0 3 1 1
Edward Cecot (1974), POL, 1996 Chemik Police 21-0 4
Radosław Kałużny (1974), POL, 1991 wychowanek 26-5 4 1
Dariusz Lewandowski (1965), POL, 1990 Chrobry Głogów 22-0 6
Stefan Machaj (1964), POL, 1993 Pogoń Szczecin (odszedł w sierpniu 1996 do Hapoelu Tel Awiw) 1-0
Krzysztof Nalepka (1967), POL, 1993 Igloopol Dębica (odszedł w styczniu 1997 do Unii Tarnów) 13-0 2
Dmitriy Nazarov (1975), BLR, 1997 Lokomotiv Witebsk (przyszedł w styczniu 1997 z Lokomotiv Witebsk) 1-0
Piotr Przerywacz (1972), POL, 1994 Miedź Legnica 27-1 9
Robert Witasiński (1975), POL, 1997 Mazovia Rawa Mazowiecka (przyszedł w styczniu 1997 z Mazovii Rawa Mazowiecka) 1-0
Pomocnicy:
Aleksandr Chernavskiy (1972), BLR, 1996 Lokomotiv Mińsk (odszedł w styczniu 1997 do Lokomotiv Mińsk) 4-0 1
Dariusz Dziarmaga (1968), POL, 1995 Miedź Legnica 4-0
Wojciech Górski (1972), POL, 1995 Miedź Legnica 28-2 7
Andrzej Jaskot (1971), POL, 1996 Widzew Łódź (przyszedł w październiku 1996 z Widzewa Łódź) 12-2 1
Leszek Kowalczyk (1976), POL, 1997 Mazovia Rawa Mazowiecka (przyszedł w styczniu 1997 z Mazovii Rawa Mazowiecka) 6-0
Jarosław Krzyżanowski (1975), POL, 1995 Lechia Dzierżoniów 22-1 4
Mariusz Lewandowski (1979), POL, 1996 wychowanek 1-0
Jacek Manuszewski (1973), POL, 1997 Pomezania Malbork (przyszedł w styczniu 1997 z Pomezanii Malbork) 8-0
Mariusz Piekarski (1975), POL, 1996 Polonia Gdańsk (odszedł w sierpniu 1996 do Atletico Paranaense) 1-0
Paweł Piotrowski † (1975), POL, 1996 Ślęza Wrocław 19-1
Andrzej Szczypkowski (1971), POL, 1995 Pogoń Oleśnica 25-3 5
Mariusz Śliwczyński (1976), POL, 1997 Pogoń Słupca (przyszedł w styczniu 1997 z Pogoni Słupca) 2-0
Paweł Woźniak (1978), POL, 1997 Chrobry Głogów (przyszedł w styczniu 1997 z Chrobry Głogów) 3-0 1
Napastnicy:
Jacek Cyzio (1968), POL, 1996 Pogoń Szczecin (odszedł w styczniu 1997 do Wawela Kraków) 6-0
Zbigniew Czajkowski (1972), POL, 1994 Chrobry Głogów 19-4 2
Zbigniew Grzybowski (1976), POL, 1996 Zawisza Bydgoszcz 28-5 3
Jurijs Hudjakovs (1969), ŁOT, 1996 Neftechimik Nizhnekamsk (odszedł w styczniu 1997 na wolny transfer, a następnie do FK Ventspils) 4-0 2
Radosław Jasiński (1971), POL, 1996 Zawisza Bydgoszcz 30-7 5
Bogusław Lizak (1969), POL, 1996 Zawisza Bydgoszcz 28-3 3
Grzegorz Szeliga (1968), POL, 1995 Wisła Kraków (odszedł w listopadzie 1996 do Ruchu Chorzów) 8-1 1
Mariusz Ujek (1977), POL, 1996 Stal Chocianów (odszedł w styczniu 1997 do Chrobry Głogów) 1-0
Trener: Mirosław Dragan (1959), POL, 1996 wolny transfer (do 28.10.1996)
Adam Topolski (1951), POL, 1996 wolny transfer (od 29.10.1996)
Asystent trenera: Janusz Kubot (1959), POL, 1996 wolny transfer |
|
|
|
|