Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Kujawiak Włocławek 2004/05 |
Kujawiak Włocławek 2004/05:
Bramkarze:
Mariusz Luncik (1971), POL, 2003 Lech Poznań 3-0
Rafał Sadecki (1981), POL, 2003 Mazovia Rawa Mazowiecka (odszedł w styczniu 2005 do Zdroju Ciechocinek) 0-0
Jakub Skrzypiec (1976), POL, 2004 ŁKS Łódź 33-0 1 1
Obrońcy:
Tomasz Augustyniak (1975), POL, 2005 GKS Bełchatów (przyszedł w styczniu 2005 z GKS-u Bełchatów) 14-1 2
Tomasz Ciesielski (1979), POL, 2005 Unia Janikowo (przyszedł w styczniu 2005 z Unii Janikowo) 15-0 2
Robert Gaca (1980), POL, 2004 Amica Wronki 33-2 9
Piotr Klepczarek (1984), POL, 2004 MKS Mława 24-0 5 1
Kamil Matusny (1974), CZE, 2005 Bohemians Praga (przyszedł w styczniu 2005 z Bohemians Praga) 10-0 1 1
Przemysław Mądry (1984), POL, 2003 rezerwy Lecha Poznań 6-0 2
Maciej Truszczyński (1981), POL, 2003 Pogoń Skwierzyna 16-0
Dariusz Turkowski (1975), POL, 2003 Świt Nowy Dwór Mazowiecki (odszedł w styczniu 2005 do Unii Janikowo) 2-0
Zeljko Mrvaljević (1981), SRB, 2004 FK Mornar 21-2 7
Pomocnicy:
Billy Abbott (1980), POL/ENG, 2003 FC Bamber Bridge (odszedł w styczniu 2005 do Unii Janikowo) 11-2
Tomasz Bekas (1975), POL, 2004 Aluminium Konin 31-1 6
Jarosław Białek (1981), POL, 2003 rezerwy Lecha Poznań 32-3 7
Łukasz Grube (1985), POL, 2002 wychowanek (odszedł w styczniu 2005 do KP Toruń) 7-0
Piotr Klepczarek (1982), POL, 2004 Unia Janikowo 29-3 6 1
Aleksandar Majić (1978), SRB, 2002 FK Sutjeska 22-0 2
Petr Novosad (1975), CZE, 2005 FC Zlin (przyszedł w styczniu 2005 z FC Zlin) 5-0 2
Ryszard Remień (1968), POL, 2003 Lech Poznań 23-3 3
Andras Strapak (1975), HUN, 2004 ŁKS Łódź (odszedł w styczniu 2005 na wolny transfer) 9-1
Michał Trzeciakiewicz (1984), POL, 2003 Stomil Olsztyn 22-2 6 1
Napastnicy:
Bartłomiej Grzelak (1981), POL, 2004 Unia Janikowo 25-3 3
Marcin Klatt (1985), POL, 2003 Lech Poznań 31-13 6 1
Dawid Kwiatkowski (1985), POL, 2002 Kujawiak Kowal 8-0
Paweł Łukasik (1986), POL, 2004 Naki Olsztyn 7-1 1
Branko Rasić (1976), SRB, 2004 Świt Nowy Dwór Mazowiecki (odszedł w styczniu 2005 do Unii Janikowo) 16-2
Remigiusz Sobociński (1974), POL, 2005 Amica Wronki (przyszedł w styczniu 2005 z Amiki Wronki) 18-6 1
Damian Staniszewski (1979), POL, 2003 Znicz Pruszków 9-2 3
Trener: Czesław Jakołcewicz (1961), POL, 2003 wolny transfer (do 13.10.2004)
Piotr Tyszkiewicz (1970), POL, 2004 wolny transfer (od 15.10.2004 do 01.04.2005)
Bogusław Baniak (1958), POL, 2005 wolny transfer (od 02.04.2005) |
|
|
|
|