Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2003/04 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2003/04:
Bramkarze:
Tomasz Dymanowski (1973), POL, 2002 Stal Stalowa Wola (odszedł w styczniu 2004 do Ceramiki Opoczno) 15-0 2
Janusz Jojko (1960), POL, 1997 GKS Katowice 0-0
Rafał Kwapisz (1986), POL, 2003 wychowanek 0-0
Mirosław Maj (1976), POL, 2003 Nida Pińczów (odszedł w styczniu 2004 do Stali Stalowa Wola) 0-0
Obrońcy:
Paweł Cieślikowski (1976), POL, 2003 Korona Kielce (odszedł w styczniu 2004 do Stali Stalowa Wola) 8-0
Konrad Głuc (1978), POL, 2003 Nida Pińczów (odszedł w styczniu 2004 do Nidy Pińczów) 7-0
Klaudiusz Łatkowski (1985), POL, 2002 wychowanek (odszedł w styczniu 2004 do Ceramiki Opoczno) 5-0 1
Dariusz Pietrasiak (1980), POL, 1999 Cukrownik Włostów (odszedł w styczniu 2004 do GKS-u Bełchatów) 12-2 4 1
Piotr Powroźnik (1976), POL, 2003 Stal Stalowa Wola (odszedł w styczniu 2004 do Górnika Wieliczka) 14-0 4
Robert Rzeczycki (1969), POL, 2003 Pelikan Łowicz (odszedł w styczniu 2004 do Włókniarza Pabianice) 15-1 1
Jaromir Wieprzęć (1974), POL, 2003 Stal Stalowa Wola (odszedł w styczniu 2004 do Ceramiki Opoczno) 15-0 3
Marcin Wróbel (1975), POL, 1998 Alit Ożarów (odszedł w styczniu 2004 do Stali Stalowa Wola) 13-0 4
Pomocnicy:
Kamil Bąk (1984), POL, 2003 rezerwy (odszedł w styczniu 2004 do Alitu Ożarów) 5-0 1 1
Cezary Czpak (1982), POL, 2003 ŁKS Łódź (odszedł w styczniu 2004 do ŁKS-u Łódź) 5-2 2
Łukasz Giermasiński (1982), POL, 2003 Stal Stalowa Wola (odszedł w styczniu 2004 do Aluminium Konin) 14-1 2
Grzegorz Sadłowski (1984), POL, 2003 rezerwy (odszedł w styczniu 2004 do Heko Czermno) 6-0 1
Adrian Sobczyński (1977), POL, 2003 Stal Stalowa Wola (odszedł w styczniu 2004 do Ceramiki Opoczno) 11-1 2
Grzegorz Sykuła (1978), POL, 2003 MG MZKS Kozienice (odszedł w styczniu 2004 do Unii Skierniewice) 7-0
Davor Tasić (1977), SRB, 2003 Hetman Zamość (odszedł w styczniu 2004 do Świtu Nowy Dwór Mazowiecki) 14-1 2
Paweł Zajączkowski (1977), POL, 2002 Hetman Zamość (odszedł w styczniu 2004 do Motora Lublin) 13-2 2
Napastnicy:
Piotr Bański (1975), POL, 2003 Górnik Łęczna (odszedł w styczniu 2004 do Tłoków Gorzyce) 5-1 1
Krystian Kanarski (1977), POL, 2003 Alit Ożarów (odszedł w styczniu 2004 do Stali Stalowa Wola) 15-0 2
Przemysław Ryński (1985), POL, 2002 wychowanek 0-0
Tomasz Sobczak (1973), POL, 2003 Stal Stalowa Wola (odszedł w styczniu 2004 do Górnika Wesoła) 10-1 2
Trener: Czesław Palik (1948), POL, 2003 Stal Stalowa Wola (do 31.12.2003)
W styczniu 2004 drużyna wycofała się z rozgrywek w II lidze. |
|
|
|
|