Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Górnik Zabrze 2005/06 |
Górnik Zabrze 2005/06:
Bramkarze:
1. Piotr Lech (1968), POL, 2002 GKS Katowice (odszedł w styczniu 2006 do GKS-u Bełchatów) 17-0 2
1. Carsten Nulle (1975), GER, 2006 Fortuna Dusseldorf (przyszedł w styczniu 2006 z Fortuny Dusseldorf) 7-0 1
12. Tomasz Laskowski (1984), POL, 2005 Lechia Zielona Góra (odszedł w styczniu 2006 do Świtu Nowy Dwór Mazowiecki) 0-0
17. Mateusz Sławik (1980), POL, 2006 Polonia Warszawa (przyszedł w styczniu 2006 z Polonii Warszawa) 6-0
30. Bartosz Białkowski (1987), POL, 2004 wychowanek (odszedł w styczniu 2006 do FC Southamptonu) 0-0
31. Piotr Leciejewski (1985), POL, 2005 GKS Katowice 0-0
Obrońcy:
2. Błażej Radler (1982), POL, 2005 Podbeskidzie Bielsko-Biała 24-1 9
3. Felipe Felix Andrade - Felipe (1985), BRA, 2003 Vasco da Gama (odszedł w styczniu 2006 do Zagłębia Lubin) 9-0 2
6. Jacek Wiśniewski (1974), POL, 2005 Cracovia Kraków 17-1 3
15. Paweł Król (1987), POL, 2005 GKS Katowice 7-0 2
16. Diego Alessandro Rambo † (1986), BRA, 2005 Lechia Zielona Góra 2-0
20. Stipe Matić (1979), CRO, 2006 NK Posusje (przyszedł w styczniu 2006 z NK Posusje) 7-0 5
21. Paweł Wojciechowski (1984), POL, 2004 Lech Zielona Góra (odszedł we wrześniu 2005 do Cracovii Kraków) 1-0
23. Mariusz Magiera (1984), POL, 2005 Wisła Kraków 23-0 2 1
25. Artur Prokop (1972), POL, 2005 Podbeskidzie Bielsko-Biała 27-0 2
26. Joao Paulo Heidemann - Joao Paulo (1983), BRA, 2004 FC Avai (odszedł we wrześniu 2005 do Cracovii Kraków) 5-2
27. Dawid Bartos (1978), POL, 2006 Ruch Chorzów (przyszedł w styczniu 2006 z Ruchu Chorzów) 11-3 4
45. Łukasz Kanik (1988), POL, 2005 rezerwy 0-0
Pomocnicy:
4. Tomasz Prasnal (1978), POL, 2005 Górnik Łęczna 5-0 2
6. Daniel Radawiec (1982), POL, 2005 Stal Stalowa Wola (odszedł w styczniu 2006 do Stali Rzeszów) 10-1
7. Rafał Andraszak (1978), POL, 2004 Piast Gliwice 15-1 1
8. Ivailo Stoimenov Emilov (1981), BUL, 2005 Balkan Botevgrad 25-0 7
11. Grzegorz Goncerz (1988), POL, 2005 Hutnik Kraków 19-0 2
13. Marcin Siedlarz (1988), POL, 2005 Hutnik Kraków (odszedł w styczniu 2006 do Widzewa Łódź) 15-1 7
13. Damian Seweryn (1979), POL, 2006 Polonia Warszawa (przyszedł w styczniu 2006 z Polonii Warszawa) 12-2 4
14. Krzysztof Bukalski (1970), POL, 2003 Nea Salamina 27-3 3
19. Abdou Lahat Fall (1984), SEN, 2005 ASC Diaraf 0-0
21. Mateusz Bukowiec (1987), POL, 2006 Piast Gliwice (przyszedł w styczniu 2006 z Piasta Gliwice) 7-1 1
22. Łukasz Juszkiewicz (1983), POL, 2004 Lech Zielona Góra 24-0 1
23. Dawid Sala (1984), POL, 2005 GKS Katowice 0-0
27. Marcel Licka (1977), CZE, 2004 FC Zlin (odszedł w styczniu 2006 do Groclinu Grodzisk Wielkopolski) 8-2 1
Napastnicy:
9. Arkadiusz Aleksander (1980), POL, 2004 Arka Gdynia 16-6 1
10. Kleber (1980), BRA, 2006 Kitchee SC (przyszedł w styczniu 2006 z Kitchee SC) 4-0 1
11. Wojciech Okińczyc (1986), POL, 2004 Lech Zielona Góra (odszedł we wrześniu 2005 do Cracovii Kraków) 1-0
11. Sebastian Olszar (1981), POL, 2006 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2006 z wolnego transferu) 3-0 1
15. Tomasz Wójcik (1982), POL, 2005 Gawin Królewska Wola 4-0
18. Artur Skiba (1985), POL, 2005 wychowanek 4-0
20. Jacek Ziarkowski (1975), POL, 2006 Hetman Zamość (przyszedł w styczniu 2006 z Hetmana Zamość) 9-0
24. Hugo Enyinnaya (1981), NGA, 2005 US Foggia 1-0
26. Marcin Dudziński (1977), POL, 2005 Cracovia Kraków 12-0 2
28. Kamil Król (1987), POL, 2004 wychowanek 27-3 2
Trener: Marek Wleciałowski (1970), POL, 2005 asystent trenera (do 03.11.2005)
Marek Motyka (1958), POL, 2005 wolny transfer (od 05.11.2005 do 12.01.2006)
Ryszard Komornicki (1959), POL, (od 12.01.2006 do 18.04.2006)
Henryk Bałuszyński † (1972), POL, 2006 Gwarek Ornontowice (od 18.04.2006 do 27.04.2006)
Marek Motyka (1958), POL, 2006 wolny transfer (od 27.04.2006)
Asystent trenera: Tomasz Fornalik (1973), POL, 2005 wolny transfer (do 18.04.2006)
Przemysław Cecherz (1973), POL, 2006 trener bramkarzy (od 18.04.2006)
Trener bramkarzy: Przemysław Cecherz (1973), POL, 2005 wolny transfer (do 18.04.2006) |
|
|
|
|