Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Birmingham City 2003/04 |
Birmingham City 2003/04:
Bramkarze:
1. Ian Bennett (1971), ENG, 1993 Peterborough United 6-0
12. Maik Taylor (1971), NIR, 2003 Fulham Londyn 34-0 2
13. Colin Doyle (1985), IRL, 2003 drużyna młodzieżowa 0-0
18. Nico Vaesen (1969), BEL, 2001 Huddersfield Town (odszedł w grudniu 2003 do FC Gillingham i przyszedł w lutym 2004 z FC Gillingham, odszedł w lutym 2004 do Bradford City i przyszedł w marcu 2004 z Bradford City, a następnie odszedł w marcu 2004 do Crystal Palace i przyszedł w maju 2004 z Crystal Palace) 0-0
Obrońcy:
2. Jeff Kenna (1970), IRL, 2001 Blackburn Rovers (odszedł w marcu 2004 do Derby County) 17-2 1
3. Martin Grainger (1972), ENG, 1996 FC Brentford (odszedł w lutym 2004 do Coventry City i przyszedł w marcu 2004 z Coventry City) 4-1
4. Kenny Cunningham (1971), IRL, 2002 FC Wimbledon 36-0 2 1
5. Darren Purse (1976), ENG, 1998 Oxford United 9-0 1
15. Martin Taylor (1979), ENG, 2004 Blackburn Rovers (przyszedł w styczniu 2004 z Blackburn Rovers) 12-1
23. Jamie Clapham (1980), ENG, 2003 Ipswich Town 25-0
25. Matthew Upson (1979), ENG, 2003 Arsenal Londyn 30-0 2
26. Olivier Tebily (1975), WKS, 2002 Celtic Glasgow 27-0 4
30. Matthew Sadler (1985), ENG, 2002 drużyna młodzieżowa (odszedł w listopadzie 2003 do Northampton Town i przyszedł w styczniu 2004 z Northampton Town) 0-0
Pomocnicy:
6. Aliou Cisse (1976), SEN, 2002 Paris SG 14-0 5
8. Robbie Savage (1974), WAL, 2002 Leicester City 31-3 12
10. Bryan Hughes (1976), ENG, 1997 FC Wrexham 26-3
11. Stan Lazaridis (1972), AUS, 1999 West Ham United 30-2
15. Jovan Kirovski (1976), USA, 2002 Crystal Palace (odszedł w styczniu 2004 do Los Angeles Galaxy) 6-0
16. David Dunn (1979), ENG, 2003 FC Clyde 21-2 2
22. Damien Johnson (1978), NIR, 2002 Blackburn Rovers 35-1 6
24. Darren Carter (1983), ENG, 2001 drużyna młodzieżowa 5-0
32. Stephen Clemence (1978), ENG, 2003 Tottenham Hotspur 35-2 4
34. Neil Klikenny (1985), ENG, 2003 rezerwy Arsenalu Londyn 0-0
Napastnicy:
7. Paul Devlin (1972), ENG, 2002 Sheffield United (odszedł we wrześniu 2003 do FC Watford) 2-0
9. Geoff Horsfield (1973), ENG, 2000 Fulham Londyn (odszedł we wrześniu 2003 do Wiganu Athletic) 3-0
9. Mikael Forssell (1981), FIN, 2003 Chelsea Londyn (przyszedł we wrześniu 2003 z Chelsea Londyn) 32-17 1
14. Stern John (1976), TRI, 2002 Nottingham Forest 29-4
19. Clinton Morrison (1979), IRL, 2002 Crystal Palace 31-4 1
21. Christophe Dugarry (1972), FRA, 2003 Girondins Bordeaux (odszedł w marcu 2004 do Al Rayyan) 14-1 5 1
27. Andrew Barrowman (1984), SCO, 2003 drużyna młodzieżowa (odszedł w październiku 2003 do Crewe Alexandra i przyszedł w listopadzie 2003 z Crewe Alexandra) 1-0
35. Luciano Figueroa (1981), ARG, 2003 Rosario Central (odszedł w styczniu 2004 do Cruz Azul) 1-0
Trener: Steve Bruce (1960), ENG, 2001 wolny transfer
Trener bramkarzy: Nigel Spink (1958), ENG, 2003 trener Forest Green Rovers
Dyrektor generalny: John Benson † (1942), SCO, 2003 asystent trenera |
|
|
|
|