Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
West Bromwich Albion 2004/05 |
West Bromwich Albion 2004/05:
Bramkarze:
1. Russell Hoult (1972), ENG, 2001 FC Portsmouth 36-0 1
28. Joe Murphy (1981), IRL, 2002 Tranmere Rovers (odszedł w listopadzie 2004 do FC Walsall) 0-0
29. Tomasz Kuszczak (1982), POL, 2004 Hertha Berlin 3-0
30. Simon Miotto (1969), AUS, 2004 FC Saint Johnstone 0-0
Obrońcy:
2. Riccardo Scimeca (1975), ENG, 2004 Leicester City 33-0 3
3. Paul Robinson (1978), ENG, 2003 FC Watford 30-1 6
5. Darren Moore (1974), JAM, 2001 FC Portsmouth 16-0 3
6. Darren Purse (1976), ENG, 2004 Birmingham City 22-0 3
14. Martin Albrechtsen (1980), DEN, 2004 FC Kopenhaga 24-0 1
16. Cosmin Contra (1975), ROM, 2004 Atletico Madryt (odszedł w styczniu 2005 do FCU Politehniki Timisoara) 5-0 1
19. Neil Clement (1978), ENG, 2000 Chelsea Londyn 35-3 1 1
21. Larus Sigurdsson (1973), ISL, 1999 Stoke City (zakończył karierę w styczniu 2005) 0-0
22. Bernt Haas (1978), SUI, 2003 FC Basel (odszedł w styczniu 2005 do SC Bastii) 10-0 1
26. Sekou Berthe (1977), MAL, 2003 ES Troyes 0-0
Pomocnicy:
4. Thomas Gaardsoe (1979), DEN, 2003 Ipswich Town 29-0 2 1
7. Jason Koumas (1979), WAL, 2002 Tranmere Rovers 10-0 1
8. Jonathan Greening (1979), ENG, 2004 FC Middlesbrough 34-0 4 1
10. Andy Johnson (1974), WAL, 2001 Nottingham Forest 22-0 3
12. Richard Chaplow (1985), ENG, 2005 FC Burnley (przyszedł w styczniu 2005 z FC Burnley) 4-0
15. Sean Gregan (1974), ENG, 2002 Preston North End (odszedł we wrześniu 2004 do Leeds United) 0-0
15. Kieran Richardson (1984), ENG, 2005 Manchester United (przyszedł w styczniu 2005 z Manchesteru United) 12-3 2
18. Lloyd Dyer (1982), ENG, 2003 Kidderminster Harriers (odszedł w marcu 2005 do Coventry City i przyszedł w maju 2005 z Coventry City) 4-0
20. Artim Sakiri (1973), MKD, 2003 CSKA Sofia 3-0
23. James O'Connor (1979), IRL, 2003 Stoke City (odszedł w październiku 2004 do FC Burnley i przyszedł w styczniu 2005 z FC Burnley, a następnie odszedł w marcu 2005 do FC Burnley) 0-0
24. Ronnie Wallwork (1977), ENG, 2004 Bradford City 20-1 1
33. Junichi Inamoto (1979), JPN, 2004 Gamba Osaka (odszedł w grudniu 2004 do Cardiff City i przyszedł w marcu 2005 z Cardiff City) 3-0
Napastnicy:
9. Geoff Horsfield (1973), ENG, 2003 Wigan Athletic 29-3 2
11. Zoltan Gera (1979), HUN, 2004 Ferencvaros Budapeszt 38-6 4
12. Scott Dobie (1978), ENG, 2001 FC Clydebank (odszedł w styczniu 2005 do FC Millwall) 5-1
17. Rob Hulse (1979), ENG, 2003 Crewe Alexandra (odszedł w lutym 2005 do Leeds United i przyszedł w maju 2005 z Leeds United) 5-0
21. Kevin Campbell (1970), ENG, 2005 FC Everton (przyszedł w styczniu 2005 z FC Everton) 16-3 1
25. Nwankwo Kanu (1976), NGA, 2004 Arsenal Londyn 27-2 2
34. Robert Earnshaw (1981), WAL, 2004 Cardiff City (przyszedł w sierpniu 2004 z Cardiff City) 31-11
Trener: Gary Megson (1959), ENG, 2000 wolny transfer (do 27.10.2004)
Frank Burrows † (1944), SCO, 2004 asystent trenera (od 27.10.2004 do 08.11.2004)
Bryan Robson (1957), ENG, 2004 Bradford City (od 09.11.2004)
Asystenci trenera: Frank Burrows † (1944), SCO, 2000 wolny transfer (do 27.10.2004)
Nigel Pearson (1963), ENG, 2004 reprezentacja Anglii U-20 (od 09.11.2004)
Trener bramkarzy: Fred Barber (1963), ENG, 1996 piłkarz Birmingham City (do 30.11.2004) |
|
|
|
|