Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Blackburn Rovers 2004/05 |
Blackburn Rovers 2004/05:
Bramkarze:
1. Brad Friedel (1971), USA, 2000 FC Liverpool 38-0
13. Peter Enckelman (1977), FIN, 2004 Aston Villa 0-0
26. David Yelldell (1981), USA, 2003 Stuttgarter Kickers (odszedł w styczniu 2005 do Brighton & Hove Albion i przyszedł w lutym 2005 z Brighton & Hove Albion) 0-0
Obrońcy:
2. Lucas Neill (1978), AUS, 2001 FC Millwall 36-1 9
4. Lorenzo Amoruso (1971), ITA, 2003 Glasgow Rangers 6-0 1 1
6. Craig Short (1968), ENG, 1999 FC Everton 14-1 1 1
14. Nils-Eric Johansson (1980), SWE, 2001 FC Nurnberg 22-0 2
15. Aaron Mokoena (1980), RPA, 2005 Racing Genk (przyszedł w styczniu 2005 z Racing Genk) 16-0 5
22. Dominic Matteo (1974), SCO, 2004 Leeds United 28-0 7
23. Vratislav Gresko (1977), SVK, 2003 AC Parma 3-0
24. Andy Todd (1974), ENG, 2003 FC Burnley 26-1 4
32. Andy Taylor (1986), ENG, 2004 drużyna młodzieżowa 0-0
33. Michael Gray (1974), ENG, 2004 FC Sunderland (odszedł w lutym 2005 do Leeds United i przyszedł w maju 2005 z Leeds United) 9-0
Pomocnicy:
5. Garry Flitcroft (1972), ENG, 1996 Manchester City 19-0 4
7. Brett Emerton (1979), AUS, 2003 Feyenoord Rotterdam 37-4 4
8. Tugay Kerimoglu - Tugay (1970), TUR, 2001 Glasgow Rangers 21-0 7 1
11. Francisco de Pedro (1973), ESP, 2004 Real Sociedad (odszedł w styczniu 2005 do AC Perugia) 2-0
15. Youri Djorkaeff (1968), FRA, 2004 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2004 z wolnego transferu i odszedł w styczniu 2005 do MetroStars New York) 3-0
16. Barry Ferguson (1978), SCO, 2003 Glasgow Rangers (odszedł w styczniu 2005 do Glasgow Rangers) 21-2 4
18. Steven Reid (1981), IRL, 2003 FC Millwall 28-2 3
20. David Thompson (1977), ENG, 2002 Coventry City 24-0 3 1
21. Jonathan Douglas (1981), IRL, 2003 FC Blackpool (odszedł w marcu 2005 do FC Gillingham i przyszedł w maju 2005 z FC Gillingham) 1-0
25. James McEveley (1985), SCO, 2004 FC Burnley (odszedł w marcu 2005 do FC Gillingham i przyszedł w maju 2005 z FC Gillingham) 5-0 1
29. Ryan Nelsen (1977), NZL, 2005 DC United (przyszedł w styczniu 2005 z DC United) 15-0 2
31. Robbie Savage (1974), WAL, 2005 Birmingham City (przyszedł w styczniu 2005 z Birmingham City) 9-0 3
Napastnicy:
9. Jonathan Stead (1983), ENG, 2004 Huddersfield Town 29-2 6
10. Paul Dickov (1972), SCO, 2004 Leicester City 29-9 7
12. Morten Gamst Pedersen (1981), NOR, 2004 Tromso IL (przyszedł w sierpniu 2004 z Tromso IL) 19-4 1
15. Dwight Yorke (1971), TRI, 2002 Manchester United (odszedł w sierpniu 2004 do Birmingham City) 4-0
17. Matt Jansen (1977), ENG, 2003 Coventry City 7-2
19. Paul Gallagher (1984), SCO, 2002 drużyna młodzieżowa 16-2
27. Jay Bothroyd (1982), ENG, 2004 AC Perugia (przyszedł w sierpniu 2004 z AC Perugia) 11-1 1
28. Jemal Johnson (1985), USA, 2004 drużyna młodzieżowa 3-0
30. Matt Derbyshire (1986), ENG, 2003 Great Harwood Town 1-0
Trener: Graeme Souness (1953), SCO, 2000 wolny transfer (do 13.09.2004)
Mark Hughes (1963), WAL, 2004 reprezentacja Walii (od 16.09.2004)
Asystenci trenera: Mark Bowen (1963), WAL, 2004 reprezentacja Walii (od 16.09.2004)
Eddie Niedzwiecki (1959), WAL, 2004 rezerwy Arsenalu Londyn
Trener bramkarzy: Kevin Hitchcock (1962), ENG, 2004 FC Watford (od 13.10.2004) |
|
|
|
|