Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Zagłębie Lubin 1999/00 |
Zagłębie Lubin 1999/00:
Bramkarze:
Jędrzej Kędziora (1971), POL, 1995 Chrobry Głogów 6-0
Robert Mioduszewski (1973), POL, 1998 Lech Poznań 25-0 1
Obrońcy:
Marcin Adamski (1975), POL, 1996 Warta Poznań 21-0 2 1
Robert Bubnowicz (1971), POL, 1995 Miedź Legnica 17-1 1
Edward Cecot (1974), POL, 1995 Warta Poznań (odszedł we wrześniu 1999 do Śląska Wrocław) 4-0 2
Mariusz Lewandowski (1979), POL, 1996 wychowanek (odszedł w styczniu 2000 do Groclinu Grodzisk Wielkopolski) 3-0
Piotr Przerywacz (1972), POL, 1999 GKS Bełchatów 27-0 6
Andrzej Szczypkowski (1971), POL, 1995 Pogoń Oleśnica 21-0 3
Dariusz Żuraw (1972), POL, 1998 Okocimski Brzesko 28-5 3
Pomocnicy:
Wojciech Górski (1972), POL, 1995 Miedź Legnica 4-0
Zbigniew Grzybowski (1976), POL, 1996 Zawisza Bydgoszcz 27-4 6
Krzysztof Kazimierczak (1981), POL, 1999 wychowanek 2-0
Ireneusz Kowalski (1979), POL, 1999 Śląsk Wrocław 26-2 4
Jarosław Krzyżanowski (1975), POL, 1995 Lechia Dzierżoniów 24-0 4
Rafał Majka (1977), POL, 1999 Miedź Legnica 28-3 3
Jacek Manuszewski (1973), POL, 1997 Pomezania Malbork 25-0 3
Emil Nowakowski (1974), POL, 1999 Śląsk Wrocław (odszedł w styczniu 2000 do Śląska Wrocław) 3-0 1
Paweł Pasik (1972), POL, 1999 Jeziorak Iława 21-2 4
Paweł Piotrowski † (1975), POL, 1996 Ślęza Wrocław 4-0 1
Jerzy Podbrożny (1966), POL, 2000 Chicago Fire (przyszedł w styczniu 2000 z Chicago Fire) 13-7 1
Jakub Puchalski (1981), POL, 1998 wychowanek 4-0 1
Napastnicy:
Daniel Dubicki (1975), POL, 2000 Wisła Kraków (przyszedł w styczniu 2000 z Wisły Kraków) 13-5 2 1
Radosław Jasiński (1971), POL, 1999 Paniliakos Pyrgos 20-2 1
Arkadiusz Klimek (1975), POL, 1998 Stomil Olsztyn 8-3 2
Krzysztof Kłosiński (1975), POL, 1999 Miedź Legnica (odszedł w styczniu 2000 do Groclinu Grodzisk Wielkopolski) 4-0
Bogusław Lizak (1969), POL, 1996 Zawisza Bydgoszcz 7-1
Moses Molongo (1979), CMR, 1997 Victoria United Limbe 10-2 2
Maciej Nuckowski (1976), POL, 1998 Zawisza Bydgoszcz (odszedł w styczniu 2000 do Groclinu Grodzisk Wielkopolski) 15-2 2
Wojciech Olszowiak (1981), POL, 1999 wychowanek 3-0
Trener: Mirosław Jabłoński (1950), POL, 1998 wolny transfer
Asystent trenera: Bogdan Pisz (1963), POL, ???
Trener bramkarzy: Krzysztof Koszarski (1959), POL, ??? |
|
|
|
|