Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Ruch Chorzów 1999/00 |
Ruch Chorzów 1999/00:
Bramkarze:
1. Piotr Lech (1968), POL, 1998 Zagłębie Lubin (odszedł w sierpniu 1999 do GKS-u Katowice) 1-0
1. Jakub Wierzchowski (1977), POL, 1999 Wisła Kraków (przyszedł w sierpniu 1999 z Wisły Kraków) 27-0 1
12. Ryszard Kołodziejczyk (1965), POL, 1983 wychowanek 0-0
32. Marek Matuszek (1970), POL, 2000 Widzew Łódź (przyszedł w styczniu 2000 z Widzewa Łódź) 4-0
Obrońcy:
2. Tomasz Szuflita (1970), POL, 1998 Zawisza Bydgoszcz 10-0 2 2
4. Marcin Baszczyński (1977), POL, 1995 Pogoń Nowy Bytom 24-1 2
9. Krzysztof Smoliński (1979), POL, 1999 Wisła Kraków (odszedł w styczniu 2000 do Korony Kielce) 3-0
10. Mariusz Masternak (1976), POL, 1999 CKS Czeladź 25-0 1
15. Robert Górski (1974), POL, 2000 ŁKS Łódź (przyszedł w styczniu 2000 z ŁKS-u Łódź) 12-0 2
16. Marek Szyndrowski (1980), POL, 1999 wychowanek 0-0
19. Marek Wleciałowski (1970), POL, 1995 AKS Chorzów 25-0 3 1
22. Maciej Mizia (1965), POL, 1996 Intrat Wałcz 24-4 6
24. Mariusz Jendryczko † (1973), POL, 2000 BBTS Bielsko-Biała (przyszedł w styczniu 2000 z BBTS-u Bielsko-Biała) 3-0
25. Dawid Bartos (1978), POL, 2000 Hetman Zamość (przyszedł w styczniu 2000 z Hetmana Zamość) 2-0
Pomocnicy:
3. Łukasz Surma (1977), POL, 1998 Wisła Kraków 29-2 4 1
5. Sławomir Paluch (1975), POL, 1999 Wisła Kraków (przyszedł w sierpniu 1999 z Wisły Kraków) 23-5 4
6. Michał Lorens (1979), POL, 1999 GKS Katowice 12-0 1
7. Jarosław Potok (1979), POL, 1997 wychowanek 5-1 1 1
8. Mamia Jikia (1975), GEO, 1997 Odiszi Zugdidi 14-0 3
11. Damian Gorawski (1979), POL, 1996 wychowanek 17-1 2
13. Marcin Molek (1978), POL, 1995 wychowanek 5-0 1
14. Bartłomiej Jamróz (1973), POL, 1998 Hutnik Kraków 29-6 5
21. Rafał Szwed (1973), POL, 1999 Stomil Olsztyn (odszedł w styczniu 2000 do Górnika Zabrze) 8-0
23. Rafał Kwieciński (1975), POL, 1998 Wawel Kraków 13-3
Napastnicy:
15. Daniel Dubicki (1975), POL, 1999 Wisła Kraków (przyszedł we wrześniu 1999 z Wisły Kraków i odszedł w styczniu 2000 do Wisły Kraków, a następnie do Zagłębia Lubin) 10-0 1
17. Krzysztof Bizacki (1973), POL, 1997 Sokół Tychy 30-14 3
18. Mariusz Śrutwa (1971), POL, 2000 Legia Warszawa (przyszedł w styczniu 2000 z Legii Warszawa) 11-3 3
20. Piotr Włodarczyk (1977), POL, 1999 Legia Warszawa 26-11 2
21. Tomasz Moskała (1977), POL, 2000 BBTS Bielsko-Biała (przyszedł w styczniu 2000 z BBTS-u Bielsko-Biała) 2-0
25. Marcin Folga (1977), POL, 1999 Górnik Brzeszcze 8-1 1
Trener: Edward Lorens (1953), POL, 1999 wolny transfer
Asystent trenera: Waldemar Fornalik (1963), POL, 1997 wolny transfer
Trener bramkarzy: Ryszard Kołodziejczyk (1965), POL, 1998 piłkarz |
|
|
|
|