Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Luzern 2006/07 |
FC Luzern 2006/07:
Bramkarze:
1. David Zibung (1984), SUI, 2002 rezerwy 35-0 2
18. Norbert Sigrist (1986), SUI, 2005 wychowanek 0-0
29. Besnik Zukaj (1978), SRB, 2006 FC Hochdorf 1-0
Obrońcy:
2. Luis Calapes (1978), POR, 2004 Concordia Basel (odszedł w styczniu 2007 na wolny transfer) 3-0 1
3. Pascal Bader (1982), SUI, 2005 FC Baden 33-3 3
5. Ivan Dal Santo (1972), SUI, 2005 Juventus Zurich 30-0 3 1
13. Christophe Lambert (1987), SUI, 2004 wychowanek 24-0 4
15. Lucien Mettomo (1977), CMR, 2006 FC Kaiserslautern 25-2 8 1
17. Mario Cantaluppi (1974), SUI, 2006 FC Nurnberg 30-3 8 2
19. Jose Luis Mamone (1982), ARG, 2005 CA Banfield 10-0 1 1
21. Michael Diethelm (1985), SUI, 2003 wychowanek 22-1
23. Nordine Sam (1982), ALG, 2005 FC La Chaux-de-Fonds 27-1 5
27. Martin Berisha (1987), SUI, 2006 wychowanek 1-0 1
31. Sascha Imholz (1988), SUI, 2006 wychowanek 7-0
Pomocnicy:
4. Yao Aziawonou (1979), TOG, 2006 Young Boys Berno (przyszedł we wrześniu 2006 z Young Boys Berno i odszedł w styczniu 2007 do Young Boys Berno) 8-0
6. Ansi Agolli (1982), ALB, 2006 Neuchatel Xamax (odszedł w styczniu 2007 do VPS Vaasa) 8-0 1
6. Gerardo Seoane (1978), SUI, 2007 Grasshoppers Zurich (przyszedł w styczniu 2007 z Grasshoppers Zurich) 4-1 2
7. Claudio Lustenberger (1987), SUI, 2006 SC Kriens 31-0 5
8. Caryl Righetti (1984), SUI, 2003 Neuchatel Xamax 3-0
10. Luiz Anderson Pinheiro - Paquito (1981), BRA, 2006 FC Chiasso 33-4 3
14. Genc Mehmeti (1980), SUI, 2002 FC Baden 2-0
22. David Andreolli (1982), SUI, 2006 FC Lugano 15-0
24. Jonas Bernet (1984), SUI, 2006 rezerwy 5-0
27. Rafael Alexandrinos dos Santos - Makanaki (1983), BRA, 2007 EC Santo Andre (przyszedł w styczniu 2007 z EC Santo Andre) 13-1 2
28. Fabian Lustenberger (1988), SUI, 2006 wychowanek 30-0 8
30. Daniel Fanger (1988), SUI, 2006 wychowanek 2-0
33. Sandro Foschini (1988), SUI, 2006 wychowanek 2-0
34. Mirzet Mehidić (1989), BOS, 2006 wychowanek 2-0
35. Silvan Buchli (1989), SUI, 2006 wychowanek 2-0
Napastnicy:
9. Edmond N'Tiamoah (1981), FRA/GHA, 2005 Concordia Basel (odszedł w styczniu 2007 do Khazar Lankaran) 16-2 2
11. Sokol Maliqi (1981), SUI, 2006 FC Wil (odszedł w styczniu 2007 do FC Wil) 15-0
16. Mauro Lustrinelli (1976), SUI, 2007 Sparta Praga (przyszedł w styczniu 2007 ze Sparty Praga) 14-2 1
20. Jean-Michel Tchouga (1978), CMR, 2004 FC Basel 31-10 4
25. Ridge Munsy (1989), DRC, 2006 wychowanek 7-0
27. Skumbib Sulejmani (1986), SUI, 2005 wychowanek 2-0 1
32. Dejan Sorgić (1989), SRB/SUI, 2006 wychowanek 2-0
Trener: Ciriaco Sforza (1970), SUI, 2006 wolny transfer
Asystent trenera: Salvatore Romano (1967), SUI, 2006 wolny transfer
Trener kondycyjny: Zvonko Komes (1958), CRO, 2006 FC Kaiserslautern |
|
|
|
|