Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Aston Villa 2005/06 |
Aston Villa 2005/06:
Bramkarze:
1. Thomas Sorensen (1976), DEN, 2003 FC Sunderland 36-0
13. Stuart Taylor (1980), ENG, 2005 Arsenal Londyn 2-0
25. Wayne Henderson (1983), IRL, 2005 Brighton & Hove Albion (przyszedł w grudniu 2005 z Brighton & Hove Albion i odszedł w styczniu 2006 do Brighton & Hove Albion) 0-0
39. Robert Olejnik (1986), AUT, 2005 drużyna młodzieżowa 0-0
Stefan Postma (1976), HOL, 2002 FC de Graafschap (odszedł w sierpniu 2005 do Wolverhampton Wanderers) 0-0
Obrońcy:
2. Mark Delaney (1976), WAL, 1999 Cardiff City 12-1 2
3. Jay Lloyd Samuel † (1981), TRI, 2001 FC Gillingham 19-0 2
4. Olof Mellberg (1977), SWE, 2001 Racing Santander 27-0 5
5. Martin Laursen (1977), DEN, 2004 AC Milan 1-0
6. Gareth Barry (1981), ENG, 1997 drużyna młodzieżowa Brighton & Hove Albion 36-3 9 1
15. Ulises de la Cruz (1974), ECU, 2002 FC Hibernian 7-0
16. Wilfred Bouma (1978), HOL, 2005 PSV Eindhoven (przyszedł w sierpniu 2005 z PSV Eindhoven) 20-0 2
18. Aaron Hughes (1977), NIR, 2005 Newcastle United 35-0 2
21. Gary Cahill (1985), ENG, 2005 rezerwy 7-1 3
Pomocnicy:
7. Lee Hendrie (1977), ENG, 1995 drużyna młodzieżowa 16-1 1
8. Gavin McCann (1978), ENG, 2003 FC Sunderland 32-1 8
11. Nolberto Solano (1974), PER, 2004 Newcastle United (odszedł w sierpniu 2005 do Newcastle United) 3-0 1
11. James Milner (1986), ENG, 2005 Newcastle United (przyszedł w sierpniu 2005 z Newcastle United) 26-1 2
12. Steven Davis (1985), NIR, 2003 drużyna młodzieżowa 35-4 1
14. Eric Djemba-Djemba (1981), CMR, 2005 Manchester United 3-0
17. Peter Whittingham † (1984), ENG, 2005 FC Burnley (odszedł we wrześniu 2005 do Derby County i przyszedł w listopadzie 2005 z Derby County) 3-0
19. Liam Ridgewell (1984), ENG, 2002 FC Bournemouth 32-5 6
23. Patrik Berger (1973), CZE, 2005 FC Portsmouth 8-0 1
24. Eirik Bakke (1977), NOR, 2005 Leeds United (przyszedł w sierpniu 2005 z Leeds United i odszedł w styczniu 2006 do Leeds United) 14-0 1
26. Craig Gardner (1986), ENG, 2005 rezerwy 8-0 2
Napastnicy:
9. Juan Pablo Angel (1975), COL, 2001 River Plate 31-3 3
10. Milan Baros (1981), CZE, 2005 FC Liverpool (przyszedł w sierpniu 2005 z FC Liverpool) 25-8 7
20. Kevin Phillips (1973), ENG, 2005 FC Southampton 23-4
22. Luke Moore (1986), ENG, 2004 Wycombe Wanderers 27-8 2
30. Gabriel Agbonlahor (1986), ENG, 2005 wychowanek (odszedł we wrześniu 2005 do FC Watford i przyszedł w październiku 2005 z FC Watford, a następnie odszedł w październiku 2005 do Sheffield Wednesday i przyszedł w grudniu 2005 z Sheffield Wednesday) 9-1
Trener: David O'Leary (1958), IRL, 2003 wolny transfer
Asystent trenera: Roy Aitken (1958), SCO, 2003 Leeds United
Trener bramkarzy: Eric Steele (1954), ENG, 2001 Derby County |
|
|
|
|