Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Kmita Zabierzów 2006/07 |
Kmita Zabierzów 2006/07:
Bramkarze:
Michał Kula (1983), POL, 2006 Szczakowianka Jaworzno (odszedł w styczniu 2007 do Gawina Królewska Wola) 4-0
Mariusz Różalski (1984), POL, 2007 Lubań Maniowy (przyszedł w styczniu 2007 z Lubania Maniowy) 7-0
Artur Sarnat (1970), POL, 2006 Korona Kielce 23-0 2
Tomasz Wróbel (1990), POL, 2006 wychowanek 0-0
Obrońcy:
Dariusz Gawęcki (1983), POL, 2004 Świt Krzeszowice 32-0 3
Ali Ibrahim (1984), GHA, 2007 Orzeł Dębno (przyszedł w styczniu 2007 z Orła Dębno) 1-0
Rafał Jędrszczyk (1978), POL, 2004 Proszowianka Proszowice 14-0 6
Grzegorz Kaliciak (1975), POL, 2006 Garbarnia Kraków 21-2 6
Marian Kocis (1978), SVK, 2006 Lubań Maniowy 25-1 7 1
Mirosław Pokrywka (1979), POL, 2006 AKS Busko-Zdrój 26-2 2
Dariusz Romuzga (1971), POL, 2007 Wisła Płock (przyszedł w styczniu 2007 z Wisły Płock) 13-0 4
Mariusz Siara (1982), POL, 2007 Kotwica Kołobrzeg (przyszedł w styczniu 2007 z Kotwicy Kołobrzeg) 2-0 1
Adam Sosnowski (1988), POL, 2007 SV Grieskirchen (przyszedł w styczniu 2007 z SV Grieskirchen) 0-0
Marcin Zontek (1985), POL, 2005 rezerwy Wisły Kraków 6-0 2
Pomocnicy:
Maciej Bębenek (1984), POL, 2006 Widzew Łódź (przyszedł we wrześniu 2006 z Widzewa Łódź) 24-2 1 1
Konrad Cebula (1983), POL, 2006 Górnik Wieliczka 25-1 2
Krzysztof Filipczak (1975), POL, 2002 Świt Krzeszowice (odszedł w styczniu 2007 do Puszczy Niepołomice) 5-0 1
Mateusz Gajek (1986), POL, 2005 rezerwy Wisły Kraków (odszedł w styczniu 2007 do Hutnika Kraków) 7-0 2
Grzegorz Goncerz (1988), POL, 2006 Górnik Zabrze 11-0 1
Marcin Kajca (1986), POL, 2006 Wawel Kraków (odszedł w sierpniu 2006 do Termaliki Bruk-Bet Nieciecza i przyszedł w listopadzie 2006 z Termaliki Bruk-Bet Nieciecza, a następnie odszedł w styczniu 2007 do Górnika Wieliczka) 1-0 1
Piotr Kasperkiewicz (1988), POL, 2006 Górnik Łęczyca (przyszedł w sierpniu 2006 z Górnika Łęczyca) 13-0 1
Krzysztof Krauz (1976), POL, 2003 Górnik Wieliczka 30-0 6 1
Jakub Lizak (1984), POL, 2006 LKS Czaniec (odszedł w styczniu 2007 na wolny transfer) 1-0
Michał Stolarz (1977), POL, 2006 Hutnik Kraków 23-1 2
Michał Suchan (1985), POL, 2006 Górnik Wieliczka 20-0 1
Dariusz Zawadzki (1982), POL, 2005 Tłoki Gorzyce 29-6 6
Marcin Żukowski (1981), POL, 2006 GKS Jastrzębie (odszedł w styczniu 2007 do Polonii Bytom) 2-0 2
Napastnicy:
Wojciech Ankowski (1979), POL, 2006 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 29-4 5
Albert Asseh (1984), GHA, 2007 Orzeł Dębno (przyszedł w styczniu 2007 z Orła Dębno) 0-0
Piotr Bagnicki (1980), POL, 2003 Proszowianka Proszowice (odszedł we wrześniu 2006 do Korony Kielce) 4-2 2 1
Artur Czerwiec (1976), POL, 2004 Cracovia Kraków (zakończył karierę w styczniu 2007) 1-0
Piotr Chlipała (1977), POL, 2006 Fablok Chrzanów (odszedł w styczniu 2007 do Kolejarza Stróże) 16-4 2
Wojciech Fabianowski (1980), POL, 2007 Stal Rzeszów (przyszedł w styczniu 2007 ze Stali Rzeszów) 12-5 2
Piotr Kajda (1984), POL, 2006 Czarni Połaniec (przyszedł we wrześniu 2006 z Czarnych Połaniec i odszedł w styczniu 2007 do Czarnych Połaniec) 8-1 1
Daniel Onyekachi (1985), NGA, 2007 Górnik Wieliczka (przyszedł w styczniu 2007 z Górnika Wieliczka) 12-1 1
Bogdan Petrović (1984), SRB, 2006 wolny transfer (odszedł w styczniu 2007 do Kolejarza Stróże) 6-0 2
Trener: Jerzy Kowalik (1961), POL, 2005 rezerwy Wisły Kraków
Asystent trenera: Piotr Jawień (1971), POL, ??? |
|
|
|
|