Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Odra Opole 2006/07 |
Odra Opole 2006/07:
Bramkarze:
Marcin Feć (1979), POL, 2007 Piast Gliwice (przyszedł w styczniu 2007 z Piasta Gliwice) 16-0 3
Pavol Pronaj (1982), CZE, 2006 SK Ceske Budejovice 14-0
Zbigniew Smółka (1972), POL, 2006 Polar Wrocław (odszedł w styczniu 2007 do Arki Nowej Sól) 4-0 1
Kamil Telecki (1987), POL, 2004 wychowanek 0-0
Obrońcy:
Tomasz Copik (1978), POL, 2007 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (przyszedł w styczniu 2007 z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) 12-1 3
Łukasz Ganowicz (1981), POL, 2003 Lechia Dzierżoniów 20-0 5
Jakub Grodzki (1987), POL, 2006 Marchem Proślice 2-0
Krzysztof Janicki (1979), POL, 2007 ŁKS Łomża (przyszedł w styczniu 2007 z ŁKS-u Łomża) 15-0 5
Jakub Kalinowski (1985), POL, 2006 MKS Oława (odszedł w styczniu 2007 do Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie) 1-0
Łukasz Kubik (1978), POL, 2007 OF Ierapetras (przyszedł w styczniu 2007 z OF Ierapetras) 16-2 2
Tomasz Nakielski (1976), POL, 2006 Polar Wrocław 17-0 4
Adam Orłowicz (1986), POL, 2006 Małapanew Ozimek 29-0 3
Ilja Zitka (1982), CZE, 2005 SK Banik Albrechtice 28-0 2
Pomocnicy:
Artur Błażejewski (1981), POL, 2007 Radomiak Radom (przyszedł w styczniu 2007 z Radomiaka Radom) 15-2 3
Wojciech Dzierżenga (1981), POL, 2005 Przyszłość Rogów 18-0 1
Tomasz Feliksiak (1976), POL, 2007 Zawisza Bydgoszcz (przyszedł w styczniu 2007 z Zawiszy Bydgoszcz) 15-1 3
Dariusz Filipczak (1974), POL, 2006 Polar Wrocław (odszedł w styczniu 2007 do Polonii Świdnica) 17-3
Grzegorz Paciorek (1987), POL, 2006 wychowanek 16-1 2
Piotr Plewnia (1977), POL, 2005 Widzew Łódź (odszedł w styczniu 2007 do Polonii Bytom) 17-0 2
Arkadiusz Stępień (1986), POL, 2005 WSP Wodzisław Śląski 17-0
Marcel Surowiak (1982), POL, 2004 Hetman Byczyna 32-0 4 1
Michał Szeremet (1974), POL, 2006 Unia Janikowo (odszedł w styczniu 2007 do Unii Janikowo) 13-0 2
Marek Tracz (1975), POL, 2001 KKS Kalisz 28-3 9
Maciej Wojtaś (1980), POL, 2007 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (przyszedł w styczniu 2007 z Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie) 0-0
Napastnicy:
Łukasz Dzierżęga (1983), POL, 2005 Koszarawa Żywiec (odszedł w styczniu 2007 do Pniówka Pawłowice Śląskie) 11-0 2
Hugo Enyinnaya (1981), NGA, 2006 Lechia Zielona Góra 26-9 9
Maxwell Kalu (1976), NGA, 2006 Radomiak Radom (odszedł w styczniu 2007 do ŁKS-u Łomża) 14-3 1 1
Grzegorz Kochanowski (1985), POL, 2003 rezerwy 24-0 2
Kamil Kowalczyk (1987), POL, 2004 wychowanek 7-0
Abel Salami (1979), NGA, 2007 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2007 z wolnego transferu) 0-0
Piotr Sobotta (1977), POL, 1994 wychowanek (odszedł w styczniu 2007 do Skalnika Gracze) 13-1 5
Trener: Miroslav Copjak † (1963), CZE, 2006 wolny transfer (do 19.11.2006)
Andrzej Prawda (1951), POL, 2006 wolny transfer (od 20.11.2006 do 30.11.2006)
Witold Mroziewski (1959), POL, 2006 wolny transfer (od 01.12.2006)
Asystent trenera: Ireneusz Haras (1969), POL, ??? |
|
|
|
|