Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Jagiellonia Białystok 2006/07 |
Jagiellonia Białystok 2006/07:
Bramkarze:
1. Andrzej Olszewski (1975), POL, 2006 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 9-0
17. Maciej Majewski (1989), POL, 2006 rezerwy (odszedł w styczniu 2007 do rezerw) 0-0
17. Marcin Mańka (1977), POL, 2007 Górnik Zabrze (przyszedł w styczniu 2007 z Górnika Zabrze) 0-0
99. Jacek Banaszyński (1975), POL, 2006 GKS Bełchatów 24-0 5
Obrońcy:
3. Krzysztof Zalewski (1978), POL, 1999 KP Wasilków 7-0 1
4. Rafał Naskręt (1978), POL, 2007 Śląsk Wrocław (przyszedł w styczniu 2007 ze Śląska Wrocław) 13-1 2
6. Marcin Wincel (1978), POL, 2006 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 20-0 8 1
14. Marek Wasiluk (1987), POL, 2004 wychowanek 9-1 3
15. Marcin Kośmicki (1977), POL, 2006 Ruch Chorzów 20-1 5 1
20. Adrian Napierała (1982), POL, 2004 Pogoń Szczecin 19-1 8
22. Jacek Chańko (1974), POL, 2003 Stomil Olsztyn 28-6 7 2
32. Łukasz Nawotczyński (1981), POL, 2005 GKS Katowice 19-0 3
36. Tomasz Wałdoch (1971), POL, 2007 wolny transfer (przyszedł w marcu 2007 z wolnego transferu) 5-0
Pomocnicy:
4. Michał Trzeciakiewicz (1984), POL, 2005 Kujawiak Włocławek (odszedł w styczniu 2007 do Korony Kielce) 9-1 4
5. Piotr Petasz (1984), POL, 2007 ŁKS Łomża (przyszedł w styczniu 2007 z ŁKS-u Łomża) 4-0 1 1
8. Mariusz Marczak (1983), POL, 2007 ŁKS Łomża (przyszedł w styczniu 2007 z ŁKS-u Łomża) 14-1 2
9. Dariusz Łatka (1978), POL, 2002 Hutnik Kraków 28-0 5
13. Mariusz Dzienis (1980), POL, 2006 Lechia Gdańsk 31-3 6 1
19. Paweł Sobolewski (1979), POL, 2003 Warmia Grajewo (odszedł w styczniu 2007 do Korony Kielce) 16-2 5
21. Robert Speichler (1980), POL, 2002 Hetman Zamość 12-2 1
25. Filip Burkhardt (1987), POL, 2007 Widzew Łódź (przyszedł w styczniu 2007 z Widzewa Łódź) 7-0
27. Ariel Jakubowski (1977), POL, 2005 Lech Poznań (odszedł w styczniu 2007 do Ruchu Chorzów) 3-0 2
27. Bartosz Romańczuk (1983), POL, 2007 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2007 z wolnego transferu) 5-0
28. Jacek Markiewicz (1976), POL, 2004 RKS Radomsko 30-2 5 1
33. Janusz Wolański (1979), POL, 2006 Zagłębie Sosnowiec 28-6 4
34. Jacek Falkowski (1984), POL, 2006 rezerwy 1-0
Napastnicy:
7. Remigiusz Sobociński (1974), POL, 2005 Kujawiak Włocławek 22-10 5
10. Wojciech Kobeszko (1980), POL, 2002 Ceramika Opoczno 0-0
11. Dzidosław Żuberek (1973), POL, 2001 ŁKS Łódź (odszedł w sierpniu 2006 do Ruchu Wysokie Mazowieckie) 1-0
11. Łukasz Stasiak (1986), POL, 2006 Jantar Ustka (przyszedł w sierpniu 2006 z Jantara Ustka i odszedł w styczniu 2007 do Wigier Suwałki) 1-0
11. Rafał Bałecki (1980), POL, 2007 ŁKS Łomża (przyszedł w styczniu 2007 z ŁKS-u Łomża) 2-0
16. Marcin Tarnowski (1985), POL, 2007 Amica Wronki (przyszedł w styczniu 2007 z Amiki Wronki) 2-0
18. Vuk Sotirović (1982), SRB, 2007 Zawisza Bydgoszcz (przyszedł w styczniu 2007 z Zawiszy Bydgoszcz) 12-4 2 1
23. Mateusz Cieluch (1987), POL, 2006 KS Paradyż 16-0 1
29. Łukasz Tyczkowski (1983), POL, 2007 rezerwy (przyszedł w styczniu 2007 z rezerw) 0-0
30. Ernest Konon (1974), POL, 2004 Śląsk Wrocław 26-3
31. Konrad Nowak (1985), POL, 2006 Motor Lublin (odszedł w styczniu 2007 do rezerw) 5-0 1
31. Radek Divecky (1974), CZE, 2007 Bohemians Praga (przyszedł w styczniu 2007 z Bohemians Praga) 8-0 4
Trener: Ryszard Tarasiewicz (1962), POL, 2006 Śląsk Wrocław (do 25.04.2007)
Artur Płatek (1970), POL, 2007 wolny transfer (od 26.04.2007)
Asystenci trenera: Wiesław Jancewicz (1960), POL, 2004 wolny transfer
Waldemar Tęsiorowski (1962), POL, 2006 Śląsk Wrocław
Trener bramkarzy: Mirosław Dymek (1970), POL, 2006 trener |
|
|
|
|